Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gemanutzele in arsita verii!


Recommended Posts

La multi ani, Iustina! Sa ne traiesti plina de sanatate, bucurii, muuulte impliniri si sper ca mami, tati si surioara te-au sarbatorit cum se cuvine! id="red"> [pup]

 

Lora,id="red"> sa iti traiasca fetita scolarita! Cu scuzele de rigoare ca m-am trezit mai tarziu decat trebuia! [:I] As fi mancat indienele cu frisca, dar nu stiu ce sunt! [:I]

 

 

La noi, totu-i stationar. Ploua in Predeal, sper sa nu vin maine pe ninsoare! [bang]

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata, fetelor!

Poftiti la o cafeluta fierbinte!

Ce vreme posomorata...brrr...nu-mi place. Eu as vrea sa ninga, sincer,sa fie totul alb, ca arata mai frumos!

 

Multumim mult pentru urarile de ziua Iustinei! [pup] Am sarbatorit-o cum merita, da.[:D]

 

O zi frumoasa va dorim!

 

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

http://www.quadrille.ro/

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu as vrea sa ninga. [bang] Pt mine ar insemna drumuri blocate, multe domicilii prin cine-stie-ce-catune aiurea, consultatii la turisti, inzapezit si cel putin 6 luni de frig (ca abia prin mai se poate spune ca se va incalzi la Predeal). Cu toate scuzele de rigoare, as prefera sa ninga strict de sarbatori. In rest, tot ce-mi doresc este o iarna blanda, fara zapada.

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare si de la noi[flo]

noi suntem intr-o saptamana groaznica[q],Alex cu febrade 40 de grade in platou deluni, am fost la urgenta mari, ne-au trimis acasa caci este normal, apoi am fost internati joi tot cu febra de 40 si trimisi iarasi acasa, ca e doar o angina[:-@]

cat despre mine, anemie mare, 7, am facut ieri o perfuzie cu fier intravenos de 3ore[q],maine ma duc sa fac a doua tura,sper sa imi revinputinm ca abia ma tin pe picioare.

cam atat de la noi, va doresc tuturor muuuulta sanatate[flo]

si un wek frumos tuturor[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

olim-multa sanatate atat tie cat si lui Alex.

 

lora-La multi ani Iustinei!cu scuzele de rigoare ca n am apucat pana acum sa scriu ... in schimb va citesc si aici si in alte parti... mi groaza pentru la anu, om fi si noi bobocei si mai trag cu ochiul pe la voi ce faceti si cum e pe la scoli[:D].

 

Nu vreau nici eu sa ninga inca... acolo intre craciun si rev ok dar pana atunci din partea mea sa fie uscat!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim,id="red"> multa sanatate lui Alex. Si ai grija si tu cu anemia! Nu-i de glumit, este chestie serioasa. Numai tin minte: tu ai luat/iei ceva vitamine prenatale?

 

Mercedesid="red">, bine ai mai trecut si tu pe aici!

 

Eu nu am noutati: am fost ieri de am frecat literalmente cu periuta si litrii de clor baile si bucataria, sa le dezinfectez. Am mai apucat sa sterg toate geamurile. Camerele incep sa prinda contur: doua pot fi deja date cu vopsea, celelalte, baile si bucataria mai tb date cu glet (al doilea strat). Am mai largit peretii in unele parti, construit in alte parti, carat moloz, sotul este pur si simplu daramat. De luni merge si la munca, dupa amiezile la santier. Speram sa scapam repede de praf. Sunt dezamagita ca nici sora, nici cumnatul nu ne-au intrebat ce facem, cum stam, sau sa fie macar curiosi sa vada unde ne vom muta. Absolut niciun cuvintel. Am de gand sa ma autoeduc in acelasi spirit in ceea ce-i priveste pe ei.id="size1">

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Olim, multa sanatate tie si lui Alex!

Mercedes, ma bucur ca ne dai vesti, candpoti mai scrie-ne!

Black, spor la ce aveti de facut. E mult dar sa va incurajati unul pe celelalt.[pup]Urat din parte lor...ce fac ei...sa faceti si voi la timpul cuvenit...daca ai tai nu te ajuta in situatii din astea...

Eu am bucatarit ca am facut pachet Danei, am trimis si lui Catalin. Acum ma retrag la tv.

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!id="red">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sarbatoritilor zilei! id="red"> [flo]

 

Olim,id="red"> tb sa fie mai bine daca se corecteaza anemia. [pup] Vezi ca fierul se ia minim 3 luni, sper sa continui si cand vei alapta. Si lasa pasa proasta, in curand nu iti vei mai permite acest lux! [:D]

 

Doina,id="red"> si eu tb sa gatesc si zau ca nu am nicio idee. Am dezghetat ceva carne de pui, ma gandesc la o tocanita. Cu curatenia: doar aspirat si sters praful, chit ca si ferestrele ar merge sterse (insa zau ca nu ma mai trage inima in casa altuia [:D]).

 

 

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...