Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

1 an de la nastere....mamicile slabesc (5)


Recommended Posts

'neata! Raportez si eu 77,7 kg. Camy, daca inghetata aia o papi pana la pranz si faci apoi miscare, nu "atarna" la cantar. Eu asa fac. Daca vreau dulce, pap dimineata. Asa nu sunt frustrata de "regim". E valabil pentru toate interzisele, in cantitati rezonabile. La mine da rezultate. Si, crede-ma, ma lupt cu kg in plus si diete de niste an buni. Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui magdaz_ina
69 kg (si ceva sub) [pk] Trecem la etapa a doua ! [:D] __________________________ [url="http://l-rares.blogspot.com/"]rares - clipe in spirala norocului[/url]
bravooooooo!!![pk][pk][pk][pup] Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri ..................................................................................................................... "Dacã lacrimile ar putea înãlta o scarã si amintirile o cãrare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasã."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, Magda, felicitari si tie si tuturor fetelor ambitioase[flo]. Chiar daca mai avem si rateuri, nu ne lasam, mergem inainte in lupta noastra. Nu trebuie sa ne descurajam. Ambitia si vointa sunt cheia succesului, nu-i asa? Dani, nu fii suparata [pup]. Lasa ca recuperezi tu saptamana asta, ai sa vezi. Restul fetelor ce fac? Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

0Buna dragelor !!! M-am cantarit astazi si aveam 65,2 kg,progresez incetul cu incetul :) ! Felicitari tuturor doamnelor [flo] ,si la cat mai multe kg pierdute ,va pup [pup][pup] ! Noapte buna (voi sigur dormiti la ora asta,numai eu bantui pe aici [:I] ) Andreea Tanasa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna la toate fetele!!!Felicitari tuturor pt scadere...Bravo fetele,se parte ca s-a format o echipa pusa pe treaba...BRAVO. Eu am lipsit ieri de la raport pt ca am fost plecata cu pitica sa facem niste controlale de rutina,se pare ca e totul bine. Saptamana asta nu prea am cu ce sa ma laud,cum va spuneam sambata am terminat dieta si m-am premiat si eu un picut[:D] asa ca nici nu aveam mari asteptari de la dl. cantar,doar 300 de gr in minus...asta e...meritam si eu o premiere[:D],in concluzie 76,5. Pupici la toate[pup][pup][flo][flo][flo] mama celei mai scumpe printese AYLIN(27.08.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...