Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

o poveste pt.revistele siropoase...


Recommended Posts

da, fa asa cum zici...e perfect...si nu ne mai tine cu sufletul la gura, ca vreau sa beau sampania cand va impacati[;)]...multa sanatate puiului mic! oricum, esential este sa accentuezi, in egala masura, cadaca tot a plecat vrei si tu sa te mai gandesti, cai ai nevoie de timp de gandire, ca e ceva nou pentru tine, ca n-ai vrut asta, dar daca el pleaca, sa-ti dea sansa de a merge mai departe.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 309
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
dov Posted - 13/07/2007 : 13:21:50 -------------------------------------------------------------------------------- da, fa asa cum zici...e perfect...si nu ne mai tine cu sufletul la gura, ca vreau sa beau sampania cand va impacati...multa sanatate puiului mic!
Departe de mine de a vrea sa va tin cu sufletul la gura.Iar sampania,daca ajungem la impacare,as da-o eu,doar ca...,asa,virtual[cheers]Sau cu prima ocazie cand vii in Baia Mare.Asta daca....Oricum esti si tu,si celelalte fete ,binevenite in Baia Mare:) Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate celui mic! Dupa cum se comporta el, eu chiar nu inteleg de ce a zis el ca vrea sa divorteze? De ce n-o fi zis ca vrea sa isi ia o mica pauza/ un mic concediu si sa plece singur? De ce o fi pronuntat cuvantul divort? Pe mine asta ma intriga, se pare ca eternul feminin nu e nimic pa langa "eternul masculin" [:D] Cred ca o discutie clara intre voi este chiar necesara, e frumos sa te joci, dar la un moment dat o sa te plictisesti....Doamne ajuta sa fie bine, o poveste ca a voastra nu merita un final nefericit! Vin si eu la sampanie! [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cmirela35
Sorry ca nu v-am mai tinut la curent cu ce s-a intamplat ieri,dar piticul a facut febra si ieri dupa amiaza am fost la doctor.O simpla angina virala,si cu trat.acum pare ok. Deci,a fost ieri la masa,iar eu nu am iesit din dormitor...Nu dormeam,ci butonam telecomanda[bang][bang][bang].Am reusit sa ma abtin sa ies.Cand am auzit ca pleaca,am iesit si eu,pregatita sa strang masa...Ei,dar si-a pus singurel farfuriile in masina,a sters chiar masa,si a si maturat in bucatarie[8D]Probabil ar fi aspirat,daca nu dormeau copiii...Iar pe masa am gasit o garoafa si un biletel in care imi spunea sa pregatesc chitantele caci va merge sa plateasca maine(adica azi) apa,gazul,curentul,etc... Deci va veni si azi... Ei si aseara m-a sunat una dintre verisoarele mele,cam pe la 9,30pm,si mi-a spus ca a uitat sotul meu sa ia de la ei oasele pt.caine...,si sa se intoarca inainte de a-si culca copiii sa le ia.Am ramas uimita ca a fost tocmai la ei,si mai ales ca nu le-a spus nimic...Si ca m-a sunat pe mine...,desi eu sunt pe preferential la tel.Ei,am fost nevoita sa il sun si sa ii spun... Dar am motivat ca nu pot vorbi prea multe caci dorm copiii. Chiar nu stiu ce sa mai cred....Mie mi-au placut intotdeauna situatiile clare,iar acum totul pare un joc de-a v-ati ascunselea... Uite sotul...,nu e sotul...Azi am de gand sa raman la pranz si sa discut cu el.... Daca gresesc,sa-mi spuneti... Vreau sa ii zic ca nu vreau sa plece,dar nici nu il vreau doar musafir pentru pranz. Ca acum vreau si eu un moment de gandire,sa pot sa imi fac planuri de viitor,si in conditiile astea nu pot judeca calm si la rece... Bineanteles,asta e ideea pe scurt.Am sa insist pe faptul ca nu vreau sa plece,dar ca daca tot a plecat nu ar strica pentru niciunul o scurta perioada in care sa ne putem gandi la relatia noastra... Toata viata e o continua speranta... Mirela
Perfect de acord. Sa ia o pauza, sa manince la restaurant. Ce fel de joc e asta? The best thing you can do for your children is to love your wife.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...