Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA Pestisori (55) - Cryna, te vrem inapoi !!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza
Buna dimineata! Baby , ce faci la ora 2 , de nu ai somn ? S-a trezit Bogdanel pt tzatzi ? [:-@] Treci al somn , nu ami fi " cucuvea" prin casa .[pup]DANA , felicitari si Domane ajuta incontinuare![flo]Cafea nu va mai dau ac v-a dat BABY azi nopate asa ca luati si incalziti-o .[:D]Azi am program de manichiura / pedichiura si coafor ( ma vopsesc si vreau sa imi fac niste suvite mov ).[pk]O zi minunata in care sa iasa soarele pana la urma .[pup]Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
align="right" id="quote2">Pauzele din somn pentru tzitzi sunt ceva obisnuit. Azi noapte am avut ceva de lucr si m-am trezi la 7 ca sa vedeti cat de harnicuta sunt. Dar sunt o harnicuta chiauna de somn[nani]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza
Buna dimineata! Baby , ce faci la ora 2 , de nu ai somn ? S-a trezit Bogdanel pt tzatzi ? [:-@] Treci al somn , nu ami fi " cucuvea" prin casa .[pup]DANA , felicitari si Domane ajuta incontinuare![flo]Cafea nu va mai dau ac v-a dat BABY azi nopate asa ca luati si incalziti-o .[:D]Azi am program de manichiura / pedichiura si coafor ( ma vopsesc si vreau sa imi fac niste suvite mov ).[pk]O zi minunata in care sa iasa soarele pana la urma .[pup]Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
align="right" id="quote2">Vreau si eu manechiura, etc, dar ...........[q] nu reusesc sa ajung. Cred ca tot ce isi face omul cu mana lui.....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui elyanne
NeataaaaAndanii id="red">[flo] [pup]Babyid="red"> multumiiim [:D]Danyid="red"> distractie placuta la coafor [:D] Raportez una bucata cupil destul de virusat... Andrei... l-am pazit peste noapte pt. ca a facut febra (mare) [bang] Azi zici ca nici nu a avut... sa vedem cum se comporta peste zi si ma hotarasc daca mergem sau nu la pediatru [:D]
Eliana cu [buburuza] Elena (23/10/04),id="red"> [buburuza] Andrei & [buburuza] Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">
align="right" id="quote2">[pup]virusatul sa se faca bine repede [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui andanii
buna dimineata [pup][pup] am dormit si eu mai bine in noapte asta .... [asia]va pup pe toate [pup]ANDANII [flo][hia][hia] "Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie" "Povestea unui licurici" id="size2">[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]
align="right" id="quote2">ai vazut puterea [pup]nostri. Pentru azi si pentru diseara ii inzecim[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui babylina
Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza
Buna dimineata! Baby , ce faci la ora 2 , de nu ai somn ? S-a trezit Bogdanel pt tzatzi ? [:-@] Treci al somn , nu ami fi " cucuvea" prin casa .[pup]DANA , felicitari si Domane ajuta incontinuare![flo]Cafea nu va mai dau ac v-a dat BABY azi nopate asa ca luati si incalziti-o .[:D]Azi am program de manichiura / pedichiura si coafor ( ma vopsesc si vreau sa imi fac niste suvite mov ).[pk]O zi minunata in care sa iasa soarele pana la urma .[pup]Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
align="right" id="quote2">Vreau si eu manechiura, etc, dar ...........[q] nu reusesc sa ajung. Cred ca tot ce isi face omul cu mana lui.....
align="right" id="quote2">Dany profita acum si rasfatza-te ca dupa ce vine bebe uiti si pe unde iti este fatza[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui babylina
Azi am fot harnicuti. SI eu si Bogdan , ca m=a ajutat si el la treaba. El a dat cu mopul. ( ai auzit cuscra ce ginere harnic ai?). Acum sunt in pauza de munca intelectuala.
align="right" id="quote2">[olala]Imi place cuscra,imi place.Si de el,dar si de tine cum il cresti.Si cum contrastele se atrag,[:D],Fiica-mea a mica scoate iar jucariile pe care le strange a mare.Dar o dau eu pe brazda,uite,acum ne "face de mancare".Uite ce trimitem noi [pup].Cat despre...partea cu "optionalul" hmmm..rad eu,dar nu prea e rasul meu.[:D]Mda,merhg si eu cu tine pe calea optionalului.Merg sa le fac lapte si ma intorc.nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }http://community.webshots.com/user/nicoll_madaMMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata,am revenit...

Dana id="red">[pup]si [flo] multe,multe.Ai sa vezi ca si de acum in colo va fi la fel de bine!

Dany id="red">te-ai facut frumoasa surioara?Cand pleci?[pup]dulce,vb maine!

Baby id="red">chiar m-am uitat lung la ora primului mesaj al tau de azi.Hmm...putin somnm,ai recuperat pe parcursul zilei sau deja sunteti la nani?[pup]

Ely id="red">sanatate multa si sa nu se prinda virusul.Duca-se departe,baietii trebuie sa fie apti de petrecere [pk]Si sa stea si nepotetlul la caldurica in burtica,ar fi super sa fie toti trei baietii nascuti in aceeasi zi.[pup]

Eu fusei la scoala,iar in seara asta am venit tarziu...am stat sa iau praful dupa toba pe post de salarii.Din patru salarii am luat unul si 1/4...[bang]

Am vb aseara cu Mihaela.id="red">Sunt bine,dar ea nu a mai intrat.Hai doamna,te asteptam[pup]

Cristiana id="red">[pup].Dar cam scurt azi.Ce fac fetele?

Hei,merg in pat ca sunt obo.Maine dimineata merg cu Codri la engleza,intram in jurul pranzului.

[pup],pe maine!!!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui nicoll_mada
Gata,am revenit...Dana id="red">[pup]si [flo] multe,multe.Ai sa vezi ca si de acum in colo va fi la fel de bine!Dany id="red">te-ai facut frumoasa surioara?Cand pleci?[pup]dulce,vb maine!Baby id="red">chiar m-am uitat lung la ora primului mesaj al tau de azi.Hmm...putin somnm,ai recuperat pe parcursul zilei sau deja sunteti la nani?[pup]Ely id="red">sanatate multa si sa nu se prinda virusul.Duca-se departe,baietii trebuie sa fie apti de petrecere [pk]Si sa stea si nepotetlul la caldurica in burtica,ar fi super sa fie toti trei baietii nascuti in aceeasi zi.[pup]Eu fusei la scoala,iar in seara asta am venit tarziu...am stat sa iau praful dupa toba pe post de salarii.Din patru salarii am luat unul si 1/4...[bang]Am vb aseara cu Mihaela.id="red">Sunt bine,dar ea nu a mai intrat.Hai doamna,te asteptam[pup]Cristiana id="red">[pup].Dar cam scurt azi.Ce fac fetele?Hei,merg in pat ca sunt obo.Maine dimineata merg cu Codri la engleza,intram in jurul pranzului.[pup],pe maine!!!nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }http://community.webshots.com/user/nicoll_madaMMN
align="right" id="quote2">Inca nu m-am culcat. Bag un dans cu mopul prin bucatarie si hall si apoi ma duc la nani[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...