Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gemanutzele in arsita verii!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0
Raspund repede pt Kokyi: pt Fagaras sunt busuri chiar din autogara de langa gara (de unde iau eu masina de Predeal) sau chiar masina de Sibiu. In medie se face o ora, costa 10 ron. Maine iau mai multe informatii, eventual un numar de telefon. Vrei sa-ti fac si rezervare? Trimit mai multe detalii pe PM. Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Black,multumesc mult [pup] ...o sa iau ceva spre Brasov si ajung in jur de ora 10,00,apoi vad daca prind un tren apropiat de ora aia,daca nu o sa incerc si la autogara ...am mai citit pe net ...sper sa ma descurc ,ca sunt fata mare [:D] La multi ani sarbatoritilor de azi ![flo] ****************************** "Cel ce lupta cu monstri ar trebui sa aiba grija sa nu devina unul"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ieri am facut zacusca, pentru prima data in viata mea. Si a iesit gustoasa. Insa am avut si ajutor: vinetele coapte si curatate de nasa, zarzavaturile pasate la robot de catre sot. Mi-a placut sa fac, nu-i greu, mai greu a fost sa curat bucataria dupa. Muraturi imi/voi pune cu socrela, vine peste 2 saptamani incoace. Doina, fara ulei: adica fript, fiert sau eventual investeste intr-o tigaie de teflon buna care sa nu necesite mult ulei la preparare. Felicitari pt rezultatul negativ. Se repeta la 6 luni/12 luni in functie de medicul care te ia in evidenta. Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Black, manaca fript la gratar.La cuptor are voie? fara ulei mult? eu pun foarte putin la mancarurile la cuptor , las in sucul propriu de la carne.O sa iau o tigaie dn aia Dry Cooker, dar sa imi revin putin la buget. [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doina, acum eu fac un pic de reclama, dar la Sel(gros) au o tigaie asemanatoare cu Dry Cook care costa numai 37 ron. Arata fix la fel si se gateste super fain in ea, fara pic de ulei (am facut inclusiv mici sambata in ea, doar cativa stropi de apa). Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Am inceput scoala... a fost f.f. bine in prima zi, Iustina e f. incantata, d-na a fost la inaltime, sta in banca cu prietena ei cea mai buna, a fost f. dezinvolta, si-au scos amandoua pachetele si-au inceput sa manance in timp ce d-na le vorbea, prin urmare d-na a fost nevoita sa le spuna tuturor copiilor: atunci scoateti toti pachetelele si mancati, daca va este foame. Au si mascota clasei, au si simbolul clasei - un boboc de ratza f. simpatic...se pare ca o sa fie bine.

Poze din prima zi:

https://picasaweb.google.com/105133124390231857633/September122011?authkey=Gv1sRgCMb5k97c2dDBeg#5651393307154952978

 

O zi cat mai buna va doresc!

 

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Loraid="red">, superbi toti patru, mica scolarita, marea mancacioasa! [olala] Iar d-na invatatoare s-a pregatit extraordinar de frumos pt primirea bobcilor. [flo]

 

Noi ne vom lauda, sper, din primavara. Pana atunci ne chinuim asa cu mancatul, ca iar avem o perioada plina de [q] si "papa nuu".

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...