Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

1 an de la nastere....mamicile slabesc (5)


Recommended Posts

Bine v-am regasit! Gata, s-a dus concediul. M-am porcit zilele astea [:I](dar am o scuza: sambata am implinit o varsta rotunda [:D]), asa ca "dusmanul" arata 78,4 kg. Sper sa revin la normal saptamana asta. Bravo, Ada, Magda! Spor in continuare si concediu placut! Camy, las' ca revenim in forta! Restul de fete cum mai stati? Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui camy_pus Magda, felicitari! ia zi-mi ce faci de ai ajuns asa de repede la greutatea asta...[pup]
Camy, multumesc ! [pup] Urmez planul B din a 9-a postare de [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=163412&whichpage=18"]aici[/url]. [:D] Dupa ce ajung la greutatea dorita urmeaza planul C care consta in continuarea inca 3 luni a planului B. Bineinteles, dupa aceea, exista planul D. [:D] Littlelight, bine ai revenit cu forte proaspete din c.o. ! Spor la slabit ! __________________________ [url="http://l-rares.blogspot.com/"]rares - clipe in spirala norocului[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mda....la mine asta nu merge..[:(] Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri ..................................................................................................................... "Dacã lacrimile ar putea înãlta o scarã si amintirile o cãrare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasã."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

75.2 kg Danicris multumim pentru ca ai actualizat listuta [pup] restul fetelor? Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri ..................................................................................................................... "Dacã lacrimile ar putea înãlta o scarã si amintirile o cãrare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasã."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna la toata lumea! Bun venit fetelor noi si spor la slabit! Imi cer scuze pt absenta, dar fiind vara circul de colo, colo si mai greu cu statul la calculator. Fiind marti raportez 70,300!!!![pk][pk][pk] Sunt super incantata!!! Cu putin noroc in putin timp voi fi cu 6! Ma gandeam acum, atunci cand voi ajunge la 67 kg, atat cat aveam cand am ramas insarcinata ca voi fi in extaz!!! Iar dc mai merg si mai jos voi putea spune ca am slabit!!! Deocamdata incerc sa ajung la kg avute inainte de sarcina. Pai cam atat! O zi buna tuturor si ne auzim![flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]! Raportez si eu 77,8 kg. Mykaa, e bine ca nu ne-ai abandonat. Merge si mai rarut cu scrisul, daca te tii in continuare de treaba. Iti dorim sa fii o "6" cat mai curand. Camy, uite ca usor-usor merge cantarul in jos. Aylin, tu unde ai fugit? Parca mai aveai ceva timp pana la concediu?! Andra, Dani, Sanzi, va simtim lipsa. Dati si voi un semn... [pup] Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersic Littlelight![flo]O dragutza ca de obicei! Nu v-am abandonat, sunt pe metereze, dar ma mai impiedic si eu nitel![:D]Felicitari si tie, pt ca am vazut ca mergi super! Tine-o tot asa si cat de curand vei fi si tu cu 6! Iar eu voi fi aici sa te felicit![:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf...spre deosebire de tine, mai am muuult pana la 6. Dar incerc sa nu disper, chiar daca ma mai impiedic, vorba ta. Sicera sa fiu, ma bucur ca am scapat de aproape 11 kg, chiar daca am facut-o in 5 luni. Dupa operatia de tiroida, a fost o lunga perioada in care, indiferent de regimurile pe care le tineam si de miscarea pe care o faceam, nu reuseam sa dau jos nimic. Banuiesc ca stiti toate cat de frustrant este. Nu vroiam miracole in timp scurt, dar macar acolo, ceva, pentru sanatatea psihicului meu. Intrand in grupul asta, cred ca s-a produs declicul, acolo sus, la "mansarda" [:D]. Nefiind vorba de un regim anume, avand libertate totala de alegere, conteaza foarte mult. Plus sustinerea voastra [flo][flo][flo]. E lung si anevoios drumul pe care-l mai am de parcurs, dar nu vreau sa ma las. De-aia tin cu dintii de gasca asta. Gata, plec cu pitica la plimbare. Va pup pe toate! Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa e Littlelight, dar tre sa vezi jumatatea plina a paharului si mai ales ca ai rezultate! Dupa atatia nori ca sa zic asa a venit si soarele! Tine-o tot asa si ai sa vezi ca o sa fie bine! Eu de ex am mari probleme cu retentia de apa. Si iau tinctura din fructe de soc, nu stiu dc tu ai voie, dar cauta si tu prospectul si vezi ce si cum.plus ca te ajuta la treaba aia cu iesitul. Vorbim![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...