Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA Pestisori (55) - Cryna, te vrem inapoi !!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata !

 

Sunt in mare grabada ca fac bagajele si pe la 11.00 plek.

 

Va urez La multi ani , multa sanatate si toate visele sa devina realitate si da fiti iubite si tot ce av doriti sa se implineasac id="red"> sirenelor care isi vor serba ziua in timpul care am sa lipsesc .[flo][flo][flo]

 

Va pupicesc , aveti grija de voi si sa ne regasim cu bine![pup]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

 

 

id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Babyid="red"> la multi ani draga mea , multa sanatate si tot ce-ti doresti [pup][pup]

danyid="red"> distractie pe unde mergi , cat lipsesti ??? si de ziua mea ???[q]

 

ieri am fost la intalnire cu fetele DC din Timisoara , fost super cu mamici si cu pitici .... super, super [pk][pk]

 

acuma merg si eu sa fac niste cumparaturi si sa duc copil la scoli [alcool]

 

o zi buna cu soare sa aveti ca la mine ploua cu galeata [q]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La muuuuulti ani , Mihaelaaaaa!id="size3">id="red">

 

 

Danyid="red"> nu te-am mai prins sa-ti urez una, alta ... adica drum bun, distractie placuta! Sper sa ai net [:D]

 

 


Eliana cu [buburuza] Elena (23/10/04),id="red"> [buburuza] Andrei & [buburuza] Mihai (03/03/07)id="green">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][s]Mihaela La Multi Ani!!!Sa fi sanatoasa,sa-ti traiasca printesa,iar seriful sa te iubeasca o viata intreaga!!!id="size3">id="red">[s][bis]Doamna,te asteptam sa ne dai o felie de tort,sa ne pui o poza cu ce papam si sa ne mai spui despre voi!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suri id="red">sper ca drumul a fost ok,ca nu ati avut probleme si-ti dorim dixtractie placuta,sa te odihnesti si sa-ti incarci bateriile![pup]O sa-mi fie dor de tine,dar voi da eu cu tel cand nu mai rezist!

Cuscra id="red">toata admiratia mea![asia]harnicutilor,va [pup] cu mult drag!

Dana id="red">ma bucur ca a fost frumos la intalnire,iar voi acolo,fetele din TM stiti sa fiti o familie adevarata.Ce face Andrei,a reluat antrenamentele?[pup]

Noi azi am fost la engleza.E destul de dragut,au doua profe si tot ce fac fac in joaca,pe muzica sau desesnand.Deocamdata sunt 9-10 copii,sa vedem luni sau marti va fi prima ora.Tot atunci vom stabili si programul.Sper din suflet sa reusim sa ne incadram si sa o pot duce.

Maine avem in program sa mai mergem o ora la locul de joaca si apoi ceva cumparaturi.

Acum merg sa spal piticele,poate mai intru.

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Urari de La Multi Ani si toate cele bune,sanatate si impliniri pentru Mihaela id="red">si de la Cryna si poznas!id="blue">

De asemenea ne pupa pe toate si ne doreste toate cele bune.

Nu am apucat sa vb cu ea,eram la masa,sa o intreb ce-i cu contul ei.

Va pupam,noapte buna![nani]

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu][:I]

 

La multi ani, fetelor care s-au sarbatorit![:I][pup]

Va multumesc din tot sufletul![pup][flo]

De servit, va servesc cu mare placere cu amandine

 

Despre noi ce sa zic...acu' suntem bine, am avut iar probleme cu abcesul, am mai scos o maseluta ca deh, la ea ca la nimeni altii tot recidiveaza[q] si mai avem saptamana viitoare de rezolvat una, sa vedem ce-i face ca aia era cu punguta marisoara si deh a luat antibiotic si e singura carie care o mai are. Am vb si cu dr si sper sa nu fie cumva si genetic...sora serifului a avut o viata pb cu abces dupa abces de la 30 si de ani a ramas aproape stirba.[:(] Dr zicea ca se documenteaza ca nu s-a putut pronunta, dar sper ca gena aia nenorocita sa n-o fi mostenit Diana. A fost curajoasa, am premiat-o ca pt asta fac orice compromis, doar stiu cat de neplacut e la dentist.

In rest e vesele, fericita, toata ziua imi confectioneaza fel de fel de cadouri, felicitari, ma pune sa-i scriu acelasi lucru[pk]

"Draga mami,

Te iubesc! Tin foarte mult la tine si de aceea ti-am confectionat cadoul/felicitarea.

 

Cu drag,

DIANA"

 

...numele si-l scrie ea, dar restul e prea mult[:D]

Asteapta primavara si role noi, sa mergem prin parcuri teleleu, sa stam mult afara.

Intr-o zi s-a apucat de cusut[:-)))]si-a bagat ata-ntr-un ac mare si a cusut un snur de o floricica crosetata sa-i faca unui ponei o caciula. Era asa fericita ca a reusit incat arata tuturor.

Noi suntem bine si ne bucuram de ea, serifu cand acasa, cand la pensiune, eu cu scoala si strencanitul printre picaturi.

M-am mai linistit asa 75% ca fratelo ...a terminat cu divortul, acu' sa mai treaca 30 de zile de cand vor primi sentinta, sa nu faca zurlia recurs...ala i-a dat papucii, dar sper ca fratelo ramane cu picioarele pe paman si n-o mai iarta...ca zau ca m-am saturat.Imi pare rau de copila aia, de mi se rupe sufletul [q] Ieri ma intreba daca o iubesc si pe ea cum o iubesc pe Diana[q] ca ea ma iubeste mult.Offf, Doamne!

Zuza inca sta in casa, afara nu o poate da, dar sper sa plece ea cat mai curand si nu stiu sa faca partaj. Ea acu' ar cam vrea s-o ierte fratelo[:0] ...pai, nu-i dusa cu pluta?

Cam asta este cu noi si pe la noi.

 

Va [pup] si va doresc toate cele bune!

 

Mihaela si [zana]Diana/ 22.11.2004id="Georgia">id="red">

 

...de la croitorie, la bucatarieid="Times New Roman">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...