Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Trombofilia, o cauza a infertilitatii - 60 -


Recommended Posts

Samirra eu marti am fost la dinsa,intradevar acum este in concediu.......dar apoi dinsa vine o data la doua saptamini la MEDCENTER ,in Bucuresti.Eu am vb la telefon cu dinsa si ma programat ...................asa ca trebuie sa o suni sa iti spuna exact cind vine in Bucuresti!

 

Mutatia677-in stare homozigota

Mutatia844g -in stare heterozigota

2 INSEMINARI ,A TREIA IN CURS ,O SARCINA OBTINUTA NATURAL IN IUNIE 2010,OPRITA DIN EVOLUTIE LA 13 SAPTAMINI

Tratament actual inainte de sarcina:femibion1 1/zi,acid folic1/zi ;magmeB61/zi;vit E3/zi;cetebe1/zi,

Inseminare reusita in iunie 2011 dar pierduta la 8 saptamini.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 375
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am revenit si eu, am mers in concediu si am zis ca pana in septembrie imi dau timp de gandire si de asimilare a informatiei (2 mutatii PAI hetero, MTHFR homozigota) si pentru a ma hotari unde merg mai departe.

Dr. Albu imi recomanda inseminare artificiala si incepere de CLexane din prima zi, 0.4.

Am vazut si ca ati scris de ceva probleme de interpretare a mutatiilor PAI la Medlife, se poate sa nu fiu, de fapt, "mutanta" pentru aceasta gena?

Fetelor care ati nascut sau va pregatiti sa nasteti, puteti sa imi transmiteti si mie (cu PM sau pe forum), la ce medici mergeti si ce impresie v-au facut? Mie dr Albu mi se pare ok, profesionist, doar ca e la privat numai si cred ca pentru o sarcina cu probleme, asa cum va fi probabil a mea, este nevoie de back up la stat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...