Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi din 2002 *70* Acum scolari!


Recommended Posts

La multi ani, Emaid="red"> ! [flo]

Sa cresti sanatoasa si voioasa, sa ai o copilarie ca-n basme,

alaturi de mami a ta, care te iubeste atat de mult !

Petrecere frumoasa si daruri pe masura !

[am][am][am]

Mari, felicitari ! [flo][flo][flo]

Sa te surprinda mereu cu ceva nou, printesa ta,

sa iti incante mereu sufletul !

[grup][pup]

id="blue">id="Comic Sans MS">

 


Nina, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002)id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">

id="right">

id="right">Copilasi din 2002

Minunatele Scorpiuteid="blue">

id="Comic Sans MS">id="size1">

Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump ! [ruga]

id="Comic Sans MS">id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nina, super poze, ca de obicei! Si ce imbujorata era Cristina cand a iesit de la patinoar! Mi se pare ca este din ce in ce mai inalta si mai frumoasa! La multi ani Medeei, ce tort frumos! A fost facut ca sa poata manca si Cristina din el?

 

---------------------------------------------

Un prieten bun nu se gaseste la capat de drum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://good-times.webshots.com/photo/2953609100103379982xfEnle

 

Cele mai frumoase [:)] desene ale lui Stefan, din septembrie incoace, intr.o ordine "intamplatoare". Nu sunt desene... conventionale. Au nevoie si de cheie: dinozauri si alte animale (gheparzi), prietenii lui Thomas, scene din Razboiul Stelelor. Copiii vostri cum deseneaza?

 

edit: in unele locuri puteti admira si amprentele lui Matei.

 

---------------------------------------------

Un prieten bun nu se gaseste la capat de drum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-a sunat sotul meu. Dimineata a venit invatatoarea la el si i-a spus ca Stefan se descurca foarte bine, ca scrie repede, corect, DAR ca scrie foarte urat uneori. Asta stim si noi, incerc acasa sa ii spun, sa exersam uneori (el vine si obosit dupa afterschool si atunci nu mai am sanse sa lucrez cu el; uneori nu avem timp, fiindca ajungem tarziu acasa), dar nu mereu isi "aminteste" sa scrie frumos. Cristina22, tu ziceai ca Andrei scrie urat, pot sa te intreb cat de urat scrie? Invavatoarea zicea ca daca incepe sa scrie urat de acum, mai tarziu va fi si mai rau... eu in fiecare dimineata ii amintesc sa aiba grija la cum scrie dar [:-@]...

 

---------------------------------------------

Un prieten bun nu se gaseste la capat de drum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Ema, sa cresti mare si sa fii fericita si sanatoasa! Felicitari, Mari, pentru ca esti mamica de 8 ani si pentru tot ce faci pentru printesa ta flo]!

 

Revin dupa ce citesc si vad poze, vreau doar sa mai spun ca am luat aseara chitara - clasica, de 3/4 si ce mai trebuie si ca Robert e foarte incantat de ea, a spus c-o pune pe acelasi loc de cinste cu legourile lui[:)].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nico-am vazut desenele.Am mai zis-o. Stefan e foarte expresiv in desen.

Cu privire la scris, vorba d-nei invatatoare"nu scrie ca o fata".Scrisul lui e mai neingrijit, mai depaseste liniutele, sau scrie mai mic decat linia.O sa pun poze sa vezi.Daaar, daca ii tot amintesc sa scrie frumos, scrie.Sau daca dau dictare si stie ca se noteaza, scrie chiar ok.

Concluzia e ca nu are el timp de caligrafie[:D], pana la urma continutul conteaza, decat alte greseli, prefer un scris "mai baietzos"[:D]

 

Nina-ce mare e nepotica.O adevarat d-ra.Mi-am dat seama, urmarind pozele, ca,,,Cristina nu duce dorul unei/unor surori.E frumos ca au crescut impreuna.

 

 

C+C=Andrei[auto]

 

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.

(Jean Grenier)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, Stefan scrie uratel si daca ii amintesc... Scrie repede si fara sa dea atentie "frumusetii" literelor... Cred ca trecem la recompense. 10 puncte pentru scris frumos, o jucarie mica. La hort primesc puncte, la 10 puncte au voie sa isi aleaga: un abtibild sau o pietricica. Si vad ca este incantat. Dar eu vreau sa scrie frumos pentru el, nu pentru... jucarii...

 

Succes lui Robert, am vazut ca si la scoala lui Stefan se fac cursuri de chitara (am dedus asta, era o sageata spre et. 2 pe care scria "Chitara"). Insa acum ne uitam de sporturi (am mers ieri la un club de sport unde se fac tenis si fotbal, eu am zis ca fotbal in niciun caz, iar sotul m-a intrebat de ce: este sport de echipa, alearga dupa minge... dar nu m-a convins!).

 

---------------------------------------------

Un prieten bun nu se gaseste la capat de drum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi, aceasta pedeapsa cu scris pe 10 pagini propozitii cu tematica: Nu voi mai minti pe..., Nu-i(le) voi mai raspunde obraznic doamnei/parintilor, a inceput sa dea roade, Andrei a inceput sa scrie mai repede, si, culmea, si frumos, i-am zis ca daca se grabeste sa termine si greseste sau scrie urat rupem pagina si o ia de la capat!

 

Nicoleta, interesante lucrarile lui Stefan, are imaginatie si umple foile! Bravo iar, ca e apreciat de doamna de la scoala!

 

Cristina_C, felicitari pentru chitara, la cat mai multe utilizari!

 

Sinzi, si Andrei isi face lectiile singur la semi-internat, dar cand nu e la semi, sau e in vacanta, sau cand a fost bolnav, si le face singur, imi place ca nu se lasa pana nu le termina, nu-i place sa se stie cu ele nefacute...spre ex. temele de vacanta si le-a facut in prima zi jumatate si in a doua dimineata celalalta jumatate si gata...a fost liber!

Si el scria urat, am scris si mai demult, chiar foarte urat la matematica, acum a inceput sa se corecteze ca nu mai acceptam asa ceva, doamna lor e mai indulgenta nu le zice nimic de scris!

 

Nina, merci ca mi-ai impartasit experientele voastre cu oreionul, si la noi e cam la fel, vad ca se umfla cand nu sta foarte linistit si dau inapoi cand sta cuminte in pat! Om vedea exact in cateva zile ce si cum! Am vazut si pozele tale, la multi ani, Medeei, sa fie sanatoasa si fericita!! Ce de-a zapada ati avut si voi!!

 

Cristina22, [flo]

 


Catalinaid="red"> & Robert-Andreiid="blue"> [floare3] id="size1">id="purple">(27.07.2002id="size1">id="blue">) [aerob]varsta Andreiid="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...