Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Buflea, as veni io...dar la Hunter am 50% off ski lift passes (prin servici) oricind si la buzunar da bine[:D] Corinadana, of-of-of...asa mi-am rupt eu incheitura miini acu ceva timp...pe gheata la patinoar...dar eu am cazut cu toata greutatea mea direct pe mina indoita. Ai grija si sper sa nu doara prea tare[pup] Pantera, ai mei maninca chestii mai exotice ca mine (trag linia la melci si insecte)...sint aventurosi si (prea) gurmanzi! Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ana-Maria, LA MULTI ANI lui Nick. Sa va traiasca amandoi baietii si sa va bucurati de ei. Mai, tu cati ani aveai cand l-ai avut pe Nick? 14?[:)] Corina, azi esti bine dupa cazatura? Philip, bine ai revenit. Cum e la casa noua? Buflea, brava lui Alex! Carmen & Ericutz (15.06.2004) [url="http://dianadumitru.netfirms.com/ "] Ajutati-o pe Diana![/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 "] Povestea nasterii![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anamaria, la multi ani pentru fecior! Ce-mi faci tu cu pozele astea?! Funny cu toaleta aia buclucasa. Cred ca greu convingi lumea ca nu esti sorella mai mare.[:D] Sinzi, zboara avionul ala?[:D] Wow, ce de toys acolo! Party serios nene![:D] Corina, sper ca esti OK si are dreptate Buflea, nu mai tine fata de mina.[:D] Andreea, cum e la noua casa? Copiii ce zic? Buflea, suna fain tabara copilului si tu ai schiat in liniste. Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, [asia], e ok, avem o casa mare si frumoasa in care imi voi petrece muult timp asa ma macar asta e bine. e solida, de caramida si muuult mai ieftina decat ce am fi luat in utah. dar e si la dracu' in praznic [:D]jumate e mocheta, jumate gresie, imi ia jumate de ora sa spal pe jos. hehehe. copiii sunt ok, inca n-au realizat ca aici nu-i downtown, e numai un prapadit de walmart. nici macar trotuare nu sunt sa iesi la plimbare. cred ca-mi voi petrece mult timp in baza dupa ce pleaca bunica in martie. miercuri ma duc sa-l inscriu pe P la scoala, am sunat azi dimineata si m-a sunat principal inapoi, f draguta, am vrut sa-i explic situatia lui Philip, ca a fost la un Montessori etc si ma intalnesc cu ea sa-i dau toate detaliiile si sa-i arat raportul de la vechea scoala. Nico a inceput sa mearga taras si e simpatic ca inca nu-i pe genunchi, misca asa din coate si se tranteste in cap. au spital aici si joburile bune ar fi acolo din cauza benefits-urilor. sau in baza, evident. azi fulguieste, de vineri vine vine vreme frumoasa. cand ies din casa ma apuca claustrofobia. pupici la gasca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...