Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

1 an de la nastere....mamicile slabesc (5)


Recommended Posts

ma bag si eu daca ma primiti...bubu mai are un pic si face un an dar eu mai am muuult pana sa arat multumitor. De vreo 3-4 luni am fost mai atenta la ce mananc,cu scapari ocazionale in bere/piza/inghetata, asa ca incet s-au dus vreo 3 kile. Astazi pt prima data cantarul a fost la 80 :)...mult,stiu,insa mai putin ca inainte(cand am venit de la spital aveam 87,am dat jos,dupa aia am pus la loc mai ales de Pasti pana la 85...). Am 1.78 inaltime si inainte de sarcina ma invarteam pe la 74-75...asa ca asta e tinta pana la sf lui octombrie ca sa pot sa intru in haine.Si desigur,daca dupa aia continui cu slabitul nu ma supar :)). mami de [baietel] Raducu, 10 august 2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Felicitari, fetelor pentru rezultate [flo]! Intru rapid, ca merge netul asta cu cocoloase [:D]. Ieri dimineata arata cantarul mai mult stagnare - 77,6kg -, saptamana viitoare cine stie ce-o arata [bang], ca-s in concediu si am zis ca imi fac de cap [:D]. Raportul o sa-l dau tot cu intarziere, dar promit solemn ca-mi revin din toate punctele de vedere. [pup] si "succesuri" in continuare. Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna doamnelor! Felicitari tuturor pt minusuri si multa bafta in continuare [flo] ! La mine cantarul a aratat 64,9 kg ...cred ca nu mai am mult si ma opresc ,sotul mi-a zis ca am slabit destul [:)] cu toate ca eu nu sunt multumita de felul cum imi arata talia (de la sarcina mi sa latit bazinul ...of of !!! ) Va pup dragelor si sa aveti spor ! Andreea Tanasa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari de la munte! Cam subtire activitatea pe-aici [:D]. Vad ca deja sunteti cateva care va apropiati de finish. Sper ca, dupa atingerea target-urilor, sa nu ne parasiti pe noi, cele care am ramas in lupta. Va [pup] pe toate! Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

m-am intors din concediu...si am ajuns direct la ziua soacramii... mi-e groaza de ziua de maine...[bang] Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri ..................................................................................................................... "Dacã lacrimile ar putea înãlta o scarã si amintirile o cãrare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasã."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:I][:I][:I][:I][:I]76 kg [:I][:I][:I][:I][:I] Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri ..................................................................................................................... "Dacã lacrimile ar putea înãlta o scarã si amintirile o cãrare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasã."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

67 kg.[pk] Martea viitoare voi lipsi. Sper ca cele doua saptamani pe care le am la dispozitie sa fie suficiente pentru a atinge greutatea tinta (66). Camy, eu zic ca e ok dupa zilele de c.o. [pup] __________________________ [url="http://l-rares.blogspot.com/"]rares - clipe in spirala norocului[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Magda, felicitari! ia zi-mi ce faci de ai ajuns asa de repede la greutatea asta...[pup] Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri ..................................................................................................................... "Dacã lacrimile ar putea înãlta o scarã si amintirile o cãrare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasã."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...