Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei si bebelusi-113


Recommended Posts

Alice, ce mare si frumoasa e fetita! [olala]

As veni imediat dupa mucenici, dar stai putin sa se mai duca iarna asta...ninge tare la Bucuresti si s-a si pus pe jos.

 

Eu sunt fericita ca mi-a dat voie seful azi sa plec pe la 2...sunt acasa la caldurica.[pup]

 

Emma este in sufletul nostruid="red">id="blue">

Hobby

Laliid="navy"> [comoara]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani!Sa aveti o primavara cu mult soare in suflet!Sa fiti iubite!Multa sanatate si noroc!

 

Principeso,ma bucur pentru tine...nu stiam de ce ai disparut din cafenea!Sarcina usoara!

 

Alic,ai o fetita superba!Iti mai aduci aminte cand iti doreai sa vina barza si la tine?Hai ,te rog,ajut-o si peLali...sa-i indeplinim si ei dorinta in primavara asta!

 

Lali,fii optimista,barza este pe drum!Si...roag-o peAdina

sa faca o vraja,cine stie...

 

Maru,ce mi-ai facut....aici a nins toata ziua,si inca mai ninge!Stratul de zapada are 4-5 cm!Este groaznic!Ai furat cumva tot soarele???!!!

[:D]

 

M-am intors de la o petrecere de 8 martie cu colegele de servici...de fapt au fost invitate toate femeile...O sala plina!M-am destrabalat,am avut si striperi[pk]...Formatie,muzica buna pe toate gusturile si dans![:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc doamnelor ptru urari[:D],ca sa vedeti cat va respect eu azi.

 

 

ce credeti ca am la dospit?...macinici moldovenesti ,face barbatul meu,dupa indicatiilei sefei,clar.[pofta]in seara asta manac macinici uraaaaaaaaaaa.

lali daca nu sti unde sa mergi la macinici moldovinesti hai la mine ca e si canicula,timpul asta s a tampit de tot .aici au fost niste calduri sa mori, grade34,fara vant se simte ca de 40,este o seceta crancena,ce mi-ar prii un pic de ger la nasuc si o zapada asa cat ptru o bulgareala. CALDURA O sa fie pana la sf lui aprilie,dumnezeule mai este o gramada.

 

fetelor ce mai stiti despre: mexxa,ayla,iuliana,stefania?

dodica ce mai face cavalerul tau,zi despre progrese,a intrat la scoala?

domnisoara izabella cred ca e o frumoasa.

 

ma duc repede sa vad domnisoara alicei.

 

 

 

ai sa ramai pentru totdeauana in sufletul meu,licuriciule..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui principe
multumesc doamnelor ptru urari[:D],ca sa vedeti cat va respect eu azi.ce credeti ca am la dospit?...macinici moldovenesti ,face barbatul meu,dupa indicatiilei sefei,clar.[pofta]in seara asta manac macinici uraaaaaaaaaaa.lali daca nu sti unde sa mergi la macinici moldovinesti hai la mine ca e si canicula,timpul asta s a tampit de tot .aici au fost niste calduri sa mori, grade34,fara vant se simte ca de 40,este o seceta crancena,ce mi-ar prii un pic de ger la nasuc si o zapada asa cat ptru o bulgareala. CALDURA O sa fie pana la sf lui aprilie,dumnezeule mai este o gramada.fetelor ce mai stiti despre: mexxa,ayla,iuliana,stefania? dodica ce mai face cavalerul tau,zi despre progrese,a intrat la scoala?domnisoara izabella cred ca e o frumoasa.ma duc repede sa vad domnisoara alicei.ai sa ramai pentru totdeauana in sufletul meu,licuriciule..
align="right" id="quote2">vin la mine, sunt 8 grade, dar muntii de zapada troneaza, plus cum ziceam mai sus, o sa mai vina o furtuna de zapada cat de curand[:D]Emma Aida e inger[ruga]Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am venit si eu repede,repede la o [cafea]cafelutza...[:p]

 

[s]La multi ani! id="red">pe ziua de ieri(cu intarziere [:I]caci nu mai reusesc vad sa fiu la zi cu toate... organizarea ma mananca[:D])id="size1">

multa fericire, iubire si tot ce va doriti fetelor !

 

adina sper sa primesti cu intarziere urarile mele de bine pt printesa ta. Sa fie fericita si iubita!

 

Pricipe ma bucur ca ai reusit in sfarsit sa intri pe la noi si mai ales cu veste asa mare[bis] Felicitari din toata inima si Sarcina usoara! de asta nu mai bei cafea,ai?[:D] cred ca numai mirosul ei te'a fugarit...

 

alice ce mai creste si printesa ta[olala] frumusica foc[pup]

 

lali sa de'a Domnul sa iti trimita si tie barza mult dorita!

 

azi bem cele 40 de pahare?..hmm.. sa incepem cu primul atunci[;)][cheers]..restul va las loc sa le completati voi[:D]

 

numai bine si o zi frumoasa ![flo]

 

 

 

"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"id="red">id="size1">


Stefania X2id="Trebuchet MS"> (22.12.07) eu, broscutz :) ... , aproape 2 ani... , Stefi video

 

Nasterea unei stele...numita Stefania!id="brown">

id="size1">

papa buuun

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor!Cum va simtiti astazi?Poftiti la cafea...usor,ca sa nu latesc din nou pagina[:D]...

 

 

[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]

 

Principe,pentru tine o cafea fara cofeina...daca vrei poti sa pui si lamaie![:D]

 

Maru,si mie imi face o deosebita placere!Pacat de fusul orar...Dar vine weekend-ul![:)]

 

La noi a nins...S-a intors iarna,zapada are un lat de palma!

 

[q]...este frig(ieri au fost 0 grade).Maru,este mai rau ca la voi!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi este baba mea, deci normal ca a inceput codul galben (numai atat?!) de ieri.

Promit ca la anu' sa-mi pun baba intr-o sambata, sa inceapa codul de vineri, iar luni sa putem ajunge totusi la servici.

 

Asa ca va invit si eu la un vin fiert, ca tot trebuie sa dovedim azi 40 de pahare. Si am mucenici si cu zeama si moldovenesti (noroc cu soacra) asa ca sunteti binevenite toate.

 

[pup][pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...Ninge peste tot si mai si viscoleste [xx(].

 

Dar o [cafea] merge, merci Iahim[asia].

 

Eii, eu m-am sucit, m-am invartit, m-am codit vreo juma' de an si azi mi-am facut curaj si m-am inscris la aerobic. Maine seara va povestesc daca am lesinat dupa 10 minute sau dupa juma' de ora[:I].

 

[pup]

 

Emma este in sufletul nostruid="red">id="blue">

Hobby

Laliid="navy"> [comoara]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...