Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti maricei de nov-dec 2006 (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare!

Lauraid="red">, mamica frumoasa si inimoasa, ai doi pui superbi! Sa fiti sanatosi cu totii si sa va bucurati unii de altii!

Porumbitaid="red">, felicitari pentru burtica, sarcina usoara si o bebelina sanatoasa! Cat de scumpi sunt Mario si Radu! Sa va fie de bine mutarea in Grecia!

Yagmurid="red">, sa va fie si voua de bine mutarea aproape de noi! [:)] Le vei face tu pe toate pe parcurs, in timp. Important e sa fiti voi linistiti.

 

Alexia a inceput azi gradinita si e foarte incantata. Aseara imi spunea ca de-abia asteapta sa-si revada colegii si pe doamnele educatoare, iar azi, cand ne intorceam de la gradi, nu-i tacea gurita. [il] Mi-a povestit ce au facut, ca are si o colega noua cu care se intelege bine, tot, tot. Nu-mi vine sa cred ca pustoaica mea e deja la grupa mare. Unde fug, nenica, anii astia atat de repede?!

Maia merge bine in picioare, se catara peste tot, o imita pe sora-sa in toate cele si e indragostita de tzitzi. [olala]

 

Va pupez pe fiecare in parte! [pup]

 

Teutz, mami de Alexia (2006) si Maia (2010)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ruxandraid="red"> - cu mare intarziere ... motilium era pt voma.[pup]sanatate.

Lauraid="red"> - [pup] cu mare drag, sa stii ca si eu as vrea sa scriu mai des, dar asa nu le am cu povestile [bang]... daca ar fi vreo problema ceva pe la mate ar fi mult mai bine [:D].Nu ne lasa balta, incet incet fulguletii inainteaza ... eu cand am un pic de timp intru repede sa vad ce s-a mai intamplat, dar nu scriu ... cred ca ar trebui macar un salut sa stie lumea.

[pup] gasca. Sanatate!

 

Mariana - mamicuta de 3 [zana] - Andra('99), Sara('05) si Antonia(nov.'06)id="red">id="size1">id="green">

"Preocupati de ce va fi copilul nostru MAINE, uitam ca el este cineva ASTAZI!"id="size1">id="green">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...