Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nasterea la Arcadia - Iasi (11)


Recommended Posts

[:-)))][:-)))][:-)))] ce chestie, credeam ca numai eu sunt asa neglijenta sa nu stiu data[:D] dar cum i-am zis si dr. nu mi se pare o data asa importanta sa o tin minte[:D][:D] eu eram in pauza de anticonceptionale[alcool][alcool] si s-a produs miracolul, dar daca nu se intampla, nu cred ca aveam curajul.Ca sa vezi ca asa a fost de la DD...... si acum ce bucurie[pk][pk][pk]

 

[mamica]de[baietel]Constantin Octavian 12 ani

[gravi]de[fetita]Maria Sophia - cezariana Cacicovschi

34 sapt.

 

 

Ai grija de noi Doamne [ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lalic
Citat:
citat din mesajul lui clauditza89
NEATZA FETELE!!!am fost cam ocupata zilele astea scuze..[flo]si azi la fel voi fi ma pregatesc sa ma duc la biserica sami iau niste iconite sa le sfintesc k sa le am ptr bebe sa le pun sub perna si apoi vreau sa o sun pe oana sa vad daca pot trece pe la ea...iar apoi eu si cu tati am ramas de acord sa facem o varza cu afumatura de papita ca de cateva zile numai prin oras mancam si ni sa taiat de acuma!!!in rest sunt bine...voi?[pup][gravi]38+ CU[baietel]CEZAR GABRIEL
align="right" id="quote2">Fataaa, ce faci fata????? Ma gandeam ca te-ai dus si tu next door de oana[bibe][bibe][bibe]bine ca esti bine, chiar ti-am simtit lipsa pe aici.....eu daca-s acasa toata ziua, stau numai pe net[:D][:D] mai ies in gradina si ma dau in balansoar, mai mananc o rosie din gradina...........numai la soping cam greu, ca nu prea pot sa conduc 35 km pana la oras.Stiti cum e la tara.......liniste, ciripesc pasarelele, mai trece o caruta[:D][:D][:D][:D] si cam atat[alcool][alcool][alcool][mamica]de[baietel]Constantin Octavian 12 ani[gravi]de[fetita]Maria Sophia - cezariana Cacicovschi34 sapt.Ai grija de noi Doamne [ruga]
align="right" id="quote2">Ce nas da sa nasc si eu odata insa vad ca a meu care se anunta a fi primul,sia mai luat ceva timp de gandire..[:D]eu nu mai am rabdare si nici tati dar ce putem face?decat sa asteptam!!!si stii care e partea proasta?ca oricunde te duci si oricine te suna asta e primul lucru care te intreaba...ai nascut?sau tot in doi sunteti?da cand nasti odata?offff Cat despre oana nu mai stiu nimic am sunato azi am vrut sa ma duc la ea...chiar ii luasem ceva frumos la printesa[q]dar nu mia raspuns...eram asa emotionata...dar oricum sper doar sa fie bine amandoua!!![ruga] AAA am terminat si mancarea si a iesit fff.buna tati nea ajutat mult si aproape am terminat ditamai oala iar eu simt ca imi explodeaza burtica dar nu mai puteam de pofta...[pk][gravi]38+ CU[baietel]CEZAR GABRIEL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lisa27 eu sunt cam panicoasa,imi imaginez ca pot sa nasc oricand de acum in colo desi teoretic mai e timp berechet,imi statea pe creier treaba cu contractul ,m-am mai linistit cand l-am semnat.Am cunoscut-o pe dr Cacicovschi la o prezentare la ARCADIA si mi s-a parut tare de treaba iar aici pe forum am citit numai pareri de bine despre dumneaei.Tu cand ar trebui sa nasti ? prin septembrie?

[gravi]30 +[fetita]Ioana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iulia, ultima data cand am fost la control mi-a spus ca in jurul datei de 27 septembrie...:)..

Eu din fire sunt mai optimista dar cu sarcina asta am devenit si eu un pic panicoasa...Eu sper ca totul o sa fie bine si o sa ajung la termen...:) [pup]

 

Lisa cu fetitza Maria Sofia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...