Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Redoutistele sfideaza speculantii romani (182)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui yoyoyo
http://www.sportsdirect.com/Ladies/Ladies-Canvas-Shoes?mppp=true ati luat de aici, cum sunt produsele? Yoyoyo mamica de dom'shoara Maria Sofia 06.05.2010 [fetita] si de [baietel] fecior Tavi (18.05.07)
Buna! Am comandat eu cu colegii. Calitatea pantofilor si a cizmelor este foarte buna. Eu am luat pt fetita, pt mine si sot si s-au potrivit numerele. La firma Goldigga, am colege care si-au luat nr. 6 UK pt.39 EUR si a fost mare. Fetitei mele ii iau C10, dar C9 i-a venit turnat de la Goldigga. Hainele nu sunt asa calitative ca pe LaRedoute. Este de preferat sa iei bumbac 100%. Combinatia cu poliester se scamoseaza dupa 2-3 spalari. Eu am patit asa la niste rochite marca Disney. Mama a fost foarte dezamagita de numere: pantofii 39 erau un 37, colantii 18 XXL, erau un 10M, maieu 18 XXL, era un 14 XL... Atentie la tricourile Lee Cooper. Am luat un L si era un XXL... Pantalonii pt mine Lee Cooper au fost o.k., adica eu sunt 40EUR si am luat 12 M. Sper ca v-am fost de ajutor... Recomand insa LR sau TAO... ........................ Dana, mamica Amirei (02.03.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 171
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...