Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Trombofilia, o cauza a infertilitatii - 60 -


Recommended Posts

[pup], noapte buna tuturor! ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR, mutatia C677T heterozigot, Gena PAI, mutatia 4G/4G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 375
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna ziua! Ioanatugs,eu cred ca la cat de perseverenta esti vei reusi pana la urma.Doamne ajuta!Pe la ce dr mai mergi acum? Nici eu nu am renuntat,dar uite ca ma cam invart in cerc si nu reusesc nimic[:I],mi-am facut si eu analizele de trombofilie si astept poate se intampla o minune.[:)] Numai bine tuturor!
gena MTHFR -mutatia A1298C heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] tuturor. Vreau si eu va rog mail-ul d-nei dr. Uschatescu. Am usor deficit de proteina S si mutatia A1289C homozigota; dr. meu a spus sa iau doar Femibion1 o luna si apoi sa incerc sa raman gravi. As dori parerea dansei mai ales ca voi majoritatea luati/ati luat si alte vit. plus aspirina. O zi frumoasa in continuare![;)][;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

flori, ti-am trimis PM. Am si eu o intrebare off topic. Urmeaza sa fac inseminare si am primit menopur pt stimulare. Cum se prepara? Am vazut ca fiolele au doua dungi, una albastra si una rosie, exista vreo tehnica anume? Pana acum am folosit gonal pen si era mai simplu. MTHFR A1298C heterozigot, PAI 4G homozigot 2 IA reusite dar pierdute la 6 sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

May3, eu am avut homocisteina marita in prima luna cand am ramas insarcinata. Atunci a fost si prima data cand am facut analiza. Am luat apoi femibion si dupa o luna am avut-o sub minim. Am intrebat si mi s-a raspuns la Fundeni ca este OK. Asa mi-a ramas toata sarcina, sub minim. Si a fost in regula. [flo]
Am reusit! Am doua minuni dragi! FVL hetero + MTHFR A1298C hetero, 1 sarcina OK, 1 sarcina oprita in ev. la 5-6 sapt., acum mamica din nou !!! obtinute natural Ai cazut? Te ridici, te scuturi si mergi mai departe! http://salveazavieti.ro/858/doneaza.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor Hellp am nevoie de ajutorul vostrtu Trebuie sa fac clexane 0.4 si nu gasesc nicaieri pana maine cand vorbesc cu gine si cu uscatescu pot face fraxiparine? am luat deja o doza si nu stiu ce sa fac nu vreau sa fac pauza si inca ceva: ce pot luat pt o nevralgie???? cred ca de la AC simt ca-mi explodeaza toata parteadreapta Multumesc muuullttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MTHFR C677 Homozigot Gravi' in 8+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...