Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

o poveste pt.revistele siropoase...


Recommended Posts

Te-as mai ruga sa te interesezi cum poti cumpara direct pe numele copiilor. Nu stiu de ce, am senzatia ca nu se poate chiar asa (proprietar un copil minor)- sau poate ma insel eu. Poate postezi la legislative si iti da cineva o solutie legala si care sa-ti convina. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 309
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Wow! Ce femeie esti! Ma bucur ca in timp ce noi ne dam cu parerea aici pe forum, tu actionezi - si actionezi cu cap! Ce n-am inteles eu este de ce se teme el atat de tare sa nu apari la serviciu la ei cu copiii. Respectiva stie ca el e casatorit si are copii? In al doilea rand, mare atentie cand vindeti casa! Nu cred ca trebuie sa iti mai atrag eu atentia, esti o femeie suficient de desteapta, dar ai grija!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai probabil ca stie individa, si mai stie ca el divorteaza (sau ca e deja in divort) si ca o iubeste pe ea si ca o sa aiba un viitor roz impreuna, ca a fost foarte nefericit pana acum si ca brusc a gasit dragostea vietii lui.[:D] Asa ca normal ca nu-i convine "dansului" sa apara Mirela la servici. In plus, cel mai probabil colegii lor nu stiu nimic de asta si lui i-ar fi deocamdata rusine sa se afle (se feresc). Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela,bravo ca esti puternica.Multa putere si intelepciune mai departe.Si [pup] la copilasi. Eu inca nu-mi pot inchipui ca o pustoaica de 22 ani,inseamna pt el mai mult de cit copiii si tu,adica familia lui.Ce o fi in capul lui? Sper sa iasa ceva bun dupa ce discuti cu ea. Stiu ca nu vei face asa ceva,..... dar chiar sunt curioasa ce reactie ar avea daca ai zice sa-i lasi lui copiii sa-i creasca si tu sa vii doar in vizite.Ar mai vrea pustoaica sa ramina cu el??????? Sa devina dintr-o data si mamica...... Of,ca tare as vrea sa-i dau niste palme domnisoarei,dar parintii ei,stiu cu cine s-a legat. Alina,nascuta in Chisinau Sami,Evi,Lori,si taticul nostru drag [url="http://community.webshots.com/user/alinanicolae01"]album[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acu vorba alinei dupa ce rezolvi cu actele pt casa fa-i domnisoarei bucuria si spune-i ca ii lasi si copii.[:D] sa vezi fericire pe ea. adevaru e ca eu m-as duce cu copii de mana la ea acasa si cu hainele lor, biberoane si i-as spune ca barbatu tau e la oferta speciala cu copii cu tot. sa o vezi ce ii trece dragostea rapid.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, eu stiu o domnisoara de asta care a "rezolvat" o familie fara sa clipeasca. desigur, dupa 5-6 ani (dupa ce si-a terminat facultatea pe banii lui[:D]) i-a dat domnului papucii, ca nu mai corespundea. si, desi era tinerica rau, nu prea avea rost sa te pui cu ea [box]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Mirela, imi pare rau... In lumina faptului ca are o amanta mi se pare cu atit mai josnic comportamentul lui. In primul rind a dat vina pe tine, cind de fapt lui ii ardeau pantalonii. Apoi scandalul in legatura cu banii mi se pare cu atit mai de neiertat, cu cit imi imaginez ca are nevoie de bani s-o plimbe pe dom'soara. Daca pentru asta e dispus sa sacrifice apa calda sau parchetul de la casa copiilor lui... Eu nu i-as mai da nici o atentie. Ce rost au jocurile astea cu sa-ti gasesti un prieten, sa-i spui sau sa nu-i spui ca stii? Repet, toate actiunile lui de pina acum apar intr-o lumina si mai urita... Eu zic sa-ti aduni puterile si sa continui sa fie femeia puternica de pina acum. The best thing you can do for your children is to love your wife.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona, si de fapt si Mirela, El are varianta lui, si mai precis cea aratata de Adrian. Deci nu va asteptati sa NU dea vina pe Mirela, sau sa se considere vinovat...chiar daca o s-o mai recunoasca din cand in cand. In mintea lui tulbure acum el "are o revelatie". Nu poate sa faca balanta intre familie cu copii si noii fluturasi din stomac. I se par ca cei din urma sunt atat de pretiosi, incat e in stare sa vanda adevaratele valori din viata lui in targ, pe 2 lei. Toti fac asa. Nu e nimic nou sub soare. Doar ca de fiecare data te ingrozesti, te cutremuri, zici ca nu-i adevarat, of. Cumplit. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by irinabobe
acu vorba alinei dupa ce rezolvi cu actele pt casa fa-i domnisoarei bucuria si spune-i ca ii lasi si copii.[:D] sa vezi fericire pe ea. adevaru e ca eu m-as duce cu copii de mana la ea acasa si cu hainele lor, biberoane si i-as spune ca barbatu tau e la oferta speciala cu copii cu tot. sa o vezi ce ii trece dragostea rapid.[:D]
Bine zici!!! noi ramanem cu copii, cu probl. financiare si altele dupa cap,iar ei isi traiesc "marea iubire" .Pai nu-i cinstit! Ina mama lui Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...