Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Redoutistele sfideaza speculantii romani (182)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 171
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ella_74
am reusit performanta sa plasez o comanda la care nu am email de confirmare, nu apare nici in istoric , produsele sunt in continuare in cos, dar pentru care am hold pe bani, ca am sunat la banca. Asta pentru ca atunci cand am introdus datele cardului si am dat click pentru efectuarea platii, le-a cazut site-ul pentru a nu stiu cata oara. minunat[bang] Ella
salut, exact la fel am patit si eu, bine ca te-am citit ellla :) pup intr-adevar vad si eu in pay pal ca s-a retinut suma , deci asteptam sa se intample minunea, acum :)! eram pe punctu sa mai incerc odata , desi nici nu mai apareau toate pe stoc , am zis sa-mi i-au ce mai au.... Yoyoyo mamica de dom'shoara Maria Sofia 06.05.2010 [fetita] si de [baietel] fecior Tavi (18.05.07)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

YOYOYO, mie mi-a raspuns madam Julie de la LR, ca nu vede comanda mea in sistem dar ca vede holdul si-mi spune ca nu-i nicio problema, banca va debloca banii candva; mi s-a parut chiar nesimtita in conditiile in care banca aici are o tranzactie reusita si deci nu are cum sa deblocheze banii. LR poate debloca banii imediat daca contacteaza banca mea si-i spune ca banii sunt blocati din greseala; dar nu vrea. Asa ca am facut chargeback care dureaza 30 de zile teoretic. Ella
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ERATUM Imi cer scuze! spusesem, nu stiu careia dintre voi, intr-un mail, ca soldurile dureaza pana pe 5 februarie! de fapt dureaza pana pe 14 februarie!!! abia acum am vazut pe net! inca o data, scuze![flo][pup] Mami de [copil] Eva Nazdravana (13.12.2007) In ziua in care ai incetat a fi copil esti mort !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

merci inima [pup] draguta ca de fiecare data!
Citat:
citat din mesajul lui inima25150
Citat:
citat din mesajul lui Delyutz
Doamnelor, care ati mai primit pachete, cat mai costa la Atlassib, stiti cumva?
align="right" id="quote2">http://www.postaatlassib.ro/servicii/international/Mami de [copil] Eva Nazdravana(13.12.2007)In ziua in care ai incetat a fi copil esti mort !
align="right" id="quote2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delyutz
merci inima [pup] draguta ca de fiecare data!
Citat:
citat din mesajul lui inima25150
Citat:
citat din mesajul lui Delyutz
Doamnelor, care ati mai primit pachete, cat mai costa la Atlassib, stiti cumva?
align="right" id="quote2">http://www.postaatlassib.ro/servicii/international/Mami de [copil] Eva Nazdravana(13.12.2007)In ziua in care ai incetat a fi copil esti mort !
align="right" id="quote2">
align="right" id="quote2">[pup]Mami de [copil] Eva Nazdravana(13.12.2007)In ziua in care ai incetat a fi copil esti mort !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...