Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gelozia este o dovada de dragoste?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 43
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by wonderful
Apropo de ce-ai spus,Principe,am cunoscut tipi f. iubareti-in afara casei-care isi tineau din scurt sotiile."Hotului de hot i-e frica".[bang]
cat adevar... eu zic ca s-a spus cam tot ce tb sa se spuna, pana acum, sa ne fereasca Dumnezeu de oameni dinastia si sa ne ferasca si pe noi de asta! numai bine! Stefania[gravi]18 Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin& foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Culmea e ca, atunci cand nu esti gelos nici prin natura nici prin educatie (vorbesc in general, caci macar odata in viata, justificat sau nu, am simit cu totii un ghimpe al geloziei) ti se poate reprosa ca esti rece si nu iti iubesti partenerul. Personal zic merci ca n-am vreun barbat gelos sa fiu nevoita sa-i dau socoteala la fiecare 5 minute unde sunt si ce fac (nici n-as suporta asa ceva) si nu consider o persoana geloasa isi iubeste mai mult partenerul. E vorba de nesiguranta si de frica, macar ca exercitiu de imaginatie, de a-si concepe existenta fara persoana respectiva. Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu. If God created us in His image we have certainly returned the compliment.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...