Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 127


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Cory_B Cum ati reusit sa-i faceti sa stea pe olita? Al meu nu are rabdare,deloc. Se mai pune cateodata imbracat, sta 2 min maxim!
wow, 2 minute!!!! stai bine. [:D] da ce sa faca mai mult de 2 minute pe olita? [:D] ideea nu ar trebui sa fie cat de mult sta, ci sa fie pus mai des. Ruxi sta maxim 30 secunde, insa face kk la olita, deocamdata in scutec, o pun pe olita cu pampersul, urmeaza sa i-l dau jos sa faca direct in oala. cred ca daca vei incerca sa-l tii cat mai mult pe olita sunt sanse mari sa nu mai vrea sa stea deloc. ar trebui pus mai des pe o perioada mai scurta. parerea mea!
Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009) [copil] tati [roker] si Vladutz [pis] [url="http://zebraroz.ro/"]zebra roz[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ramonika[pup]-da, maaaxim 2 min[:D] dar DOAR imbracat vrea sa stea si in plus, eu chiar nu-l oblig sa stea atat. Sta maxim 2 min, timp in care invarte de bila aia incorporata. De pus des, il pun cand sunt eu acasa, cand nu sunt...il pune soacra. E adevarat ca eu nu stau cu ochii pe ceas sa vad cat petrece pe olita[:D], am aproximat si eu..se poate sa stea si mai putin de 2 min [alcool] Oricum o sa perseverez[:)] si sper sa reusesc vara asta sa scap de schimbat pampers[pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cory_b 2 minute e mult.Geo sta juma' de minut sau 2 minute cand face kaki.Depinde de el.Al meu face repede si se ridica.Nu se pune niciodata pe olitza daca nu face. Eu il pun pe Geo si pe wc.Are reductor cu mickey si o masinutza. La inceput l-am tinut cu pampersul.Apoi am inceput fara pampers.La noi totul a venit de la sine.Prima data l-am pus pe reductor pentru ca ma vedea pe mine pw wc si vroia si el.Cu olitza am inceput mai tarziu pentru ca e mai utila cand pleci undeva Daca el nu vrea eu zic sa nu il fortezi.Cand va fi pregatit va face. La noi sunt 3 saptamani de cand suntem fara pampers iar dupa 10 zile nu s-a mai scapat ziua.Dupa ce ziua a fost ok a inceput sa ceara si noaptea asa ca acum suntem fara pampers deloc. Inca ceva despre Geo:de 3 zile nu mai suge.Astept sa vad daca e definitiv sau nu. De vreo 3 zile ne luptam cu niste afte urate.Papa putin,ii miroase guritza si plange mult noaptea.Pe deasupra de cand cu caldura iar se constipa. [mamica] de [copil] George-Stefan (15.11.09) [majoreta]sarcina usoara Licurici,Ionela,Dana.n,Raluci,Laviniablaga si strumphy! [majoreta] [majoreta]haide Smara cu fetita,dar la termen![majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Heloo Smara itit doresc o nastere cat mai usora, si sa mai stea acolo atata cat trebe [olala] Ancutz apa de mare si scos mucisorii, noi asa am facut mereu, si cand se ingalbenesc, bagat colargol. I-am mai dat pt nas infundat vibrocil picaturi. Sanatate [pup] Simina de ce nu-i iei tu fetei patutz de copil mare, stiu ca de mult itit tot este frica cu patutul, mai bine o protejezi asa. Ma bucur ca-i place in apa Monis ce faceti cum sunteti ? [flo] lili feicitari, am savurat ginul. deci acum gata libera la dixtractie [pk] parca la zoo erau elefanti, dar imeginile sunt cam dezolante Many tot la tara? cum sunteti? Dana imi pare tare tare rau ca nu ne-am vazut nici anul asta. Cum e David cu funducul totul bine? [pup] Lyly munca si iar munca [flo] pupam Alexu blond [pup] Andre mai puteti dragele mele ? [grup] tanti mama lu' Remus Andrei[roker](8 nov '09) [gica] si-a facut treaba, [gravired]17+cu [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b Many tot la tara? cum sunteti? tanti mama lu' Remus Andrei[roker](8 nov '09) [gica] si-a facut treaba, [gravired]17+cu [baietel]
Tot la tara, tot la tara si cred ca o sa stam mai mult decat am crezut. O sa plece tati cu treburi la Buc. si o sa vina la noi la 4-5 zile, la primul drum imi aduce si masina si daca ne hotaram sa nu mai plecam pe nicaieri stam pana incepe gradi. Voi cum sunteti? cum este burtica? [pup][pup][pup] mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la noi a plouat putin. trebuia sa mergem la gratar, insa cu ploaia asta s-a amanat pe maine (speram). am ratat si intalnirea cu fetele, daca s-a mai tinut. acum e tati cu Ruxi afara, eu am facut curat prin casa.
Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009) [copil] tati [roker] si Vladutz [pis] [url="http://zebraroz.ro/"]zebra roz[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui strumfy_12
Ramonik intalnirea nu s-a tinut ca n-a mai zis nimeni nimik... Mami fericita de [url="https://picasaweb.google.com/strumfy.12?authkey=Gv1sRgCMi9yMf-6JfsLw"]strumfita[/url] si proaspat graviduta
joi se anunta careva? [:D] eu ridic doua dejte sus [8D]
[*]Anca, mami de [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"] Sabina Ioana [/url] (03 nov 2009)[*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...