Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nasterea la Arcadia - Iasi (11)


Recommended Posts

Fetelor si noi mergem maine la vaccin.Am emotii pentru reactiile adverse insa sper din tot sufletul sa nu fie. Am "umplut" adresa desprecopii2011@gmail.com cu carti pentru mamici si gravidute!Cine a primit parola le poate descarca de acolo.E si cartea sotilor Capraru printre ele.Spor la citit[:D]Daca mai aveti materiale trimiteti-le pe adresa[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
Oana, despre ce magazin vorbesti? Stiu ca s-a mai scris dar nu reusesc sa procesez acum
E vorba de site-ul www.utildeco.ro Eu am sunat acolo si mi-a explicat unde au sediul si mi-au spus ca au perna respectiva pe stoc. Astazi mai aveau doar pe galben. Adica sunt niste masinute colorate divers pe fond galben. Tipa de acolo a zis ca e de baietei, dar le plac si fetelor masinileee.... [:D] Fetelor in seara asta ma incearca niste dureri ca la ciclu. Nu sunt continue, ci din cand in cand, la intervale de cateva zeci de minute. Or fi contractii? [:I] [gravi] 38+ cu [fetita] Maria Antonia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DadaIna, tu ai pus cartile... Multumiiiim![pup] Am descarcac deja o parte. O sa imi fac timp sa le aranjez un pic pt a le da la listat. Eu una nu pot citi decat de pe hartie[:D]. Desi stau destul de mult timp la calculator citind diverse articole, informatii, nu trece nicio seara fara sa adorm cu o carte reala in mana. [gravi] 38+ cu [fetita] Maria Antonia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu placere!Am mai scris eu mai in urma daca vrea cineva carti in firmat pdf sa imi trimita un pm cu adresa insa nu m-a contactat nimeni [:D].Poate nu a fost nimeni atenta cand am scris.Asa cu adresa comuna e si mai bine![flo] Ma bucur ca ai reusit sa gasesti pernuta si ca a fost util situl care l-am scris.Eu tare bine dormeam cu ea intre picioare cat eram cu burtica mare.Acum pun o perna sub ea, o asez pe Antonia la mijloc si fac ca un colac cu perna de alaptat in jurul ei.Sta ca intr-un fotoliu urias in fundulet si asa ii mai place :)) Ai cam mult de listat... numai cartea lui Capraru are aproape 500 de pagini pentru listat o sa vina aprox.250, ca pui cate 2 pagini din carte pe o fata A4.[:)]Ai de treaba...Eu nu am listat nici una.Citesc la calcultor bine mersi, daca obosesc bag lupa din adobe sau maresc imaginea sa vad mai bine[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum stau calare pe ea si ce bine ma simt... nu inteleg insa ce e cu durerile astea. Cand ma iau, cand ma lasa. Nu le simt ca pe niste contractii, dar poate sunt si nu stiu eu. [alcool] Imi pare rau ca nu am observat postarea ta in leg cu cartile. Acum le-as fi avut deja listate. [gravi] 38+ cu [fetita] Maria Antonia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O buna dimineata cu o cafea fierbinte[pofta][pofta]o zi minunata sa aveti! Ce faci oana.irina?cum te mai simti?Poate ne faci vreo surpriza[flo][flo] [mamica]de[baietel]Constantin Octavian 12 ani [gravi]de[fetita]Maria Sofia - cezariana Cacicovschi 33 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...