Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

1 an de la nastere....mamicile slabesc (5)


Recommended Posts

64id="red"> kg, 8 saptamani de mentinere.

Am avut o saptamana ciudata, am mancat cateva zile cum nu trebuie si m-am pricopsit cu o sete de parca as avea de eliminat din corp vreo substanta gen anestezic. Ultimele zile am renuntat la masa de seara.

Vom vedea saptamana viitoare daca raman la mentinere sau trec din nou la dieta de slabire.

Littlelight, nu renunta ! [grup] Eu aici raman ! [pup]

 

__________________________

Rares - clipe si zambeteid="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna ziua fetele mele scumpe!!![pup][pup]

De cand nu am mai dat pe aici probabil nici nu ma mai tineti minte[:I][:I]...sunt asa intr-o perioada ca nu am timp nici de a-mi fc manichiura...

Dupa o luna de concediu carea fost superbbbb...superbbb...m-am intors in Italia si am inceput munca direct...am adus din tara o verisoara de a mea care abia a terminat facultatea si ar vrea sa-si relaxeze un picut creierul si sta cu pitica mea cat timp eu sunt la munca.M a simt extenuata rau dar sper sa-mi intru in mana ,si mai rau e ca mi-e greu fara pitica toata ziua...[q][q]...dupa o luna inca nu m-am obisnuit cu faptul ca nu stau langa ea tot timpul...[q][q]

Cu dieta nu stau prea bine,nu am mai dat nimic jos,pt moment sunt multumita ca ma mantin...de fapt de la ultima actualizare am mai dat jos 700 gr...acum am 74 kg...si ma mentin asa de vreo 2 luni,mai scap cateodata prin mancare dar reusesc sa ma controlez destul de bine incat sa ma mentin.

Chiar mi-a fost dor de voi...Littelight[pup][pup]...mi-au venit de multe ori in minte vorbele tale de incurajare[pup][pup]

 

mama celei mai scumpe printese AYLIN(27.08.2010)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Magda, nu renunt [pup].

Ma bucur sa vad ca ai revenit, Aylin [pup]. Chiar ma intrebam ce-i cu tine. Stiu cat de greu e fara bebe. Nu plecam aproape nicaieri fara maimu. Si eu mai am putin (3 saptamani) si-o duc la cresa [q]. Probabil ca mie imi va fi mai greu fara ea, decat ei fara mine [bang].

Asteptam si restul de fete sa revina.

 

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

64 kg, 10 saptamani de mentinere, total -8 kg (6+2).

Mai am in plan -3 kg, sa zicem dupa inca 2-3 saptamani de mentinere... sau poate incepand de acum ? [:-/] As avea ceva sanse avand in vedere ca mentinerea a inclus paine, dulciuri si masa de seara. Prin eliminare ar putea rezulta acele -3. [:-@]

Ce am mai aflat:

- portiile mici sunt valabile si pentru alimentele cu proprietati benefice (chiar si 100 gr. pot fi suficiente)

- desertul dupa 30 de ani are la baza fructe, dupa 40 de ani... care desert ?! [:D]

Littlelight, tu cum mai stai ? Mie frigul imi face pofta de mancare si uite asa mi-am amintit ca iarna trecuta am castigat cele + 6 kg. [alcool]

Te bagi la o saptamana fara paine, dulciuri si masa de seara ? [8D] Castigatoarea primeste cele mai multe grame in minus la cantar ! Bonus, la primavara, cand reincep curele de slabire, noi vom fi deja apte pentru costumul de baie si ne vom face griji "doar" pentru mentinere. [pup]

 

__________________________

Rares - clipe si zambeteid="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Magda, io stau tot la 77,7kgid="red">[bang]. Mie frigul imi face pofta de dulce [:D].

Ma bag, sa vedem ce-o iesi. Ma bazez pe tine sa ma urechezi, daca nu ma tin de plan, fiindca vad ca restul ne-au abandonat [q].

Te [pup] si s-avem spor.

 

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Littlelight
Ma bag, sa vedem ce-o iesi. Ma bazez pe tine sa ma urechezi, daca nu ma tin de plan, fiindca vad ca restul ne-au abandonat.
align="right" id="quote2">
Si eu ma bazez pe tine la urecheala !
Sa ne vedem marti cu rezultate bune ! [pup]

__________________________
Rares - clipe si zambete
id="navy">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor.

Mii de scuze, nu am mai avut timp sa ma ocup, iar in aceasta seara am incercat si nu pot face modificarile pe prima pagina, ma va ajuta un moderator,am trimis mesaj deja.

Va imbratisez si va felicit pentru consecventa. [pup]

 

 

 

 

 

Dani, mami [8**] de dongonel Vlad 23.06.2008 si dongonica Andra 31.03.2010

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

64 kg. [pk] [:D]

Nu prea am respectat "angajamentul". Mai mult "nu" decat "prea". [:I]

Zic si eu ca demarajul este, ca de obicei, mai greu si ca saptamana(ile) urmatoare se vor vedea si ceva rezultate. [:)]

 

Littlelight, la tine e mai bine, sau tot pe baza de "demaraj" ?

 

__________________________

Rares - clipe si zambeteid="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...