Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gemanutzele in arsita verii!


Recommended Posts

black, cat au suprafete apartamentele, ca pana la urma poate fii unul cu 3 camere mari sau altul cu 4 mai mici.Sa inteleg ca cel cu 4.Sa stii ca depinde mult si zona, eu nu cunosc Brasovul, dar zona e fff important ain pretul unei locuinte.Sau mai bine zis, care se vinde mai repede, ca doar te gandesti sa te muti intr-o casa cu timpu, eu asa am inteles[:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

black, nu vreau sa te supar, dar mie mi se pare enorm de mare diferenta de la 100.000 la 62.000 sincer.Si eu am cumparat si vandut proprietati, am intels ca e criza, dar e o reducere de 40 la suta in cat timp? eu zic ca ceva nu e clar acolo, ori au datorii si trebuie sa vanda apartametnul rapid, ori are ceva buba si nu o spune.Si inca ceva, una e pretul de piata, fiecare cere cat vrea si alta e pretul real.Intereseaza-te cat costa apartamentele in zona respectiva, ca sa poti face o diferenta, ca pe mine ma uimeste asa reducere. Sper sa reusiti sa va recuperati avansul, desi nu se spune ca este un viciul din cauza careaia banca nu iti da banii, atata timp cat ai spus ca sunt ingineri care fac expertiza gratis.Eu cred ca ai putea juca o carte buna cu roprietarul sa ii spui sa mai scada din pret, ca sa il poti lua si asa e si mai ieftin si expertiza e gratis.Bafta multa sa ai, e greu sa fii cumparator, dar si vanzator[:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Black, ma bucur ca v-ati hotarat pentru apartement,se va rezolva si cu avansul ala.Sa vezi! E o mica "afacere" daca pot sa ii spun asa dar sa cresti animale , insemana munca multa, cheltuieli, de fapt nimic nu se face fara munca.Cand merge, cand sta, ca orice...dar mie imi place, cu toate caci fac acum lucruri pe care nu le faceam , nu din comoditate , din cauza problemelor de sanatate, dar mi le-am gandit de asa maniera incat sa nu fac efort f. mare si merge...cred ca am mai dat nitelus jos si din burta...asta ma bucura. Lora, asteptam sa iasa bine acolo la Dan , sa vina acasa si cand se va vindeca asta operata, ii va explica dr. lui Gicu, va merge pentru a doua.Caci trebuie. Olim mai ai greturi? in ca luna esti? caci am pierdut firul. Va pup ! un weekend placut![pup][pup][flo][flo] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimid="red">, am raspuns in PM. Scuze de mesaj intarziat, insa cica iarasi fac raportarile lunare (v-am spus deja cat de mult le urasc? [bang]) si sunt pedepsita cu ele in brate.

 

Doina,id="red"> ieri am iesit prin oars si era trag de slow-food. Acolo am vazut pastrama de porc mistret la 90 ron kg. Sunt curioasa cat ar costa purcelul vietnamez si ce gust are![:D]

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Mercedes, ma bucur ca ai putin timp sa mai ne scrii .[pup][pup] Black, chiar nu stiu cat ar fi...la noi nu sunt produse din vietnamez, in schimb in Ungaria si Austria sunt,si din ce imi pozase cineva pretul cu marfa in raft era cam 29-35 euro/kg.asta la o pulpa afumata pregatita misto rau...Nu stiu cat a fost la Craciu in Bucuresti la restaurantele de fite o friptura de vietnamez, caci a fost, am vazut la tv si spuneau ca destul de piperata... Voi fetelor, ca faceti? Eu cu Dana me facem planuri de curatenie generala, de dat cu lavabila o camera (cea in care a stat Catalin si Ioana)nu ca ar fi murdara, doar ca vrem sa schimbam culoarea si apoi sa facem la loc aranjarea casai cum a fost.Vrem sa facem asta pana vin baietii.Ne dam singure cu lavabila, nu e mare lucru.Sa vedem cum ne descurcam cu mutatul mobilei...o sa convocam ceva vecini... [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miercuri semnam antecontractul la apartamentul de 4 camere. Deja am otinut adresa de la banca cum ca nu vom primi deloc credit pt apartamentul de 3 camere (proprietarul inca mai spera ca se vor rezolva lucrurile). Agentia l-a informat ca are 30 de zile la dispozitie incepand din 1 septembrie sa ne dea banii inapoi. Daca nu, proces pt recuperare unde vom cere dublul. In schimb sunt plina de niste pustule pe burta si pe coapse, cred ca am facut iar intoxicatie la ceva ce-am mancat (paine prajita cu icre, ciorba de legume?). Astept sa vina copilul acasa, sa imi mai revin moral. Doina, spor la treaba! Tare as vopsi si eu niste pereti! [:D] Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...