Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi din 2002 *70* Acum scolari!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nicoleta, multe poze si toate foarte, foarte frumoase!

 

Mai avem, oficial, o saptamana de iarna, de maine intr-o sapt. este 1 martie! Sa vina odata primavara, sa ne plimbam si noi mai mult!

Am scotocit azi prin lucruri si am gasit o multime de martisoare trimise de parinti in ultimii ani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

 

Nicoleta frumoase pozele si tunsulucii[:)]

 

Katty ma bucur ca Andrei e bine si ca ati scapat..cred ca de abia asteapta sa mearga la scoala.Eu am mai facut o tura de tiramisu in week-end,la fel de bun si la fel de repede s-a terminat[:)]

 

Cristina C si noi asteptam primavara si vremea buna.

 

Noi am fost sambata la un party ,ziua unui coleg de clasa..duminica pe-acasa .

 

[pup] tuturor si o saptamana cat mai frumoasa.

 

Laura , [copil]Alexiaid="red"> (14.09.2008)

[bonjovi]Andreiid="blue">(07.04.2002)

 

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"

(Micul Print)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicoleta, ce frumos e "murdarici"!!! Are niste ochi...!!!![olala]

 

Katty, ce bine ca Andrei e mai bine si poate merge la scoala!!! Acum va trebui sa faci restul de vaccine separat...

 

Lucia, si eu am patit din astea[:D]...Am comandat pt in curte o masa cu scaune, si mi-au venit 2 mese...ce m-am agitat sa trimit masa inapoi si sa imi aduca scaunele...pana la urma...mi-au dat refund...ca scaunele se pierdusera pe undeva[bang]...

 

La noi e o vreme superba...ne vine sa stam numai pe afara!!!! Am fost cu bicicletele, am mers pe faleza la o prajitura, apoi in parc...si azi toata ziua pe strada cu vecinii!!!!

 

Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul

[cool]

[foto]id="size1">

 

 

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit au venit. Au promis ca vin sambata inainte de ppranz, au venit in schimb, dupa pranz dar au venit si in sfarsit avem scaunele fara tapiterie. Hai sa va pun si niste poze ca prea v-am batut la cap cu scaunelel mele:

http://family.webshots.com/photo/2409689450101282279HICFWP

 


un om are nevoie de sangeid="red">

 

 


my deviantArt Gallery

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lucia-ce faina e masa si scaunele!!! Superbe!

Asa mi-am dorit si eu, am si vazut ceva-ceva pe la noi, dar barbatu-meu a ohit masa de sticla si a si comandat-o.A fost oleak de surpriza...noah...

Victor e un scump.Mi se pare mie sau e cam copia lui tata?[:D]

 

Noi iar am avut ger.De fapt ieri a nins, a fost soare, a plouat si apoi a inghetat[bang]

 

O saptamana frumoasa!

Acum fuuug!

 

C+C=Andrei[auto]

 

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.

(Jean Grenier)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, sa aveti o saptamana minunata, ultima inaintea primaverii calendaristice[olala],

Avem o dimineata insorita si frumoasa, dupa ce aseara a plouat de ziceai ca e potop!

 

Nicoleta, foarte frumos costumul de Jedi al lui Stefan, mi-a placut cat de mandru il purta, si bineinteles mi-au placut pozele de la muzeul stil antipa, nu stiu cum se numeste cel la care ati fost voi!

 

Lucia, bine ca s-a rezolvat cu mobila, intr-adevar era aiurea cu scaunele tapitate, nu s-ar fi potrivit deloc...arata super acum!

 

Sinzi, Laura, da, e bine, Andrei e la scoala de azi, trebuie sa nu alerge, sa nu se agite, nu face orele de sport...luni repetam amilazuria, sa vedem exact daca a fost oreion!!! Daca a fost oreion, intr-adevar, trebuie sa faca doar celelalte doua vaccinuri.

 

Laura, suna bine, tiramisuuu zici? Stii ca Andrei n-a avut voie dulciuri? A fost goaznic...de cate ori cerea dulciuri, ciocolata, cereale cu cacao (chocapic, sau nesquik, nici gand), trebuia sa-i fac ceva sa rontaie, un sandvich, paste cu branza, o banana, un iaurt, iar pofta de mancare nu i-a lipsit, ar fi mancat incontinuu, in fine de azi i-am dat la pachetel un pachet mic de biscuiti pepito ministar.

 

Cristina22, [flo], iti trimit un pic de soare de aici!!!

 


Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> [floare3] id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [aerob]varsta Andreiid="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...