Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Redoutistele sfideaza speculantii romani (182)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 171
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sunt nevoiti sa ma creada pe cuvant; nu sunt decat niste sandale si 2 bluze care nu valoareaza cine stie ce; sunt ofticata, ca eu imi vroiam lucrurile. Mi-e ciuda pe ala care mi-a luat coletul ca a scos toate lucrurile din pungile LR , inclusiv din tipla in care erau ambalate fiecare; deci lucrurile au fost rasturnate pur si simplu in cutia de carton, nici urma de pungi si facturi asa cum au fost trimise. Adica s-a servit din colet nevasta-sa si ce nu i-a venit/nu i-a trebuit a zis sa-mi returneze. Ella
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Respectivul m-a sunat, s-a prezentat si mi-a spus ca are coletul meu si atunci eu i-am sunat pe astia de la Atlasib care l-au recuperat. Respectivul ridicase 8 colete in loc de 7, venite tot din FR. Si parerea mea e ca nu avea de gand sa returneze coletul, din moment ce scosese fiecare lucru din tipla si cred ca erau vreo 20 de articole, unele lucruri de copil intoarse pe dos, semn ca au fost si probate; dar cred ca un flash de constiinta l-a impins sa ma sune. Un magar, asa cum sunt destui prin tare asta. Daca era cinstit, in momentul in care a vazut ca nu-i coletul lui, trebuia sa-l returneze, nu sa scoata tot din el. Ella
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Am si eu o mare rugamine la voi, daca imi puteti raspunde.... Am dat o comanda LR (multumesc frumos Cristina), insa unele produse mi-au spus ca s-au epuizat dupa ce am plasat comanda[bang]. Nelamuriri: Uitandu-ma din nou pe site aceleasi produse sunt pe stoc, de ce? sa ma mai risc cu inca o comanda? daca voi plasa o noua comanda imi vor retine alti bani sa ii retrag pe cei deja existenti? Multumesc frumos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...