Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de Constanta***153***


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

helau! ce sic arat de azi, parca aduc din profil cu nicoleta luciu de cand si-a schimbat freza [:D]

 

apropos de cadouri, eu i-am luat trotineta lui vlad, i-am dat-o deja ca sa parcurga mai usor distanta dintre poarta si fundul curtii [:D] copilu-i f incantat, mamaie nu, cica ii strica cimentul [:-@] io una cel mai tare ma rog la DD sa ne tina intregi la memeaca, sa ne putem bucura de nepoti.

 

io una si dupa cafea tot zuzi ma simt [hippi]

 

 

 

 

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

 

Si Mihaita are nevoie de voi!

 

Speranta si incredere pentru David

 

 

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helou si de la mine, din tona de hartoage scot si eu capu'[:D]

 

Copilu' meu inca nu si-a exprimat dorinta ce ar vrea de ziua lui, de fapt el vrea multe zilnic, pana la ziua lui mai este o luna, asa ca inca isi poate schimba optiunile. Stie sigur ca vrea tort in forma de macara sau de masina de pompier, ceva prin zona [:D] si copii multi.

Aseara se juca si ma striga tare:

 

mama, l-am sinucigat pe spiederman [:D]

 

si alta perla, tot aseara, la culcare imi zice:

la 5 ani eu ma fac baschetar.

cum mama sa te faci boschetar?tu sti ce este un boschetar?

nuuuu, baschetar, nu intelegi?

[alcool]nu inteleg....

pai baiat din ala mare care arunca minegea in sus

adik baschetbalist mama?

da, baschetar[8D]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata doamnelor...[flo]

 

Si la voi moleseala?[:D]

Angi tinem pumnii!

Rox... eu recunosc ca nu as rezista psihic [bang] imi place de voi cand va vad asa... altfel decat mine...[:D]

Am si eu o intrebare pentru tine... ca nu indraznesc sa-i dau tel lu Dumbrava [alcool] ii dau lu Teo de mai bine de 5 zile Zinat pentru raluri la plaman si vad ca e mai bine... ieri a tusit o singura data mai sec decat saptamana trecuta... ajung 5 zile de antibiotic? ca mi s-a terminat sticluta de zinat si sa stiu daca mai cumpar una [:-@]

 

La Bon Jovi a fost un coleg de-al meu care arata ieri ca si calcat de taurii de la festivalu ala...[:D] rosu ca racu, vase de sange sparte la ochi... a zis ca de la 11 dimineata a stat in soare ca sa fie in primul rand... iti dai seama cate grade o fi indurat pana pe la 11 noaptea cand s-a terminat spectacolul?[bang]

 

Nici mie nu-mi zic nimik numele de VIP-uri..[bang] alta batrana...[:D]

 

Noi sambata am onorat cu prezenta 2 aniversati de 4 anisori: Teo si Mony la ora 12 la iubitica lu fimiu din gradi [:D], iar noi incepand cu ora 13 (copii i-am adus mai tarziu) la niste prieteni care facura gratar de ziua feciorului (tot coleg de grupa cu fimiu[:D])... de la gratar am sarit pe plaja si apoi la socrii unde m-am umplut de nervi si mi-am stricat frumusete de zi/week-end... Duminica mai la soare, mai la umbra... am ajuns dupaamiaza pe malul lacului Techirghiol... la namol (ca doar trebuie la batranei [alcool]) si cu ocazia asta ne-am intalnit cu tot clanul Simonei si cu dianaalex[:D]

 

Ieri la munci fuga fuguta.. azi cam la fel... sper totusi sa fie mai liniste sa va citesc si eu mai in tihna...[flo]

 

Va pup si o zi buna va urez!

 

Ingerasii mei: Monyid="purple"> (03.12.2003) si Teoid="blue"> (17.05.2007)

 

"Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in momentele care iti taie rasuflarea." id="purple">

 

Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz
m-am uitat si pe mediile de admitere... giiz, trebuie sa arunc toti bakuganii [:D]. burta pe carte![:D]
align="right" id="quote2">hai mai Rox,de abia intrati clasa intai...cine stie ce-o mai fi pana va fi Patrick,a 8 a...MIHAELA [mamica] DE [zana] ANDREEA(03.04.1997) SI [bonjovi] MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui Mihaitaid="red">
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&MViata...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...