Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA Pestisori (55) - Cryna, te vrem inapoi !!!


Recommended Posts

Danezooooid="red"> chiar daca lipsesti iti urez un calduros La multi ani , multa sanatate si tot ce-ti doresti [pup][pup][pup]

 

elyid="red"> ai sarbatorit in avans ziua baietilor nu ???? super cum chefuiti saptamanile astea

 

[:D] eu am trebaluit tot we ... curatenie, mancare, spalat haine, adunat haine si calcat aranjat in dulap, verificat lectii la copil ..... sunt rupta de oboseala [:D]

 

in rest ce sa va mai spun .... [alcool] o zi de 1 martie minunata cu multe martisoare [pup][pup]

 

La multi ani sarabtoritelor de azi id="red">[:I][:I][flo][flo][flo][flo]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[flo]LA MULTI ANI, Mihaela[flo][flo]

[flo]LA MULTI ANI, DANEZO[flo][flo]

[flo]LA MULTI ANI, Mirela[flo][flo] pentru tine si o dedicatie speciala ca esti de-a mea[pup]

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=kne9JS0eIRc[/tube]

 

 

si reformulez, dedicatia e pentru toate sarbatoritele, dar Mirelei stiu sigur sigur sigur ca- i place[pup]

 

I miss u, sis!id="black">id="size1">

 

pozne-npoze

 

Before you judge me, try hard to love me. MJid="size2">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][bis]La Multi Ani Crismir!!!Sanatate,impliniri si tot ce e iti doresti sa ti se implineasca!id="size3">id="red">[bis][s]

 

 

Fetelor si de la noi va rugam sa primiti urari de o primavara cat mai frumoasa,calda in primul rand in suflet,cu multe bucurii si realizari!Si avem pentru voi un martisor personalizat!!!id="red">

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cineva ne citeste si cred ca are o mancarime la la degete...[:D]

Cryna id="red">ureaza tuturor sirenelor LMAid="red"> si o primavara cat mai frumoasa si ii ureaza si lui Crismir toate cele bune cu ocazia zilei de nastere!

Ea asteapta redeschiderea contului,adminii inca nu dau nici un semn de viata.

 

Dragi ADMINIid="red">va rugam frumos ajutati user-ul care a avut contul cu numele Cryna id="red">sa-l redeschida!Va rugam din suflet![asia]

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...