Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi din 2002 *70* Acum scolari!


Recommended Posts

sunt pe fuga! Dar a trebuit sa intru sa-l pup pe curajosul de Andrei!! Asta da barbat!! Sa treaca iute-iute!! Katty-il dor urechile?Sau ceva...? Si tu esti acasa? Poze nu am apucat sa vad, sper sa mai intru mai tarziu. Fug ca vin baietii mei sa ma duca acasa, ca eu sunt fara masina. V-am pupat!! C+C=[url="http://lbym.lilypie.com/OCfDp3.png"]Andrei[/url][auto] "Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cristina_C, ai dreptate, daca e oreion, 100% vom sti peste o luna cand va face dozare de anticorpi, ca sa afle daca a fost sau nu oreion, ca sa se evite vaccinarea in campania care totusi va veni in scoala!

Cristina22, a facut o forma usoara, nu a avut dureri de urechi, poate doar in noaptea in care mi-a plans infundat si din timp in timp, miercurae trecuta spre joi, cand nu se trezea dar plangea cateodata, dimineata ne-a zis ca a visat urat, l-am dus asa obosit la scoala, a avut o zi ratata, acum uitatndu-ne in urma facem legatura si cu debutul bolii!

 

Si cateva poze, nu foarte calitative, dar va dati voi seama ce si cum!


Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> [floare3] id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [aerob]varsta Andreiid="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ooo, am vazut "hamsterul" scump[pup].

Katty-ma bucur ca nu-l doare, dragul de el.

Acuma ca nu s-a facut vaccinul de 7 ani...sa ma astept si eu...??

 

Cristina-l-am vazut pe Robert! Superb costumul! Cred ca a fost incantat!Andrei nu ar mai fi iesit din el.

El are costumatie de spiderman si de ceva pirat.Se mai costumeaza cateodata.

 

Asteptam vremea buna sa putem "golani" pe afara, dar din pacate e tot frig.

 

Sunt tot pe fuga.Am reusit dimineata sa postez ceva la Scolarei si atat.

Va pup!!

 

C+C=Andrei[auto]

 

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.

(Jean Grenier)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

Cristina22, intre timp am mai aflat si eu cate ceva, chiar si daca ar fi facut Andrei rapelul la 7 ani, tot mai putea face oreion, caci nu sunt suta la suta prevenitoare! Acum, daca a facut boala (ai citit ca inca nu suntem 100% siguri) e imunizat pe viata! Tu sa te astepti doar daca auzi ca ar fi vre-un copil bolnav prin preajma, la noi e mai complicat, si cu scoala dimineata si cu after-schoolul dupa-amiaza, habar n-avem de unde ar fi putut lua!

 


Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> [floare3] id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [aerob]varsta Andreiid="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katty, ati scapat de o grija ca a facut boala!!!!

Eu astept sa faca si David vre-o boala a copilariei...dar aici nu are de unde sa ia[:D]...poate daca avem noroc...la vara in Romania[:D]

Daca se simte ok, e mai bine sa isi faca singur anticorpi!!![:D]

 

Sanatate si [flo]

 

 

 

Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul

[cool]

[foto]id="size1">

 

 

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katty, multa sanatate lui Andrei, cred ca deja ce a fost mai greu a trecut![pup]

 

NOi lenesi ca de obicei, vin iar sa ma vait ca nu am timp, in plus am avut o saptamana de groaza, Liviu nu s-a insanatosit asa repede, a tinut-o cam o saptamana cu tuse, aerosoli si tot tacamul, apoi m-a luat pe mine, care de 2 ani nu mai stiam ce e aia raceala, si inca imi mai curge nasul, la fel si Victor e cu ceva muci si nas infundat si noaptea se mai trezeste tusind.

Saptamana trecuta am fost la control cu el, are 8 luni 8 kile si aproape 8 dinti, 7 sunt iesiti clar iar al 8 luea se vede asa prin gingie. Deci suntem la categoria usoara. Nazdravanii la greu, nu mai sta locului o clipa, chiar de nu merge deabusilea se roteste si rostogoleste, se agatza si se ridica si tot asa. In plus sufrageria e plina cu scaune, ca facui o prostie. Am comandat o masa cu scaune si nu am vrut scaune tapitate, dar ei au adus tapitate ca cica nu au culoarea dorita doar din lemn iar eu ca o floare nu le-am trimis inapoi si evident ca sotul s-a suparat pe mine si io si mai tare pe prostia mea, asa ca m-am dus la magazin si le-am spus ca nici ei nu au fost normali ca una am comandat si alta au trimis da nici io nu s prea sanatoasa. In final au promis ca trimit azi scaunele bune si le iau pe cele tapitate. Of ca numai tampenii fac...

 


un om are nevoie de sangeid="red">

 

 


my deviantArt Gallery

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma Lucia, ca se rezova! Bine ca Liviu este mai bine, chiar daca nu asa de bine cum ai sperat.

 

Katty, sper ca si Andrei este bine.

 

Si Matei este mai bine cu mucii, sper sa ii treaca fiindca chiar vreau sa ies, ieri am stat numia in casa, nu reusesc eu sa slabesc deloc asa, langa frigider si cu miscare 0. Si am pus in ultimele luni, de la Craciun incoace, muuulte kg, niciodata nu am fost atat de... mare!

 

Astazi ajunge la noi fratele sotului meu, sta o saptamana, poate ne mai scoate si pe noi din casa. [:)] Ca noi, cu frigul asta, suntem cam lenesi.

 

Sa avetio o zi buna.

 

------------------------------------------------------

... daca tineretea ar sti... si daca batranetea ar putea...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neatza!

Si la noi e o vreme mohorata, urata-urata si cade ceva...ploaie sau ce o fi!

Azi am inceput consolarea cu AMR-u'!! Mai sunt 10 zile si e gata luna februarie[:D]

 

Haideti la o cafea! Sper sa am azi mai mult timp de vorbarie!!

 

C+C=Andrei[auto]

 

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.

(Jean Grenier)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...