Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Totusi si femeile inseala!


Recommended Posts

reiki, Da, consider ca daca iti sta inima la altcineva, sau mintea, e mai "inselat" decit sa iti stea fundul in alt pat. Ma rog, asta e sistemul meu de valori, poti sa fii de acord cu el sau nu. Cind iubesti pe altcineva esti iesit din relatia conjugala, indiferent cit de familist pozezi. Te afecteaza muuult mai mult decit sa faci pur sex cu cineva si dupa juma de ora sa uiti secventza. Ma rog, aici vorbim de doua situatii opuse: de obicei sint corelate, adica "atractie fatala" care sa ramina platonica nu prea cred ca exista, la fel de bine cred - sau sper - ca oamenii nici nu se combina asa de dragul de a face sport, exista un background de atractie... o urma, ceva... In rest...ref. la ultimul paragraf... n-am inteles ce-ti spune tie instinctul, sorry.... Elise & [url="http://i177.photobucket.com/albums/w214/bblisa/63.jpg"]BBLisa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 89
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Elise, eu am inteles ca reiki nu are probleme sa condamne inselatul fiindca el are mintea deschisa, n-auzi? Da' el nu a inteles aluzia mea ulterioara. Adina Iulia, [flo]
[flo] Felicia
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ***************************** Adevar > Autonomie > Identitate Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Initial creeata de wonderful
Mai putin,se spune,decat barbatii,dar o fac.Din plictiseala,de prea mult bine,din razbunare?
Stai putin ca nu prea inteleg ....... cum adica = si femeile inseala dar mai putin decat barbatii = ???? Iar va ascundeti voi femeile dupa deget si aruncati vina pe barbati , ca de , cine-o fi prostul ?!?!? barbatul nu ?? nu va dati seama ce vorbiti ....... ia incercati sa calculati ........ cat fece unu + unu ....... pai daca nu ar fi femeie sa insele ar fi barbat care inseala ??? sau ceva mai simplu de cand exista femeie inselata ??? dar voi sunteti obisnuite ca unul sa poarte vina pe umar si asta o fi iel PROSTALAUL ...........
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca exista o diferenta totusi: un barbat cand inseala, de multe ori e vorba de curiozitate, de vanitate si nu de o implicare afectiva pentru partenera ocazionala. In schimb o femeie se implica afectiv si merge pana la despartire. Am avut 2 cazuri printre cunostintele mele care asa frumos si-au inselat sotii de numai...si perioade lungi frate, nu ocazional. Au vrut sa-si paraseasca partenerii, cu scandal, cu rugaminti, pana la urma au revenit in sanul familiei si acum sunt bine-mersi. (la ambele au aflat sotzii, pt ca au vrut divortul). Eu cred ca e meci egal aici, si femeile si barbatii inseala, problema se pune la femei, pt ca nu fac disocierea intre cele 2 relatii, uita de sotz, catel si purcel si vor sa ramana cu noul partener. Asta e cel putin ce am vazut eu la cele 2 cunostinte. Ingrid S si Diana http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai daca nu ar fi femeie sa insele ar fi barbat care inseala ??? sau ceva mai simplu de cand exista femeie inselata ??? dar voi sunteti obisnuite ca unul sa poarte vina pe umar si asta o fi iel PROSTALAUL ........... [/quote]Pai de ce sa insele barbatul din cauza femeii?Cum explici: pai daca nu ar fi femeie sa insele ar fi barbat care inseala.Daca femeia este singura pe cine inseala ea? "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mihuta
Hmm, pentru mine inselatul e mai degraba cel descris in prima parte a postarii lui miramar (cel ocazional). Cand te indragostesti de altcineva e altceva. Inselatul in cazul de fata vine din minciunile inerente continuarii unei astfel de relatie in paralel cu casnicia. Si nu, nu cred ca putem generaliza ca sotii/sotiile inselate ar purta vreo parte de vina. Cei care inseala n-o fac din cauza sotiei/sotului - desi asta e scuza de baza - ci pentru implinirea eului propriu. daca numai o 'descatusare' hormonala poate fi considerata inselare,cum ramane cu cei care duc o viata dubla ani de zile,inseland 2,3 femei in acelasi timp.E greu si pt. el,nimic de zis ,dar asta nu ma face sa lacrimez,plina de compasiune.Cred ca doare la fel si cand e o aventura recatoare si cand e implicat/a intr-o relatie mai profunda. [gravi] 22s + [fetita] Sophia 90%
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citind aici mi-am amintit de o situatie tragi-comica. Personajele: femeia 1, femeia 2, barbatul 1, barbatul 2. Femeia 1 e casatorita cu barbatul 1, au 2 copii, dar de doi ani e amanta barbatului 2, situatie de care nu stie nimeni. Ce nu mai stie nimeni, e ca barbatul 2 are o a doua amanta, pe femeia 2, care e maritata si are 3 copii. In plus, el, taurul comunal, are nevasta si copii acasa. Booon, dupa 2 ani iese la iveala tot, dar tot! Deci: se afla ca femeia 1 si femeia 2 sunt surori, iar ele nu stiau ca sunt amantele aceluiasi barbat!!! Femeia 1 ramane cu sotul ei, care a iertat-o, femeia 2 lasa sotul cu 3 copii, divorteaza si aduce pe lume copilul conceput cu barbatul 2, taurul comunal (un urat schilod), care a ramas cu sotia si copiii. asa ceva... [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...