Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA Pestisori (55) - Cryna, te vrem inapoi !!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[bum][batetoba][bum][batetoba]Rugam adminii sa permita user-ului cu numele "Cryna" sa-si redeschida contul.Sunt sigura ca toate fetele de la acest capitol sunt de acord si-mi sustin rugamintea!id="red">[bum][batetoba][bum][batetoba]

 

De asta am intarziat la raport.Am parlit pe mess cu Cryna si ea a soptit ceva de asteptat de raspuns de la admini.Am zis ca sigur vom da si noi din innotatoare sa o sustinem.

Revin in 5 min sa dau medicam la fete.[pup]

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata,am reusit si le-am urcat in pat.[:D]Amu si in primul rand va multumim tare mult pt apreciei[asia] si va oferim un mare buchet [flo] din partea fetelor ce au reusit sa sa va faca sa zambiti.Ei...parca atunci cand va citesc aprecierile,uit de tot ce e greu si incep sa zambesc asa tamp[:D],cu mandria de mama implinita pe fata.[:I]

Fetele sunt mult mai bine,eu inca nu respir decat cu ajutorul picaturilor;mai bine sa am temperatura decat nasul infundat.[alcool]

Dana id="red">bine intreba Suri,ce face Andrei,cum mai e?Si ce e aia depresie?Nu exista asa ceva!Sincer,conteaza o cifra acolo la varsta sau cum se simte sufletul?Sa-ti spun "un secret" ,io si acum zic ca nu am minte sa le cresc pe fete.[:D]Uite [pup]dulce de la noi!

Suri id="red">nici in glua sa nu mai spui ca ramanem fara tine.Phii e de timp o sa fi plecata.Dar pe de o parte ma consolez cu ideea ca-ti incarci bateriile[pk],iar pe de alta parte o sa dau cu tel sa vad ce faci.La primavara,vara,cand iti va pica bine,te asteptam la noi sa-ti cunosti si live nepoatele.Atunci sa te vaz ce mai zici[:-@].

Charlie id="red">sa ai concediu placut si te asteptam cu forte proaspete.Distractie placuta![pup]

Baby id="red">ce faceti dragilor?Nora-ta cerea in seara asta biscuiti[:D].

Cam atat pt seara asta,merg sa vad si pe la copii ce se mai intampla si apoima bag la nani.Va[pup] pe toate!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[iartama][iartama][iartama][iartama]Acu vazui ca iar am facut urarile si nu le-am trimis[:D]

 

Babyid="size4">id="red">, sa fi sanatoasa,iubita si fericita, La Multi ani,Babyid="size4">id="red">!

 

La Multi Aniid="size4">id="red"> si tie Charlie, mi-am ras in barba cand ai reaparut, nu stiu de ce m-am gandit eu tocmai la tine si la vremea cand aruncam doar timid cate un ochi in balta[:D], acu cateva zile[:D] Concediu placut!

 

La Multi Ani, Criqid="size4">id="red"> deja imi ploua in gura cand ma gandesc la torturile tale[olala]

 

[ruga]once again will be next to you sisid="black">[ruga]id="size1">

 

pozne-npoze

 

Before you judge me, try hard to love me. MJid="size2">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, relax, si pe mine ma prinde depresia, dar nu are legatura cu varsta, ma simt al dracului de bine, singura vinovata e primavara ce sta dupa colt[pup]nu ma fa sa urc in tren ca te iau de urechi[:)]

Nicoll, stii ce e amuzant? Am tot stat sa ma gandesc unde ne-am intalnit prima data si am fost foarte surprinsa sa realizez ca never ever nu ne-am vazut face to face[:D]

Danezo, concediu placut si tie[pk]

 

I miss u sisid="black">id="size1">

 

pozne-npoze

 

Before you judge me, try hard to love me. MJid="size2">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata... hai ca iar veni Dany cu biciul (sau bata?) [:D]

Asa ca am venit repede la raport...

 

Io am pierdut sirul... Cryna id="red">are contul inchis? Asa a vrut ea sau de ce?

 

Charlie id="red">distractie placuta.

 

Danyid="red"> asa mult ne parasesti? Pai cine ne trage de maneca sa venim la apel? Ne gaseti pe pagina 10 [q]

 

Ziua nu stiu cum o sa mi-o petrec... in orice caz chiar de ziua mea... nimic deosebit... pt. ca si sotul schimba prefixul, si e la distanta de 2 sapt. de ziua mea... iar de ziua lui vom fi plecati, am hotarat sa ne sarbatorim 2 in 1 [:D] Dar inca nu stiu cand, cum, unde [:D] Probabil de florii (ca tot e si ziua lui de nume)

Eu n-am preferinte prea mari... si nici la capitolul cadouri... habar n-am ce vreau [bang] Pana acum m-am hotarat ca un ceas 9de anul trecut e in plan)... dar nu stiu mai multe [:D] Iar cadou pentru el... iarasi sunt in pana de idei...

 

 


Eliana cu [buburuza] Elena (23/10/04),id="red"> [buburuza] Andrei & [buburuza] Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cuscra , LA MULTI ANI ! Multa sanatate , bucurii, impliniri langa cea mai minunata si luptatoare fetita Mariuca si sot .[flo][flo]O zi minunata si mai treci pe la noi![pup]
id="size4">id="red">

 

 

Suri , vin cu mare drag , dar sa fie cald afara .[olala]Da , asa ar trebui sa nu bag in seama visele dar vad ca ele nu am lasa in pace .Vor trece toate pana la urma .[pup][pup]multa sanatate ! Si eu am vb aseara cu Cryna dar nu a suflat nimik ca ar vrea sa se intoarca [:D] Foarte bine , noi o asteptam [pk].

 

Ely, da stau ceva , daca mi-a plakut data trecuta am zis ca acum sa stam mai mult ...ca apoi cine stie cand mai pup concediu .... ca de pe 15 martie incep serviciul , am gasit in sfarsit job , aici www.babydesign.roid="green">

 

Legat de cadou nici eu nu stiu ce imi doresc , uite ac imi doream servici si a venit .. mai imi doresc eu si altceva dar pe rand iar lucruri materiale chiar nu stiu , vroiam aparat foto dar cica nu imi ia , nepotul ca nu am sa imi fac poze singura si ca mi-l da pe al lui ... intr-un final am zis aseara sa imi plateasca 1 sapt . la statiune.[:-@]

 

Pup baltuta si sa ne reauzim cu bine ![pup]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

 

 

id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Reteta tort pt Dragobete: Ingrediente: 1 barbat bine, 1 baton de vanilie gros si vesel, 2 oua,

1 pat fara arcuri, 1 litru de vin rosu, 1 piersica pufoasa, 1 felie de lamaie.

Mod de preparare: Se ia barbatul cu binisorul, se uda cu 100 ml coniac sau vin rosu dupa gust,

dupa care se rastoarna in pat, se agita batonul de vanilie cu cele 2 oua, prin frecare sau mangaiere

dupa necesitati, pana se intareste bine batonul. In acesta timp se freaca piersica cu ofelie de lamaie

pana devine frageda si stramta. Batonul bine intarit se introduce in piersica.

Se freaca bine in interior, batandu- se cu cele 2 oua pana iese crema si batonul se inmoaie.

Oftatul si vibratiile indica daca tortul e gata.

id="size3">

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

 

 

id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...