Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

1 an de la nastere....mamicile slabesc (5)


Recommended Posts

Salutare !

Nu am mai intrat de f mult timp aici,trebuie neaparat sa felicit fetele care au mai ramas si evident,au si rezultate[:D]deci,magdaz_ina,Littlelight,danicris,Mykaa,Vias - sincer,apreciez vointa voastra [flo].Eu am fost prea lenesa [bang] sa continui.In momentul de fata am 64 de kg,mie m-i se pare ca am mai slabit un pic,la picioare,solduri,se vede si la pantaloni,chiar daca la cantar nu este mare lucru,s-a mai retras si burtica,chiar daca mai trebuie [alcool].Cu sportul este mai greu,nu reusesc sa ma misc,fereasca Dumnezeu si cand ma gandesc ca pana acum vreo 6 ani eram tare sportiva si [ispita]...

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Starea de spirit sau kg, Magda?

Aveam 78,7kg azi dimineata (a disparut pofta aia de a rontai tot timpul dupa ce-am intrerupt suplimentele).

In rest, sunt varza. Am luat si eu viroza de la fii-mea si imi plezneste capul, n-am dormit decat vreo ora azi-noapte. Behai ca un magar, stranut, am nasul infundat si curgator si-mi vine sa [bang].

Sper sa-mi revin pana saptamana urmatoare.

 

Allexa06, bine ai revenit!

 

Va [pup].

 

 

 

__________________________________________________________________

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

64,5. Am avut o saptamana dezordonata. Parca totusi, cam usor se castiga +0,5. [:D]

Am terminat perioada de mentinere. Revin la dieta pentru 60. Planul B, cel verificat, alta metoda nu am descoperit in cele 3 luni de mentinere. Doar metoda aia cu +. [:D]

 

__________________________

Rares - clipe si zambeteid="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am plecat dimineata in viteza la dr si am uitat sa ma cantaresc [:D]. O fac maine dimineata, desi cred ca e dezastru (am "vizitatorii" lunari gramada pe mine, impreuna cu o pofta nebuna de cioco [bang]... si mai vaz in oki si tortul asta din poza de-alaturi, care se incapataneaza sa ma urmareasca pe-aci[:D]).

 

Magda, mie-mi spui cum e cu + usor castigat? Al naibii se lipeste imediat si tare greu mai pleaca...

Sunt intr-o perioada cand "compensez" lipsa somnului cu papa/dulce (mananc compulsiv) si nu stiu cum sa ma opreeeeeesc [q].

 

__________________________________________________________________

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Metoda asta pentru + am aplicat-o si eu: multe dulciuri, putin somn. [:D] Zau ca a functionat instant !

 

Meniul de azi:

- dimineata: un cremwusti, 1/3 rosie, 1 ardei capia, branza

- pranz: 2/3 cococi, orez cu legume

- seara: 1 cana lapte (edit: + inghetata cu biscuiti si glazura de ciocolata, 2 buc. [:D])

 

Revin maine cu rezultate concrete.

 

__________________________

Rares - clipe si zambeteid="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dezastru total - 79.5kgid="red"> [bang][q]. Sunt depresata rau.

Pana acum n-am halit nik, drept pedeapsa (stiu ca nu e bine). Am in meniu mazare cu morcov si pui la pranz, iar diseara un mar.

 

__________________________________________________________________

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ops, am uitat sa spun ca a functionat cu + si faptul ca am sarit peste micul dejun, in speranta de a compensa excesul de dulciuri...

 

Ziua 2:

- D : pui la gratar, branza, mezeluri, ceapa, compot de caise;

- P : ciorba de fasole verde cu oua si smantana, branza, struguri;

- S : lapte (edit + para)

 

__________________________

Rares - clipe si zambeteid="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...