Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nasterea la Arcadia - Iasi (9)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui oana.irina
Stefana, ai o mandrete de baiat! E absolut adorabil! Sa creasca frumos si sanatos! Lalic, dar chiar ti-am simtit lipsa, sa stii. Pai la analize iti ia sange, exudat din gat si nas. E simplu, dureaza putin, si la EKG te dezbraci pana la brau inclusiv de sutien, te intinzi pe masa, te incinge cu niste cordoane si in cateva sec e gata, iti da fisa aia pe loc. Consultatia la anestezist e practic o discutie, in care iti pune cateva intrebari si iti completeaza o fisa. Daca ai intrebari, iti raspunde, cam asta a fost. Pe mine la Ekg nu m-a psu sa dau sutienul jos, mi-a pus electrozii aia la marginea sutienului..si era un barbat care mi=-a facut analiza! [olala] [gravi] 36+ cu [fetita] Maria Antonia
Mamica de fetita ( Estela ), 24.mai 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui LenaC
Stefana poti sa ne spui ce medici colaboratori nu au sustinut nasterea naturala? __ Lena - [gravi] 27+
Lena, ne apropiem de finalul capitolului. Poti lasa acum datele pentru liustuta? sa fie "aproape" cand facem capitol nou[flo]
Mami fericita de [copil][url="http://lb2f.lilypie.com/i1i3p2.png"]Mihnea[/url] (14.11.2009 ) acum [gravi] [url="http://lbdf.lilypie.com/KuRIp2.png"]24+[/url] cu [baietel]
[url="http://mihneapuimic.blogspot.com/"]blogul meu cu amintiri[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui oana.irina
Madline, Estela ta zici ca e de pe coperta de revista. Asa e de frumi. [gravi] 36+ cu [fetita] Maria Antonia
Multumim frumos de compliment..hm ce asistenat nasoala, si la noi era aceasi asistenata dar nu am intrebat asa ceva, plus ca eram si cus otul si cred ca i-a fost rusine probabil sa imi zica! Oricum nu vad de ce a zis s ail dai jos, probabil ca arati perfect si sa vada si domnul asistent o tatza faina:)[flo] Mamica de fetita ( Estela ), 24.mai 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! O cafea aromataa va ofer! Eu is cam zombi. M-am culcat la 12 si la 3 m-am trezit si nu am mai putut adormi. Azi sunt destul de busy, si nu stiu cand o sa ma odihnesc, ca imi vin doi muncitori sa mai faca una alta prin casa. Si imi inchipui ce frumos lasa in urma, dupa ce termina de dat gauri prin pereti. Maine imi vine doamna la curatenie, dar pana maine, parca vad ca pun aspiratorul. Am mai calcat niste hainute mici si dragute, dar m-am plictisit. Mai las si pentru buni cateva.[:D] Madline, cand am fost eu, era o d-na dr la cardio si un domn mai tanar. Acum m-am uitat pe fisa aia de ecg si vad ca se numeste dr. Maria Gavrilas Stoenescu. Cat despre cum arata sanii mei acum... sunt sigura ca nu l-am impresionat pe dl doctor. Apropos de sani: m-am ales cu niste vergeturi infioratoare. Is si asa movii, parca ar fi taieturi. Ah, urasc asta! Si atat ce m-am mai cremuit. Nu am folosit la mancare cat ulei am dat pe mine. Ma bucur ca nu am facut si pe burta sau pe coapse, ca alea se mai vad cand port costum de baie. Exista riscul sa apara cand se retrage burta? Voi ati facut vergeturi dupa ce ati slabit? [gravi] 36+ cu [fetita] Maria Antonia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...