Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 127


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui lili_a Lila azi a dormit fix 20 de minute dupa care s-a trezit in racnete si n-a mai fost chip sa o adorm, asa ca am o zi care pare foarte luuuuuunga. In rest sint multumita ca am gasit gradinita, si si mai fericita ca este aceeasi la care va merge si Vlad, deci pustii o sa fie colegi de grupa [:)] Sper sa fie ok si sa le placa, si puilor si clostilor [:D] Gata,ma duc s-o bag in piscinica ca nu se mai poate [pup]
Trebuie sa tragem sforile si sa facem plecaciuni sa-i puna in aceesi grupa, la grupa2-3 ani fiind 2 grupe Pupam fetele mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ionela eu zic sa stai linistita, sarcina este ok fara probleme, doar ca sa ai grija sa nu fi tu agitata lasa altii sa participe intens la maraton [pup] Cory drum bun fara plictiseala [pk] Lili sa stii ca, 17 nici eu nu stiu [alcool] da cred ca Cezar Ioan, nu prea ne sucim noi, dar cine stie. Pupam Liloasa nedomrita dar piscinita [pup] cand veniti la noi ? Tina stai linistita ca ies maselele si revine foamea, asa ca si noi si ei cei mici au rezerve nu mor de foame, nu-l forta sa nu dai in altele, lasa sa pape cat vrea, putin si des. succes cu maselele [flo] Dankuta sa va fie de bine concediul, imi pare rau de probleme, sper ca acum sunteti bine Giulica rulzzz, imi place de mor copilutza asta [olala] Many, Lili, sun si eu la gradi daca e nevoie, sa le zic sa-i puna impreuna [pk] of of, sa te tii cu ce chestii vor venii acasa Moni ? ???????? tanti mama lu' Remus Andrei[roker](8 nov '09) [gica] si-a facut treaba, [gravired]17+cu [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ionela daca sarcina este ok atunci cred ca se poate..eu am fost cu avionul la 6 luni s la 8...am fost pana la paltinis in prima saptamana din 8 ..dar cu masina am faciut pauza la 2-3 ore..have fun [pup] raluci , ce face mini ralucutza?[:D]..inca ii spun asa pt ca nu i-ati gasit nume..[pup] maine noaptea decolam si noi..aterizam la voi pe la 6 dimi [:D]
alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)[ruga] si de printesa razboinica Maysaa(30.10.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lili, maine e intalnirea [:)][pup] Laura_a ma uimeste Giulia , bravo ei [asia] Tina nu te necaji, o sa scapati si de masele in scurt timp si isi va reveni Geo cu pofta de mancare [flo]
[*]Anca, mami de [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"] Sabina Ioana [/url] (03 nov 2009)[*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou raluci , ce face mini ralucutza?[:D]..inca ii spun asa pt ca nu i-ati gasit nume..[pup] maine noaptea decolam si noi..aterizam la voi pe la 6 dimi [:D]
zbor usor, sa ajungeti cu bine, gasiram nume tocmai ce ziceam, Cezar Ioan[;)] tanti mama lu' Remus Andrei[roker](8 nov '09) [gica] si-a facut treaba, [gravired]17+cu [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou
cezar imi place..de ce ioan si nu ion????mie imi suna mai bine ion..like in cezarion-hehehe ce tare..sa-l cheme ca pe copilul cleopatrei[:D]
mie imi place mai tare Ioan, nu ma intreba de ce, pur si simplu[pup] si sfantul, este Sf Ioan Botezatorul, restul sunt derivate [;)] tanti mama lu' Remus Andrei[roker](8 nov '09) [gica] si-a facut treaba, [gravired]17+cu [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza dau eu cafeaua azi? [cafea] deci ramane in principiu azi la 18 in parcul expozitiei, pe aleea principala, de sus, da? [:)] sper din suflet sa ajungem si noi s-o vedem pe Ancutza. [pup] facem tot posibilul. cuscri cred ca e ok sa mergeti daca ai ajutoare cu Mihnea (merge si el?) si daca faceti pauze pe drum. eventual lasi scaunul mai pe spate, sa stai comod. eu asa as face, daca e totul ok cu sarcina. nu poti sa iti faci o programare in alta parte, doar asa, ca sa te asiguri ca e totul ok? lili cat costa o gradi pe acolo, pe la voi? [:)] raluci imi place Cezar, dar de ce 2 nume? Renus n-are doar unul? pastrati si voi Ioan pt. al 3-lea baietel... [:D] [:D] dankuta multa sanatate, sper sa iti treaca cat mai repede. [pup] lauraandreea pupam pe Giulia desteapta. [olala] [pup]
Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009) [copil] tati [roker] si Vladutz [pis] [url="http://zebraroz.ro/"]zebra roz[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si Buna dimineata, azi e o zi speciala pt noi, nepotelul scump si drag face 6 ani, nu stiu cand au trecut [alcool] va servesc frapeuri si pt mai dupa masa am bagat la frigi neste sangria cu portocale si mere [pk] tanti mama lu' Remus Andrei[roker](8 nov '09) [gica] si-a facut treaba, [gravired]17+cu [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika raluci imi place Cezar, dar de ce 2 nume? Renus n-are doar unul? pastrati si voi Ioan pt. al 3-lea baietel... [:D] [:D]
Remus este si Andrei [:)] si al trelia e clar fata [alcool] tanti mama lu' Remus Andrei[roker](8 nov '09) [gica] si-a facut treaba, [gravired]17+cu [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...