Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Trombofilia, o cauza a infertilitatii - 60 -


Recommended Posts

Danezza, nu cred ca poti lua ceva, cel mult Aspenter daca nu iei deja, vedem ce mai zic si celelalte fete. Am o prietena care si-a cumparat recent Clexane de la Sensiblu Dristor (cred ca acum 2 saptamani). Mergi la o farmacie a lor si roaga-i sa verifice in retea sa vada unde au Clexane. Scuze daca stiai sau ai facut deja toate astea, sunt singurele informatii pe care ti le pot da. ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR, mutatia C677T heterozigot, Gena PAI, mutatia 4G/4G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 375
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Danezza, mie mi-a recomandat medicul ca fraxiparina sa fie facuta obligatoriu la 24 de ore, sa nu ratez nicio zi, si sunt in aceeasi situatie ca si tine, aceeasi mutatie si sarcina cam tot pe acolo. Daca te ajuta poti sa incerci la sensiblu-uri sau helpnet: http://www.helpnet.ro/?pid=10&mid=&cod=FIMMECLE04&name=CLEXANE+4000UI+ANTI-XA%2F0.4ML+SOL+INJ+X+10SER http://www.sensiblu.ro/index.php?page=search&searchword=clexane&ItemId=1065732 poate e ajuta, eu am avut pb ca mie imi trebuie de 6000 si la un moment dat gaseam numai de 4000.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am sa sun maine mersic mult eu am intrebat azi si la sensi si la helpnet si cate na si ... multe d-astea mai mici la sensi s-a uitat tipa in baza de date si au zis ca nu au mai mult de atat 30 de doze de cate am eu nevoie cica iar e criza de clexane dar maine am sa mai sun si la sensi si la helpnet ms inca o data by the way am fost la dr suntem bine dantuim sunt cele cateva zile minus care erau de la inceput dar crestem avem 8 sapt si 6 zile maine vb si cu gine ca in seara asta nu am reusit si la fundeni sa vad ce fac .. fraxi, clexan .. ufff scuze pt fetele care sunt sipe celalt forum ca ma repet [flo] MTHFR C677 Homozigot Gravi' in 8+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexa78 Menopurul se prepara la fel cu Diphereline pe care probabil l-ai facut pentru inhibare. De la dungile alea se rupe usor fiola de ser. Daca mai ai nevoie de alte detalii spune-mi si detaliez. [pup][flo][flo] [pup] toate mutantele vechi si noi, gravidutele si mamicile! [flo][flo][flo] [gravired] 37+ cu [fetita] Gena MTHFR mutatia C677T–genotip heterozigot si mutatia A1298C –genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt de actualitate stocurile de pe net nici de la sensi nici de la helpnet ca am sunat [q] a fost dragutza o tipa de la help si mi-a rezervat 30 doze de 0,6 tre sa schimb scrisoarea medicala si sa-mi iau reteta pt 0,6 si voi face doar 0,4 doamne cate incurcatura .. sper sa o pot rezolva asa MTHFR C677 Homozigot Gravi' in 8+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inca un bebe facut cu clexane![:D] Am intrat sa va anunt ca am nascut pe 30 iunie ora 22.10 un baietel de 3200, 51 cm, sanatos si frumos (carrr), cezariana, medlife. Mai aveam 2 zile pana implineam 38 de saptamani, dar bebe s-a grabit putin, nu a mai asteptat pana pe 11 cand eram programati. Floricica ce iti face fetita?[pup] Mami fericita de bebe Petru Nectarie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...