Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (60)


Recommended Posts

Buna dimineata ,vai ce fain e afara parca e primavara [olala]! INGRID wow ce harnica esti,eu am dormit de la 9 la 11,ca azi-noapte s-a smiorcait Tudor pe la 1-2 ,nu m-a trezit ca oricum nu adormisem,dar am adormit cam tarziu deci.Si la 7 a fost sus la [alap] Mai ce chestie iti faci costume la comanda ... eu n-am mai fost la croitoreasa de ani de zile.Eu imi gasesc foarte usor orice fix pe masura mea,bani de-as avea [:-@] Sa pui niste poze sa te vad cu ele! Nu stiu ce te stresezi tu atat cu slabitul ca esti foarte bine cum esti ! Ce daca nu esti asa subtire in talie,asa e conformatia ta,nu ai ce ii face. Daca ai 90 la bust si 74 in talie e super ok, ai 16 cm diferenta in minus.Doar super-modelele trebuie sa aiba diferente mai mari,dar asa le e conformatia tip "clepsidra" .Ca a mea ... eu am acum bust 90 cm (dar sunt mai ingusta in spate decat tine si cu dansele [balcon] mai barosane) ,talie 64 cm (aveam tot 62 cm) si solduri 94 cm.La kile am 55 si as fi super happy sa stationez si sa nu ajung iar la 52 [bang] Aaa si mai am un pic de burtica,inca ma mir ca nu e mai mare la ce burtoi am avut cu Tudor! Dupa sarcina cu Diana n-am facut nimic,a disparut singura treptat si relativ repede.Acum mai vad eu,poate daca nu dispare intr-o luna doua ma pun si eu la ceva abdomene cand imi mai aduc aminte [:D] ca uit daca nu-s obisnuita cu gimnastica.Desi n-ar strica deloc pentru un pic de tonus muscular.Sper daca vine vremea buna sa il capat de la inot si plimbarile cu caruciorul [:-@] ca sa fac sport asa aiurea de una singura in casa nu-mi vine [alcool] Termin cafeaua si am plecat la plimbare si daca apuc azi si la ceva cumparaturi ... trebuie cadou pentru nasa si o caciula lui Tudor,ca deja ii sunt cam mici amandoua pe care le are.Adica una nu ii mai e buna defel,cealalta ii e stramta .A si o jacheta de primavara pentru Diana.Daca mai stau si ma mai gandesc mult maresc lista de necesitati [bang] ... asa ca am plecat [recevere]
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] [url="http://www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/glossa.htm"] [cit] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara. Am venit si noi de la gradi. Aici este o ceata laptoasa de parca ne-am afla pe alta lume. Moni, ai shoppingarit ceva? Sa ne spui. Ingrid [flo], multumim pt. comentarii la poze, stiu ca ai avut ceva rabdare sa zici ceva frumos la fiecare poza. Sa stii ca sunt foarte fericita de camera foto, zici ca mi-am cumparat helicopter [:D], asa de mandra sunt de mine. Va mai trece ceva timp pana ma voi obisnui cu toate ale lui, inclusiv cu softul de descarcare in calculator. Merita banii din plin. M-ai intrebat si nu cred ca am raspuns: NU, nu mai are garantie, din pacate, dar sper sa fie cu noroc, sa nu se strice prea curand. La doctor... ma enerveaza, si sa spun si de ce. Pe Razvan greu am reusit sa-l determinam sa raspunda atunci cand este strigat. Si, de ceva timp incoace, uita! Il strig - nimic. Si pana nu urlu la propriu, nu raspunde. Si cand mergem la emdic la control - normal ca il verifica, ii verifica atentia, concentrarea si ce-o mai verifica el acolo... si cand Razvan nu-i raspunde ma apuca amocul, pur si simplu. Asta spune ca nu progreseaza pe acest segment. In fine. Am eu mai multi pitici pe creier cu faza ca "nu raspunde la nume atunci cand este strigat", dar las pe altadata. Nu vorbim de momente cand este concentrat la altceva, nuuu, vorbim de normalul zilnic. Daniela, se pare ca ai gasit o metoda nesperata sa slabesti [:D]: implanturile. Sa fii sanatoasa, sa nu ai dureri, timpul trece si tu vei ramane la sfarsit cu o dantura de invidiat, bravo. Si eu cred ca merita efortul. Treaba asta cu somnul copiilor... delicata foarte. Eu am probleme doar pe perioada cand Razvan nu merge la gradi, atunci se culca si la 16.00, doarme 2 ore, il trezesc, ca sa fie bun de lectii.... hehe, grea treaba. Denisa, buna treaba cu schiul la voi acolo, buna de tot. Nu stiu daca m-as avanta pe schiuri (coloana mea beteaga) dar mi-ar placea macar cu sania, ceva. Mai revin, ma cheama datoria.
Cristina si [bonjovi] Razvan (31.01.2006)
[url="www.dropshots.com/asteryaro"](1)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro1"](2)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro2"](3)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro3"](4)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro4"](5)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro5"](6)[/url] [url="http://en.tackfilm.se/?id=1261422750796RA23"] MY HERO [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CRISTINA am cumparat doar cadou nasei si-o caciula lui Tudor.Geci de primavara inca nu au primit prin zona.Ce poze ai pus in drop ca eu nu vad nimic nou,desi arata ca ai pus ieri.Si ieri am cautat. Afara a fost fain,cald,soare,dar batea vantul super tare,de-aia n-am mai scos-o pe Diana dupa ce a venit de la gradi,desi aveam in plan.Tudor a dormit vreo ora jumate pe-afara.Acum seara a mancat piureul de legume cu carne cu o super-viteza (cca 150 ml).Dupa care pentru ca nu parea prea satul, i-am dat sa roada pe-o coaja de paine in premiera.Incantat,a topit jumate din ea,dupa care i-am luat-o si l-am servit cu o lingurita de ... kefir,ca tocmai consumam ( dupa ce bagasem in mine spaghetti carbonara ) Ei bine,nu mi s-a mai aratat sa beau si kefir ca a sarit si Diana pe el ,plus ca Tudor era in extaz,casca o gura cat o sura ,asa ca a consumat si el cca 10 lingurite.Atat i-am dat,ca el ar mai fi papat! Prindea cu manuta de lingurita si nu ii mai dadea drumul ... Drept e ca la ora de piure de fructe din lipsa de banane pe stoc, i-am dat doar un borcanel mic de piure de caisa cu un pic de cereale.Si lapte a baut cam putin si ieri si azi peste zi,nu stiu ce are ... parca s-a cam saturat de lapte si vrea mai mult mancare.Ca la capitolul macare,vorba lui Bee inghite si el ca un piton ce vine la rand [:D] Eu nu am facut mare branza deci azi.Un pic de ordine intre cartile Dianei si m-am mai jucat cu Tudor.Dianei i-am scos deoparte ce carti mai are cu diverse exercitii,de colorat,lipit abtibilde,sau cu litere si cifre - de fapt le-am separat de cele de citit (povesti ,enciclopedii ...) . Asa ca e ocupata,doar ca sare de la una la alta cu o viteza uimitoare [alcool] si bate din gura non stop ca de obicei [bang] Na acum s-a apucat de mini-lego deja. Merg sa-l schimb pe kk-rici cel mic.
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] [url="http://www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/glossa.htm"] [cit] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Am avut zi plina. Inainte de masa de pranz am scos copii afara cu toate ca nu era chiar o vreme frumoasa, si neavand ce face prin fata casei i-am dus la patinoar. L-am pus si pe Rares in premiera pe patine. A fost haios, am facut si ceva poze. Nici Ioana nu patineaza bine dar macar se tine singurica pe patine si face ture pe acolo, mai si aluneca dar mai mult merge. Oricum ne-am distrat o ora, am baut si cate un ceai fierbinte ei, cu gheata eu... la 14 a trebuit sa fiu la stomatolog si i-a venit lui Robert idea stralucita sa-i luam si pe copii ca si asa nu stau mult. N-am stat mult ca am facut doar tratament de recuperare dupa operatie cu laser si alte chestii nedureroase dar care au durat 45 minute, timp i care ai mici i-au mancat urechile lui Robert. Oricum cu plecarea asta la C-ta le-am cam stricat somnul copiilor, Ioana n-a mai dormit deloc si rares doar vreo ora ca a trebuit sa plecam la 16.45 iara spre c-ta sa o ducem pe Ioana la C-ta la dansuri. M-a batut la cap cu aceste dansuri, luni de zile si acolo s-a alintat atata ca eu am iesit din sala sa nu mai vina la mine in brate. Chestia este ca i s-au dezlegat sireturile si a vrut sa iasa sa i le leg eu, proful n-a lasat-o ca a vrut sa i le lege el si de unde n-a izbucnit fata mea intr-un plans...N-a mai vrut sa danseze neam. Am invatat eu miscarile si o sa mai repetam un pic maine, azi n-am chef ca luni o voi duce din nou!! Acum sunt cu fetele, au mancat cu totii paste, am facut azi si un tort de mere (simplu doar mere coapte cu stafide si scortisoara si unt peste care am turnat pandispan) fara crema fara nimic. O sa le dau cu o lingura de inghetata. Ingrid, acelasi lucru ca si Astery spun si eu! Ce rabdare ai avut sa te uiti la fiecare poza si sa pui comentarii. esti o draguta si iti multumim mult pentru aprecieri. da, tortul l-am facut singura. m-am tot documentat inainte de ziua Ioanei. Catelusul ala este facut din caramele(sugus, mambo, etc) efectiv folosesti carameaua ca pe plastilina. Ar fi cazul sa mai pui si tu mana pe camera aia mai ales acum ca Diana si-a revenit si cu kg. N-ai mai pus poze de la craciun cand tu aratai bestial in pantalonii aia de piele!!! Pe bucati poti slabi doar cu exercitii fizice precise si eventual plastice din alea infasurate in jurul taliei. Monica, tu avusasi de facut cumparaturi. te-a atras vremea frumoasa de afara la plimbare. Am vazut ca la voi au fost ceva grade in termometru. Misto ca Tudor mananca asa bine. La mine Ioana a facut figuri de cand s-a nascut,la masa mereu a fost alergata la noi. rares in schimb manca fara comentarii exact cum povestesti si tu de Tudor. intre timp a intervenit si la el satietatea, dupa aceea s-au diversificat gusturile si a inceput sa aiba preferinte si intr-un final nu mananca orice atunci cand ii dau. Mananca ce vrea el si cand vrea el! Cu conditia sa nu fie mort de foame, cred. Pentru iarna viitoare iti dau eu caciuli[:D] Astery vad ca te-ai apucat sa faci poze cu noua camera. Mie cel mai mult imi place la a mea ca poate face multe poze la un singur shut. Adica tin degetul pe buton si el imi face vreo 16 poze cred si fara sa tin degetul imi face 3 si 7. este beton chestia asta ca surprinzi o gramada de chestii misto. Este ca un film facut din poze. Alegi pozele care-ti plac si restul delete. hai ca am scris cat china. daca nu prea vorbesc acum din motive stiute(ma zgarie pe obraji si limba prostia aia de ata de plastic) Astery sa stii ca nici ai mei copii nu raspund intotdeauna atunci cand ii strig. Ma enerveaza de mor dar nu am ce face. Eu nu cred ca este o chestie de boala. Si la noi este ceata nasoala. ma duc sa spal copii pe cap. pusi[flo] daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007) [url="http://www.dropshots.com/marchplayer3"] filmulete [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am stat o vreme tavalita pe jos pe saltea,ca acolo s-a instalat "doamna doctor" Diana si a fost musai sa colaborez [bang] Acum sare prin camera ,iar Tudor care numai ce s-a trezit se uita la ea. DANIELA ce mai plimbare pe voi azi.Super fain cu patinoarul,inchiriati patine de-acolo? Voi stiti sa patinati? Banuiesc ca da,altfel cum intrati cu copiii? Legat de caciuli [:D] uite ca la Tudor nu prea am de unde primi haine,cum am primit pentru Diana.Tu ai unde le dona,parca ziceai ca e gravida cumnata? De mancat si Diana a mancat bine de tot pana au inceput sa ii iasa caninii,dupa care a mancat o vreme tare prost,erau vremuri cand baga numai pufuleti si iaurt toata ziua [bang] Acum e relativ ok,in sensul ca mananca orice.Dar cantitati cam mici ... de fapt are zile si zile.Sunt sigura ca nici Tudor nu o fi mofturos,nici n-ar avea pe cine semana deatfel,ca noi amandoi nu avem mai deloc fixuri de genul din aia nu mananc / nu imi place . Adica am un mic "fix" ca nu imi place mancarea picanta sau dulceaga ,prefer sarata si acra.Dar asta e chestie de amanunt,nu legat de un anumit aliment. Apropo de poze si pus comentarii,INGRID cred ca numai asta a facut azi,va dati seama ca la mine a avut ceva de lucru [bang][:D]
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] [url="http://www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/glossa.htm"] [cit] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, dau o cafea! Am dormit cam putin, avand in vedere ca ne-am uitat la un film aseara si, desi nu suport comediile, filmul a fost sa zic asa, dragutel. Diana il deseneaza pe Mickey, mi-a cerut o farfurioara si o ceasca de cafea, sa-i contureze capul si urechile. A descoperit ea ca iese mai fain. E si nepotul meu aici, am vrut sa mergem la Zoo, dar afara e umed si naspa, toata noaptea a plouat. Daniela, au copiii crize mici si suparari, data viitoare va fi odihnita Ioana si nu va mai plange la dans. Cand iesi din program cu copii mici, te astepti si la proteste sub diverse forme. Asa era la Diana. Plangea din te miri ce, doar ca era obosita. Asta la inceput, cand nu-si reglase inca nevoia de somn. Nu vroia sa doarma dupa-masa, dar pe la 18 era jale. Uf. Acum e ok, se scoala pe la 7,30-8 si se culca la 19,30-20. Io zic ca mai bine de atat... Intradevar e super aparatul daca face poze in regim profi. Eu nu-s cu pozele, nu atat de lene, cat pentru faptul ca nu prea gasesc ceva interesant sa pozez. Ei, daca o duc la patinoar sau inot...canta la pian sau deseneaza/picteaza ceva frumos, da. Sau ceva haine, uite, ca tot a primit multe, cand o duc undeva o pozez. Astery, probabil ca te supara faptul ca nu raspunde Razvi cand il strigi. N-am sa-ti zic de Diana la care strig de 100 de ori pana raspunde...[:D] Moni, e ok daca ea n-are fixuri la mancare. Cum e Diana mea, aia nu, ailalta vomita etc. Mi-e ciuda, dar ma gandesc, cand va fi mare poate i-o veni mintea la cap. Nu-mi placea iute cand eram copil, acum da. Se schimba gusturile. Nu mai vorbiti de poze, mi-a placut sa stau sa ma uit, de cand cu spitalul si boala Dianei eram ca rupta de realitate. [pup] Ingrid S si Diana [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo"] FILME 1 [/URL] [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28photo"] FILME 2 [/URL] [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28photo1"] FILME 3 [/URL] Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede. Vauvenargues
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la mine.Hai sa intru si ei sa ma plang.Azi-noapte iar a plans Diana de durere de dinti,acum in partea cealalta are probleme [bang] Am lovit un pic si dupa cate vad o doare ultima masea din partea respectiva.Si aia e "plombata" vad.Am si sunat dentista,luni cand iese de la gradinita ne si infiintam la ea. Tudor fomist ca de obicei,tocmai a topit piureul de fructe.Acum se ridica deja lejer in fund din pozitia inclinat,mai ales cand sta in bouncer.Se apleaca in fatza,isi studiaza picioarele etc. Ma dispera cu saliva care ii curge la cel mai mic efort.Si el numai cand doarme sau mananca nu face efort [bang] Abia astept sa ii iasa de tot al patrulea dintisor sa scapam de asta. CRISTINA ai vazut,pe mine nu ma crezi cand iti zic ca asta cu strigatul si neraspunsul e chestie extrem de comuna.De-as avea eu atatea sute de euroi de cate ori o strig pe zi pe Diana si nu-mi raspunde !!! INGRID imi vine sa te bat [mariaj]! Auzi la ea nu gaseste nimic interesant de pozat cand are acasa asa frumusete de fetita !!! Toata ziua i-as face sedinte foto [olala] Zici ca il deseneaza pe Mickey ? Ce idei faine are! Diana mea duce lipsa de idei,dar nici nu m-am mai prea bagat sa ii sugerez ce sa deseneze ca dupa aia nu mai scap de ea.Ca nu stie sa faca asa ceva,ca nu i-a iesit frumos,ca nu asa trebuie (daca incerc sa o ajut eu) etc. si da-i si te smiorcaie iar ! [bang] Am observat ca cele mai reusite chestii sunt cele ce le face "surprise" ,adica numai ma trezesc ca vine si imi arata ce-a facut ... sau nici nu-mi arata,ci descopar eu,ca si cu girafa aia [:D] Uf ca n-am inca aparatul,e la frate-meu inca ,nu stiu daca a apucat sa descarce pozele din Anglia,dar nu cred ca numai ieri a sosit. DANIELA apropo de dansurile alea,asa mi-e teama ca o sa faca Diana daca o duc la inot de exemplu [bang] Ca i-am tot povestit ca o sa o duc,la care ea imi replica ca nu vrea,ca ea stie sa inoate [alcool] Si la noi a plouat ...
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] [url="http://www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/glossa.htm"] [cit] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yuhuuuu, toata lumea leneveste?? La noi azi a fost super frumos afara. O vreme de nota 10, soare si cald, am dat jos gecile grosute si am bagat din alea si mai subtiri. Dupa parerea mea iarna a trecut, voi spala costumele de zapada si le voi pune in pastrare pentru anul viitor. Nu cred sa mai vina vreo zapada peste noi. Avem deja ghiocei in curte[flo]. Noi iara plimbareti, am fost iata la stoma azi, a intrat si ioana cu mine in cabinet, mie imi face doar tratament cu laser si nu scoate nici un zgomot asa ca i s-a parut ok. Am intrebat-o daca data viitoare o sa vrea si ea sa stea putin cu gura deschisa la doamna sa-i vada caria si a fost de acord. O sa-i fac si ei o programare intr-una din datile in care voi merge eu. Moni tu ma sperii cu durerea de masele a Dianei!! Pai ce se face copilul asta pana isi va schimba dintii? Tot intr-o durere o va tine?? Din cate am inteles acum o doare un dinte deja curatat cu plombita pe el. pai cum mama masii de o mai doare ala??? Am fost mai apoi si ne-am plimbat pe plaja/faleza si apoi acasa s-au plimbat cu trotinetele pe strada pe la noi. Ziceam ca nu mai cumpar nimic pentru copii, a trebuit sa cumpar trotineta si pt rares ca a primit ioana una la ziua ei si ar fi fost haos daca nu aveau amandoi. rares tare dragut cum merge el pe trotineta, zici ca are un arc la piciorul cu care impinge. Ioana s-a plictist repede de trotineta si a plecat cu rolele cu fetele. Am observat ca merge muuult mai bine cu rolele decat mergea vara trecuta. A avansat cumva doar prin simplul fapt ca a mai crescut ca doara n-a mai exersat ca n-a avut unde...dragut. Ma duc sa dau copiilor sa pape si revin. Diner time! daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007) [url="http://www.dropshots.com/marchplayer3"] filmulete [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DANIELA eu nu lenevesc,desi imi vine la ce vreme e [pic]! Diana tocmai a fost cu mami la dentist la urgente,dar bineinteles ca n-a lasat-o pe-aia sa isi faca treaba pana la capat ,adica i-a curatat dar probabil nu de tot.Rezolvam noi luni la dentista noastra.Se pare ca n-am vazut eu bine,ca nu era plombata aia,era ceva urma de mancare pe-acolo.Foarte bine ca ai bagat-o si pe Ioana la dentist azi sa vada pe-acolo,data viitoare ar fi super sa stea sa ii studieze caria si sa i-o rezolve: asa o sa vada ca nu o doare si nu ii va fi teama de dentist! In plus poate mai depisteaza si altele mici pe care nu le vezi tu si le poate rezolva si pe alea pana nu o dor! La Diana nu ar fi fost asa mare bai daca nu era asa capoasa si ma asculta ea asta vara sa stea frumos sa o controleze dentista! De vreo 4-5 ori a fost cu mine si nici n-a vrut sa intre in cabinet [bang] Asa a trecut vremea si abia dupa ce a simtit pe pielea ei ca o doare rau,a acceptat sa se lase doftoricita .... Ghiocei si noi avem,de la socru-meu din curte ... Deci voi cu trotinete,cu role ... abia astept sa vina si la noi primavara [olala] Am uitat: a mancat Diana doua sarmale inainte de a pleca la dentist: si ce ii mai placea mai ales varza [pofta] Iar Tudor ... acum seara a bagat o banana si jumatate [alcool]!!! Asta fiindca a macat doar jumatate din portia de piure de legume cu carne si inca ii mai era foame ... se pare ca nu i-a prea placut combinatia morcov+cartof+carne de pui.Eeee daca era si mazare altfel statea treaba [:D] Maine ii fierb iar si mazare si mai multe legume.
MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)
[url="http://www.dropshots.com/DIANATUDOR"] POZE [/URL] [url="http://www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/glossa.htm"] [cit] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata, au mancat. Chiar asa Ingrid, cum naiba nu ai ce poza?? Pai filmeaza cand canta, danseaza, povesteste, rade, etc. o sa te uiti la filmele astea candva cu mare placere si iti vor reimprospata memoria. Acum eu chiar vreau sa-l prind pe rares cand spune povestea cu Alba ca zapada. este tare haios si n-as vrea sa uit asta. Rares in general este haios ca stalceste cuvintele rau si starneste rasul iar el s-a prins ca se distreaza lumea pe seama lui si face si mai si. Pe seara am iesit iara un pic afara la joaca, am stat cam o ora pana pe la 19. Acum sunt fetele la noi si se joaca impreuna cu ei. Sunt un pic ingrijorata ca fetita cu care am fost ieri la dansuri, romina(vecina) a fost internata azi la infectioase cu durere de burta, diaree, febra. Sper sa nu fi luat si copii mei de la ea. Ea o fi luat de la gradinita?? Deja stau in dubii daca sa o mai duc luni pe Ioana sau nu. Monica, Ioana are o problema cu subordonatul. Ea vroia sa danseze dar sa-i arate ea profesorului ce stie nu sa o puna ala sa faca ceva. Ea nu prea respecta regulile. Si la bazin este bine atat timp cat este lasata in pace la balaceala. mai vedem noi cum o fi si acolo cand o incepe ala sa tipe la ea sa faca una si alta. Nu stiu daca va executa comanda. Ingrid chiar are program frumos Dioana. Eu inca n-as face programul asta ca Rares inca mai are nevoie de somn la pranz. poate din toamna om trece la program din asta daca il vad pe rares ca n-ar mai dormi la pranz. N-am chef sa am ore diferite de culcare ale copiilor ca ar fi calvar. daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007) [url="http://www.dropshots.com/marchplayer3"] filmulete [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...