Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Redoutistele sfideaza speculantii romani (182)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 171
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 2 weeks later...
Citat:
citat din mesajul lui Kontiki
Cica Otto. ro si-a incheiat activitatea in Ro incepand cu 1 ianuarie 2012. Aveau preturi maricele insa calitatea era buna
align="right" id="quote2">habar nu aveam ca au inchis dar nu ma surprinde, fiindca vand numai porcarii.Am comandat in noiembrie o haina de puf (a costat 400 ron), care in realitate nu are vreo legatura cu poza de pe site; am returnat-o de aproape o luna, in termenul legal si cu confirmare; nu am primit nici acum banii.Sa-i sun si eu maine sa-i intreb de sanatate...cred ca au dat faliment nu doar fiindca vand gioarse , ci si pentru ca nu aveau depozit in RO si trebuia sa astepti minim 2 saptamani pentru comanda.Ref la site-uri care livreaza in Ro, au dat fetele liste intregi , parca chiar in capitolul asta.Nu stiu daca era trecut si www.boden.co.uk de pe care am comandat saptamana asta aproape in fiecare zi. Este un brand premium, nu are legatura cu Zara, H&M, etc brand-uri de masa, preturile sunt pe masura insa au reduceri de 60% acum.Calitatea si modul de ambalare seamana cu Massimo Dutti.Livreaza in RO pentru 6 lire.Comanda ajunge in 4 zile.Ella
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am reusit performanta sa plasez o comanda la care nu am email de confirmare, nu apare nici in istoric , produsele sunt in continuare in cos, dar pentru care am hold pe bani, ca am sunat la banca.

Asta pentru ca atunci cand am introdus datele cardului si am dat click pentru efectuarea platii, le-a cazut site-ul pentru a nu stiu cata oara.

 

minunat[bang]

 

Ella

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...