Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Caut bona bebe 1 an si 4 luni


gaby_s

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Desi nu ne-am fi dorit, a venit vremea sa ne despartim de bona lui Alex, Mariana, cum ii place lui Alex sa-i spuna. Incepand cu 1 august ne-am hotarat sa ne despartim de doamna Mariana deoarece Alex pleaca cu noi in concediu si, am considerat, ca daca va petrece un timp cu parintii, nu va simti atat de acut despartirea de bona pe care o iubeste foarte mult.

Acum D-nei Mariana trebuie sa-i gasim un alt copilas .

Este bona lui Alex înca de la varsta de 3 luni. Uite ca au trecut trei ani si noua luni de atunci. Ne-am inteles excelent. Este foarte muncitoare. De Alex a avut mare grija, iar eu ca mamica m-am dus la serviciu linistita, stiind ca Alex este pe maini bune. Cand era mai mic, Alex plangea dupa ea, aproape în fiecare seara, cand pleca. Ca prioritate pentru doamna Mariana, Alex a fost pe primul loc, respectandu-i un program adecvat varstei lui pentru masa, somn si plimbare.

Gateste bine si ne astepta mereu cu mancare gatita. Cred ca stiti cum e atunci cand vii frant de la serviciu si gasesti mancare facuta. Calca, spala si face curat.

Daca ar fi cineva care ar avea nevoie de serviciile dansei, începand cu mijlocul lui august, ar fi in avantajul ambelor parti sa locuiasca în cartierul Titan, sau prin apropiere.

Noi o recomandam cu caldura. Am avut mare noroc cu dansa, acum aproape patru ani si îi ramanem recunoscatori pentru tot ce a facut, mai ales pentru Alex.

Pentru cei care sunt în cautare de bona si D-na Mariana vi se pare persoana potrivita, va stau la dispozitie cu orice alte detalii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...