Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Totusi si femeile inseala!


Recommended Posts

N-as insela in nici o situatie! cu toate ca: never say never, but daca mi s-ar aprinde calcaiele dupa altcineva si ma rog s-ar transforma in ceva mai mult decat o valvataie as divorta. Ar insemna ca orcum din casnicia mea nu a mai ramas nimic. Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 89
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by ilenutza
"Barbatii inseala mai mult decat femeile"- dar ei nu o fac tot cu o femeie ?hm... Ile [gravi] 38 si Victor [bicla] ( 22 dec 2005) AMR 02 sapt. [batetoba]
Nu neaparat.In ziua de azi te poti trezi cu o surpriza de genul:'Draga mea,nu mai pot trai fara el.'Ajungi sa fi preferat s ate insele,ca tot omul cu o ea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
quote:
Originally posted by ilenutza
"Barbatii inseala mai mult decat femeile"- dar ei nu o fac tot cu o femeie ?hm... Ile [gravi] 38 si Victor [bicla] ( 22 dec 2005) AMR 02 sapt. [batetoba]
Nu neaparat.In ziua de azi te poti trezi cu o surpriza de genul:'Draga mea,nu mai pot trai fara el.'Ajungi sa fi preferat s ate insele,ca tot omul cu o ea.
Tu vorbesti serios [bang] Alba,mami de Darian Valeriu *17.09.1999 https://fotoalbum.web.de/gast/corinastella/Darian & Cassian Teodor *04.06.2005 https://fotoalbum.web.de/gast/corinastella/Cassian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ilenutza
"Barbatii inseala mai mult decat femeile"- dar ei nu o fac tot cu o femeie ?hm...
Ei o fac tot cu o femeie,dar daca ea e fara obligatii,nu se mai cheama ca inseala. [;)]
[url="http://bd.lilypie.com/8gdMp3/.png"]Miha[/url][gravi] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2595202670088512827FqdBsl?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Precizare: totusi si unele femei inseala. Altele au decenta si respectul de sine pentru a se desparti inainte de a se ajunge la inselare. Dar cum in ambele regnuri exista comoditatea aia de a incerca sa sari dintr-o barca intr-alta, iaca si personagiile corespunzatoare. [:D]
[flo] Felicia
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ***************************** Adevar > Autonomie > Identitate Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu l-as insela pe sotul meu pt nimic in lume.Daca se intampla ca sa aflu ca el m-a inselat pe mine si mai ales ca atunci cand ai un copil este mai greu sa te desparti de el,si mai ales daca este atent fata de copil si copilul este legat de el este mai greu.Nu l-as insela nici atunci dar il pot trata cu cea mai mare indiferanta,imi fac datoria de sotie,nu i-as mai vorbi deloc(bine ca sunt o gramada de cestii pe care i le poti face ca sa regrete,nu l-as lasa sa o atinga pe fetita reprosandu-i ca vine de la amanta si este "murdar"[:D]). Daca l-as insela nu as avea nimic de castigat daca faca asta pt ca o sa considere ca ma afecteaza faptul ca el a facut asta,daca incep sa fac scandal tot nu este bine,eu cred ca indiferanta fata de el este cel mai mare atu pe care poti sa il ai fata de el daca isi iubeste familia. Sunt si o gramada de femei care inseala fara motiv si chiar au niste soti pe care si-i doresc alte femei. Indiferent daca este un barbat inselat sau o femeie toti suferim la fel numai ca barbatii sunt mai ascunsi. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acu fac pe avocatul diavolului,cu precizarea ca nu mi-am inselat sotul.Le inteleg pe cele care inseala,fara a distruge casnicii,doar pentru a aduce putina prospetime intr-o casnicie sufocata de rutina.S-au doar pentru a echilibra balanta:m-a inselat,il insel si eu,in suflet ma sint vinovata ca am facut-o asa ca trec mai usor peste tradare.Daca sotul m-ar insela,insa as vrea sa pastrez casnicia pentru ca este un tata impecabil ,si nici ca om nu are prea multe tare,as face-o,poate doar spiritual,iar cand demonul imi va sufla in ureche:TE-A INSELAT sa ma gandesc ca si eu am visat la o relatie tabu.[amoras]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotul meu a avut o aventura,si am aflat dupa 2 ani....deja m-am vindecat,dar foarte foarte greu,pot sa spun ca relatia noastra merge mult mai bine ca inainte,asta cand si-a dat seama ce mare greseala a facut,si ca ma poate pierde. Daca l-as insela,a-s face-o cu un tip mulatru sau negru,astia imi plac foarte mult,si nu m-as simti deloc vinovata daca nu m-as implica sentimental. cezara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...