Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

1 an de la nastere....mamicile slabesc (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna ziua doamnelor !!!

Scuzati-mi absenta [flo] ...copii astia imi ocupa tot timpul !!!

Cantarul meu arata 62 kg ,vreau sa ajung pana la 60 si ma opresc :) ,va pup pe toate si mult succes in continuare !!!

Felicitari tuturor doamnelor pt minus si mentinere !!!

O zi buna tuturor [pup] !

 

Andreea Tanasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Magda, care demaraj, ca nici startul nu l-am dat [bang].

Merit numai [sm][sm][sm].

Am avut ceva evenimente saptamana asta si rezultatul e cu + (79,1kgid="red"> [q][q][q]).

Retin apa si nu stiu de ce. Ba, de fapt, cred ca stiu. Am mancat putin mai sarat decat de obicei si am inceput sa iau si niste calciu ca aveam ameteli.

Dar gata... Ma pun din nou pe treaba satamana asta ca nu mai tine. Imi fixasem un target si sunt tare departe de el.

 

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru incurajari, Magda, prind bine acum ca m-am depresat oleaca. Tocmai am citit pe net ca suplimentele de calciu, magneziu, zinc ingrasa. Oare asta sa fie cauza ca am acumulat 1 kg si ceva saptamana asta? Voi ce stiti?

Am nevoie de calciu si magneziu, pentru ca deja incepusem sa am furnicaturi in tot corpul, nu eram departe de o cadere de calciu. Am mai luat, la sfatul endocrinologului, suplimente de-astea si am pus ingrasarea pe seama tratamentului preoperator, pentru ca acumulam kg si inaintea administrarii lor.

Offf...cred ca ma cuprinde "isteria" de toamna [bang].

 

 

 

 

 

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De azi le-am intrerupt (oricum am luat deja 10 zile), ca-mi dadeau o foame cumplita. As manca orice, oricand, oricat.

Le reiau luna viitoare, tot 10 zile/luna.

Offf... ce greu se duc kilele astea in jos, mai ales iarna [q].

 

__________________________________________________________________

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da... iarna e tare greu. [alcool] Aveai dreptate cu frigul si dulciurile. [:)] Avem nevoie de un supliment de vointa. [:D]

Si eu tot 10 zile pe luna am luat vitamine. In restul perioadei poti sa incerci sa rezolvi prin alimentatie, eu am insistat cu branza dimineata si lapte seara pentru calciu iar pentru magneziu nu am eliminat total painea din alimentatie.

Bafta, tinem pumnii stransi ! [pup]

 

__________________________

Rares - clipe si zambeteid="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, la fel si tie [flo].

Ma gandeam sa iau cateva zile magneziu cu B6, sa mai combat cumva oboseala asta cronica, care s-a accentuat in ultimele saptamani (am doi ani de cand n-am mai dormit o noapte intreaga [q]. Acum suntem cu dintii care erup si a mai capatat, colac peste pupaza, si o viroza [bang] cu febra mare. Marti ar fi trebuit sa incepem cresa, dar vad ca o sa amanam).

[pup]

 

__________________________________________________________________

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...