Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

o poveste pt.revistele siropoase...


Recommended Posts

quote:
Adina Iulia Posted - 24/07/2007 : 10:59:27 -------------------------------------------------------------------------------- Cam ce a zis Vio vroiam sa zic si eu. Atitudinea lui de acum nu este definitiva - iti spuneam sa te astepti la orice, una calda, una rece. O sa treaca! Si o sa-ti fie bine.
Doamne,Adina cata dreptate ai...... Azi m-a sunat pe la pranz sa imi spuna ca are nevoie de un televizor(avem 3),si ca daca pot....I-am pus unul in gradina si i-am spus sa il ia de acolo...,dar ca nu are ce cauta in casa...L-am vazut pe geam cand a sosit,l-a luat,si pe urma...a tras cu urechea la "tipetele" copiilor(se joaca cateodata ca si indienii[}:)][}:)]),si a "parut" chiar trist.Una calda,una rece... Dimineata,la politie am facut o plangere,si mi s-a spus ca l-au amendat cu 100Ron,si un avertisment.Peste cam 1ozile,in urma plangerii mele il vor chema din nou sa il mustruluiasca,cica... La tribunal am aflat doar de ce hartii am nevoie,si voi depune actele maine sau poimaine.M-am mai linistit,cel putin pe moment. Va pup ,caci merg sa culc puiutii. Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 309
  • Creat
  • Ultimul răspuns
mirela[floare3] fi tare! _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! Sunt ceea ce sunt, ceea ce pot, ceea ce vreau! Nu incerca sa ma schimbi, doar tu vei avea de suferit! Nu pricep critica si am multe reactii pripite si deplasate. S-a inteles, da??:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by dov
Pana la urma ai idee daca are pe cineva? exista alta femeie in viata lui care sa-l faca sa provoace asemenea scandaluri?(nu ca asta ar fi o scuza), dar undeva as gasi o explicatie, ceva...
Sunt sanse mari sa existe (mai ales ca sora lui i-a spus ceva in sensul asta Mirelei). Pot fi mai multe modalitati in care ei isi "ineaca amarul"[:D]: femei, bautura, prieteni ciudati care ii canta in struna...dar da, de cele mai multe ori e vreo pipitza care "ii deschide ochii" cat de nefericit e el in familia lui.[^] Partea proasta pentru el este ca atunci cand va putea sa judece mai obiectiv, de multe ori este mult prea tarziu. Dar fiecare isi asuma consecintele faptelor sale, nu? Mirela, ti-am spus ca si eu am avut o perioada in care nu vroiam sa-l vad, nu vroiam sa-l aud. Nu stiu daca e strategia cea mai buna in cazul in care ti-ai dori sa refaci ceva din relatia voastra, dar probabil ca asa simti si tu acum. Poate daca aveti pe cineva apropiat ar fi bine sa-l folositi ca mediator - purtator de mesaje - ca sa evitati sa aruncati gratuit cu prea mult noroi unul in altul. In orice caz, in discutiile cu el nu te pierde cu firea, nu-l acuza (nu foloseste la nimic, el acum te vede ca pe un bau-bau), rezolva ce probleme tehnice apar mai mult si asteapta sa mai treaca ceva timp. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, ai facut bine ca ai depus plangere la politie si ca te-ai si interesat de ce acte iti trebuie pentru divort. Trebuie sa fii pregatita pt. orice, Adina are dreptate, se vede ca a trecut prin asa ceva. [flo] Dov, nu pleaca un barbat degeaba de acasa, de obicei sint prea lasi sa traiasca si sa se descurce singuri! [bang] Eu am o vorba urata, cand incepe sa le "puta" pe acasa, mie mi-e clar de ce... Multa stapanire de sine si putere Mirelei si pupici micutilor! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by dov
Pacat! ce femeie poate face asa ceva unor copilasi? dar ma rog, Mirela e o fata puternica, o sa-i fie bine, si ei,si puilor ei, pe el nu-l vad prea bine, dar, cum isi asterne asa doarme.
O femeie care are o prietena "de bine", care a facut asa ceva la randul ei si care da sfaturi de genul: "nu sunt primii copii care cresc fara tata". Cu parere de rau, va spun ca este adevarat (no comment). Mirela curaj, multa sanatate. [url="http://community.webshots.com/user/ontica"]poze [/url] si [url="http://www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416"]filme cu noi[/url] [pup] Camelia[gravi] & [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsrd20040227_-8_My+child+is+Alexandra.png"]Alexandra -Elena[/url] [zana] (27 feb 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Ramona J Posted - 24/07/2007 : 23:00:53 -------------------------------------------------------------------------------- Mirela, numai bine! A propos de subiectul celalalt, o fi dat peste paraluta! In cazul asta e gata pedepsit...
[:-)))][:-)))][:-)))] Paraluta sau nu,sigur una ca ea...Asta daca chiar mai are pe acea cineva....Nu mai conteaza oricum,eu pun de data asta capat...
quote:
J G Posted - 24/07/2007 : 23:08:58 -------------------------------------------------------------------------------- Mirela dar iti angajezi avocat, sper? In rest... te felicit. Stii, eu cred ca chiar atitudinea ta relxata l-a scos din minti. Iti doresc multa putere si pup indienii.
Da,imi iau avocat,desi ma gandesc ca doar pentru partaj...Avocata cu care am vorbit m-a sfatuit sa cumparam pe banii casei 2 apartamente, amandoua pe numele copiilor...Si sa incerc sa fac asta inainte de divort.Bineanteles ca el va sta in unul,si eu in celalalt,dar nu il va putea instraina si nici lasa mostenire unor alti eventuali copii ce probabil vor mai aparea...Doar e tanar. Bluel draga,chiar daca a avut o aventura,eu totusi tind sa cred ca dorinta de libertate l-a facut sa ia aceasta hotarare...Dar ar vrea si libertate,si papica calda,si copiii sa ii vada cand vrea,si haine spalate,daca s-ar putea...,ce mai,ca la hotel si la parcul de distractii...Te duci cand vrei si stai cat poti....Nici gand sa accept asemenea compromisuri... Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...