Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cresa in Chiajna


Recommended Posts

  • 2 years later...
  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vad ca n-a scris nimeni aici de foarte mult timp, dar, daca se uita cineva, noi am gasit o cresa care ni se pare ok. Se numeste Laura Elena Center. Am vorbit la telefon, vrem sa ne ducem pana-n Paste (20 aprilie) sa vedem cum e, sa luam contractul si in iulie vrem sa ducem piticul la ei, la program scurt: 7-12:30, 620 lei (masa dimineata, gustare, masa pranz). Voi reveni cu impresii!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da, lumi, a trecut timpul. Planul meu e sa-l las dupa ce face anul la program scurt, pe timpul verii, sa intre in colectivitate cand nu e perioada de raceli/viroze. Apoi, dupa octombrie-noiembrie (cand calculez c-o sa ia destui virusi) sa-l trec la program lung si in primavara viitoare, daca totul e ok., sa ma intorc la munca linistita. Sper sa-mi si iasa planul, ca voi avea cam 9 luni la dispozitie sa ma ocup de el cu tot cu racelile care vor veni.

Tu unde-ai dat-o pe Irina?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

...si pentru c-am zis ca vin cu impresii (desi se pare ca-i un monolg, dar, deh, poate cuiva ii e de folos): piticul e la Edy&Amy (Sf. Stelian) de 2 luni, a luat viroze, a avut diaree, voma, muci, tuse, i-au curs ochii, ba chiar i s-a umflat si capul intr-o noapte. Toti prietenii cu pitici ceva mai marisori decat al nostru ne-au urat bun venit la gradinita:) Acum e mult mai bine, mucii-s omniprezenti,dar ne-am obisnuit, in fiecare dimineata cere la gradinita, mananca foarte bine, doarme singurel. Meniul pe intreaga saptamna este afisat incepand de luni, plata se face pana pe 28 ale fiecare luni, in Chiajna/Rosu/Dudu, transportul este gratuit. Per total, noi suntem multumiti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...