Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regimul disociat 3/3/3


Recommended Posts

scz,vroiam sa spun ca am inceput dieta pe 11 iulie,am gresit...te-am trecut in tabel, fetele daca vreti sa va notez si la voi data cand ati inceput, sa-mi scrieti eu cred ca mai tin si maine fructe-legume si tin numai 1 lactate si 1 carne...m-am obisnuit cu legume si fructe si nu prea am chef de altceva... sunt asa de fericita!!!!tremuram cand m-am urcat pe cantar,ma gandeam ca nu am dat nimic jos... va pup feteleeeeee[pup][pup][pup][pup][pup] " Intre a fi sau a nu fi, eu voi fi! Voi fi ceea ce mereu mi-am dorit sa fiu! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

multumesc mult, tecky!!da, asa e,cu toate ca nu ma gandeam ca am dat ceva jos la cum am mancat...eu sunt la fructe-legume de marti....sincer nu simt lipsa altor alimente...m-am obisnuit asa insa tot am sa tin o zi de carne si una de lactate...am mai facut mici greseli insa nah...nu pot chiar sa nu gust nimic,mai ales ca fac papa si pt prietenul meu si lui ii fac numai bunatati...de ex. ieri i-am facut paste carbonara...a trebuit sa gust,insa a fost numai o lingura,sa vad daca lipseste ceva...aa,si inca ceva, mie seara mi se face foarte foame asa ca ultima masa am pus-o la ora 19 (ma pun la somn pe la 23-24) si mananc 30 g cereale integrale fitness, fara lapte, doar cereale,am observat ca imi tin f bine de foame, inainte cand mancam fructe seara ,muream de foame pana mergeam la somn.... dar restul de fete pe unde mai sunt?nu mai scriu nimica??? " Intre a fi sau a nu fi, eu voi fi! Voi fi ceea ce mereu mi-am dorit sa fiu! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu azi tin lactate,dar am baut de dimineata un iaurt degresat cu fructe,nu mi-am dat sewama ca nu am voie fructe,in fine nu cred ca e o problema prea mare,acum am mancat 2 iauturi mici 0% si sincer,am observat ca nu mai pot sa mananc foarte mult si ma satur mai repede ca inainte... http://madootza19.hi5.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alexa,eu am mai tinut regimul asta acum vreo doi ani dar mancam in fiecare zi cate un aliment,de exemplu luni legume,marti orez,miercuri fructe,joi cartofi fierti...am tinut asa vreo doua saptamani cu mici abateri si am slabit 4 kg(aveam 66) apoi am renuntat,dar nu am revenit la vechile obiceiuri alimentare si am slabit in continuare pana am ajuns la 53 fara nici un fel de regim acum m-am mai ingrasat vreo 3 kg,dar le dau eu jos repede[flo][pup] http://madootza19.hi5.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna,fetele, ce mai faceti?eu ieri am fost cam ocupata, am intrat sa va citesc dar nu am mai avut timp si sa va scriu.... senz:nu are nimic daca ai papat un iaurt cu fructe...hai sa fim seriosi, cate fructe crezi ca ,contine acel iaurt,3-4 grame?? si in legatura cu jeleurile si ce ai mai mancat tu aseara nu-ti fa griji,mergi mai departe!!!!nu o sa-ti afecteze cu nimic,si eu am dat gres azi,am papat 50 g paine cu 2 felioare de sunca(sunt la ziua de lactate)...merg inainte,nu are nimic...mananc mai putin azi si gata,s-a rezolvat! tecky:ma bucur pt tine ca se vede ca ai slabit, tine-o tot asa!!si la mine parca se vede ca am slabit...sper sa nu fie doar imaginatia mea.... eu m-am obisnuit cu dieta,cred ca o sa tin mai mult timp...sunt f fericita ca in sfarsit m-am pus pe treaba,daca ati sti de cate ori am incercat si m-am dat batuta... va pup " Intre a fi sau a nu fi, eu voi fi! Voi fi ceea ce mereu mi-am dorit sa fiu! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hey,unde ati plecat toate??nu e nimeni pe aici...defapt, e weekend...va iert de data asta[:D] aveti grija ce faceti,nu calcati pe alaturi!!!ca eu deja am calcat[bang][bang][bang]am papat un cremwurst si o bucatica de toba de curcan...si inca imi mai e pofta...ufff ce greu mi-a sa ma abtin....cine m-a pus sa cumpar mancarea pt maine,asa-mi trebuie!!! sa aveti un sf de saptamana placut,in continuare!!! " Intre a fi sau a nu fi, eu voi fi! Voi fi ceea ce mereu mi-am dorit sa fiu! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...