Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt, Perla Moldovei (89)


Recommended Posts

sunflower1979 atat am vorbit inainte, ca am uitat sa te uram in ziua care trebuia. Cu mii de scuze pt intarziere, La multi ani fericiti, cu sanatate, iubire si mult noroc!![s] tie si flacaului tau! Asteptam sa ne povestesti cum a fost mare petrecere. [pup]

 

Ellinia, concediu placut cu vreme buna si balaceala multa! [beach]

 

Beau cafeaua data de Cosminiq si ma apuc de treaba.

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata la gagici!

Am venit si eu la cafea!!!! Mai este? [:D]

Sunflower, La multi multi ani fericiti! Sa fii sanatoasa si sa te bucuri de familionul tau frumos!

Laurici, cum ati petrecut in weekend? Ce fac strumfii? Cum l-ati sarbatorit pe taticul vostru?

Carmen, super ca ati fost cu cortul, cred ca a fost f distractiv pt Stefi. Ai mei nu au mers deloc cu cortul cand eram mici, am descoperit noi cand ne-am babacit, tare mult cred ca ne-ar fi placut.

Uite si la bolfosenia Laurei, de la ce varsta a inceput cu campingul [:D]. Io n-am tupeul cu strumful meu inca...e prea zvapaiat.

Va pupacesc cu drag! Sa aveti o zi minunata![pup]

 

Iulia, mamica fericita de David Andrei (04.07.2009)

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata !

Bea repede o cafea si am plecat afara cu copiii, Razvan de la ora 8 vrea afara, sa se plimbe cu bicicleta, aseara i-a dat Marcel rotile de sprijin jos si i-a placut asa la nebunie,acum abia asteapta sa iesim.[:D]

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Vreau si eu o cafeluta mica, slaba si dulce.

Alexa esti matinala! Tot din cauza lui Razvan?...vrea iar cu bicicleta asa de dimineata?

Eu (de fapt nu eu, ci sotul) i-am facut freza noua lui Teo (nr 1 cu masina de tuns) [:D]. E tare dragalasa asa. E "biluta". [pup]

 

Sa aveti o zi frumoasa![grup]

 

Sunflower [s][s] Sa fiti sanatosi si mereu voiosi!

 

Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora

 

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[wow] De ce ati tuns-o mai ? [alcool] Abia ii crescuse si ei parul,era dragalasa tare asa...[q]

In dimineata asta s-a trezit Stefan primul, dar nu deranja, statea cuminte in patut,dar pe la 7,45 m-am dat eu jos din pat , sa merg sa-i fac laptele lui Stefan si atunci s-a trezit si Razvan( parca are sensor, detecteaza orice miscare...numai a mea [bang] )[:D]

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))] fetelor, sunteti de pomina cu urarile intarziate!

va multumesc tare mult si as spune chiar ca prind foarte bine, ca prea ar fi fost toate doar intr-o singura zi. asa m-am mai bucurat si eu o data! [pup]

a fost o zi foarte frumoasa, am fost sunata de o multime de rude si prieteni si asta m-a bucurat cel mai mult si fara modestie va spun ca am primit si niste laude care mi-au uns sufletul.

petrecerea am facut-o duminica, am avut o multime de invitati, acolo la tara e de vis, spatiu mult, iarba verde si aer curat, copaci pentru umbra, tot ce vrei. maine pun si niste poze, ca am adus ieri pe stick si nush' cum naiba am reusit si le-am sters. adica stiu, da nu mai spun. [bang]

deci maine revin cu poze.

Laura, la multi ani tatalui tau si multa sanatate!

 

am vazut poze frumoase de la cort si abia astept sa merg si eu. in weekendul 13-14 mergem la Slanic Moldova; de cand il am pe Denis n-am mai mers cu cortul, dar inainte am fost si la mare, si la Izvorul Muntelui si la Cuiejdel. imi place tare mult si sigur o sa-i placa si lui Denis.

 

Alexa, felicitari lui Razvan pentru mersul fara roti ajutatoare! cum a reusit, asa dintr-o data sau le-ati tot ridicat?

 

cred ca mai aveam ceva de zis, dar am uitat. va mai las o cafeluta, ca poate n-ati baut inca si va doresc o zi frumoasa! ah, si am uitat sa spun si eu ca a fost frumos la ultima intalnire! [pup]

 

Cristina, cea mai mandra mama de [hc] Denisuc (30.07.2007)id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu , nu i le-am ridicat.Am fost sambata in vizita la cineva, nepotelul lor avea biciclata fara roti ajutatoare, Razvan a insistat sa mearga pe ea...si a mers, fara sa cada[:D].Si de cand am venit acasa ne-a innebunit sa-i dam si lui rotile jos,eu nu as fi vrut ca-mi era frica sa nu se loveasca...dar Marcel le-a dat jos .Si spre surprinderea mea, baiatul merge foarte bine [:D].Nu trebuie ajutat cand pleaca de pe loc, face curba...[olala]Am baiat mare si eu...tot spun ca e mic [:I]

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Poftiti la cafea! [cafea] Frappe nu mai fac, ca nu mai e chiar atat de cald.

Alexa am tuns-o pe Teo pt ca ....stii tu, Vali are o treaba cu masina de tuns. Ii vrea tunsi pe toti. Mai putin pe mine. [:D]

Pe Teo o deranja parul lungut din cauza caldurii.

Pupa baieteii din partea noastra. [pup]

 

Sa aveti o zi frumoasa, doamnelor!

 

Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora

 

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...