Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

1 an de la nastere....mamicile slabesc (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare!

 

Nu-i nimeni pe-aici [q]? Eu raportez constiincioasa 78kgid="red"> (marturisesc ca m-a ajutat si o noapte grea - pitica e bolnavioara, a avut ceva febra, tuse si muci, deci n-am prea dormit).

M-a blegit de tot vremea asta [:(]. Hai, faceti-va aparitia sa ne "lingem ranile" reciproc.

[pup]

 

 

 

__________________________________________________________________

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saru' mana, Magda, asemenea si voua. Eram pregatita pentru asa ceva, doar intrase in colectivitate si n-avea cum sa scape [bang].

Sper sa treaca repede, ca martea viitoare avem prima serbare din viata [olala] (din pacate fara parinti, din fericire cu poze si filmare).

 

__________________________________________________________________

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intarziat cu raspunsul (putin voit recunosc [:D]), pentru ca saptamana trecuta era cu +1kg (adeca 79), iar saptamana asta e dezastru (79,7kg). Era si normal, doar de la Mos Nicolae tot primeste fii-mea dulciuri, pe care clar ca le haleste ma-sa [:D].

Propun sa nu ne ciufulim si sa revenim cu forte proaspete dupa Anul Nou.

 

La multi ani si Sarbatori fericite tuturor, sanatate si tot ce-i mai bun! [pup][pup][pup]

 

__________________________________________________________________

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata si "La multi ani!",

 

La mine, jale mareeeeee [q]. Am bifat 81kg [:I] dupa sarbatori, dar gata. S-a terminat cu tot, adica cu dulciurile, ca astea mi-au dat batai mari de cap (torturi, prajiturele, ciocolatele, bombonele). Promit sa nu ma mai ating de ce mai e prin frigider.

Seara nu mai pap nimic si ma reapuc de miscare mai multa. Trebuie sa vin cu vesti bune saptamana viitoare.

Va pup si spor la treaba.

 

__________________________________________________________________

Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...