Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Totusi si femeile inseala!


Recommended Posts

quote:
Originally posted by wonderful
Tocmai de asta m-am si gandit la subiectul asta ca sa nu punem la zid numai barbatii,desi ei inseala intr-o proportie mai mare.Cat despre educ....nu stiu ce sa zic.Am vazut oameni de toate categoriile inseland.Doar daca te-ai referit si la o educ. ,sa-i zicem ,religioasa care te obliga sa cumpanesti mai atent lucrurile.
Adica: hai sa fim corecte si sa recunoastem ca si noi inselam DAAAAR sa fie clar ca ei sunt cei care o fac cel mai des, in numar mai mare, cei mai .... [:D] "lasa-ti inima sa zburde, lasa-ti mintea sa viseze" Nichita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 89
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by wonderful
Daca ai citit cu atentie toate mesajele,ai fi vazut ca aste e ideea dominanta.Dovada si titlul subiectului!
Adica suntem niste porci prin definitie? [:D] "lasa-ti inima sa zburde, lasa-ti mintea sa viseze" Nichita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana, vezi ca barbatii pe care ii refuzi pe motiv ca esti casatorita vor crede ca doar asta te impiedica sa marsezi la propunerile lor.
[flo] Felicia
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ***************************** Adevar > Autonomie > Identitate Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

diana, faza descrisa de tine nu mi s-a parut deloc flatanta ci penibila, cum adica sa vina unul dupa mine cu duba si sa-mi propuna sa ma culc cu el, ca e discret si maestru...de ceremonii in a se cupla asha pe ascuns? Ar fi trebuit sa concluzionez ca sint dama bine daca imi face propunerea asta? Si sa ma gindesc ca nu accept pentru ca am barbat si copil?! Nu accept in primul rind pentru ca asa o ia o pauzare nici geanta in cap n-o merita. Elise & [url="http://i177.photobucket.com/albums/w214/bblisa/63.jpg"]BBLisa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elise sunt o gramada de cocosi d-astia fara pene peste tot.Nu isi vad niciodata lungul nasului si cred ca uita sa se priveasca in oglinga dimineata.Saracu'... "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Oricum, pe astia ii gonesti urgent daca le adresezi urmatoarea intrebare: "Cand ai de gand sa-ti schimbi porcaria asta de masina?" Fug pe ruptelea. Asa, la verighete, copii si alte argumente sunt imuni, se cred mari macho. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Excelent "trucul", intr-adevar numai asa ii poti "lovi" in maruntaie pe acesti barbati care sunt de fapt niste labute triste [alcool]
[flo] Felicia
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ***************************** Adevar > Autonomie > Identitate Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Totusi si femeile inseala. De ce si totusi? Ca doar nu sunt excepti cazurile in care se intampla asta. Cred ca este acelasi fenomen care se intampla si la barbati. Ori fi motivele ceva mai diferite dar in esenta este acelasi lucru, cu aceleasi efecte bune si rele. Nu cred ca se intampla mai rar. Cred ca barbati sunt doar mai deschisi in a recunoaste ca fac asta, in plus se plang mai putin decat femeile atunci cind sunt inselati. Cand inseala femeile sunt mai discrete comparativ cu barbati. Barbati sunt mai laudarosi se pare. [:D] De asta probabil ca apare si ideea ca se intampla mai rar la femei si mai des la barbati. Pana la urma (in general) femeile inseala barbati cu barbati iar barbati cu femei. Numarul de ambete parti este egal. [;)] Deci nu inteleg de ce atata of si naduf pe barbati ca doar nu o fac singurei. "lasa-ti inima sa zburde, lasa-ti mintea sa viseze" Nichita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...