Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regimul disociat 3/3/3


Recommended Posts

maripossa incerc si eu cat pot sa ma abtin dar si eu mai calc stramb ca dehh...suntem oameni.de exemplu azi am bagat si o inghetata cu ciocolata dupa carne si apoi o banana+in seara asta am mancat pe la 11 putina carne de pui si am baut un pahar cu bere.apa nu am baut toata ziua decat doua guri si aia minerala,abia in seara asta mi-am luat si eu o sticla de apa plata si de-abia m-am atins de ea,cand mananc carne parca nu mai am chef de nimic,ma simt aiurea rau nu stiu de ce

de lactate nici nu mai zic,nu cred ca o sa mai pot o zi intreaga,poate sa mananc si de-alea cu fructe

eu nu ma astept la un rezultat spectaculos maine la cantar,poate vreo 2 kg in minus,dar crede-ma ca se vede foarte bine la haine,si nu mai am nici colacei la burtica s-au redus mult

organismul meu e deja obisnuit cu dieta asta,am mai tinut-o si in trecut,am slabit 13 kg si nu am mai avut probleme,doi ani nu m-am ingrasat un gram ba chiar iarna trecuta aveam 50kg,dar acum m-am lasat si de fumat si am inceput sa iau anticonceptionale si am tendinta sa mananc mai mult

 

www.fcpetrolul.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

eu 53.1 kg(-2,9)cred ca e ok,ma simt foarte bine,dar azi am mancat cam pe langa,de dimineata un pateu cu branza,apoi la 4 cand am ajuns acasa juma'de kg de pepene galben,apoi 3 felii de paine cu salata de vinete+cateva linguri de salata de rosii,castraveti si ceapa cu ulei si cu otet.m-as mai cantari odata sa vad daca am pus ceva,dar mi-e ca daca vad 500g in plus in momentul asta sunt in stare sa ma bag cu totul in frigiderul ala si sa mananc tot ce-mi iese in cale,asa ca stau cuminte[:D]

acum ma duc sa mananc niste pepene verde,maine si poimaine o sa continui cu fructe,apoi plec la mare si o sa continui cu all inclusive[alcool][bang][alcool][bang][:I]

sper sa fie bine totul

nimeni la raport azi?maripossa?[pup]

 

www.fcpetrolul.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am mancat porumb fiert si necatrina, la pranz vinete cu rosii si ciupercute la gratar cu usturoi [pofta]. Pup si eu si sa ma tii la curent cu evolutia ta, eu as vrea sa ajung la kilogramele pe care le ai tu acum :)))[pup]

 

D-zeu ne iubeste si in anul 2011 sigur ne va aduce un bebel frumusel, sanatos si mancacios.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...