Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt, Perla Moldovei (89)


Recommended Posts

Buna dmimineata la mamicile ocupate!

Haideti la cafea, sa va mearga bine azi si sa aveti spor!

Aici e f innourat, mie mi-e un somn de mor, acus trec la cafeaua nr 2. Va pupacesccu drag, sa aveti o zi minunata!

 

Cristina, e simpatic foc Denis, ce baiat mare ai,sa-ti traiasca!

 

[pup]

 

Iulia, mamica fericita de David Andrei (04.07.2009)

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata !

Sunflower - am vazut pozele[olala].Ai baiat mareeee si e frumos foc [:D]

Lui Stefanut i-a aparut prima maseluta, dar a venit cu temperatura...inca nu am scapat, probabil ii mai iese inca una.[alcool].Ma si ingrijoreaza, sper sa fie numai de la dinti si nimic altceva, caci noi joia viitoare plecam la mare...

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hei, va multumesc mult pentru aprecieri si laudele la adresa baiatului meu. eu sunt tare mandra de el, desi (ma intreba o mamica de la strumfi daca stie sa faca si pozne), are si el zilele lui in care imi vine sa fug de acasa.

iulia [pup], si tu ai un baietel de nota 10! sa fiti sanatosi!

Alexa, tare-i grea perioada maselutelor si a dintilor! bine ca a iesit asta si o sa-i treaca si febra, sa plecati linistiti la mare, o sa vezi! si pe Denis l-a apucat intr-un an, la mare, febra de la dinti, dar am vazut ca in rest n-avea nimic, asa ca m-am calmat.

va doresc Weekend placut!

 

 

 

Cristina, cea mai mandra mama de [hc] Denisuc (30.07.2007)id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revin, nu i-a iesit o maseluta, ci trei [bang] acum am vazut[bang].Este mofturos si plange, nu mananca,face temperatura,mai rar acum, caci au spart toate trei,ultima maseluta nu a reusit sa iasa inca, abia s-a desfacut putin gingia ...

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Scuzati disparitia, dar ma toaca astia de la munca de-mi merg fulgii. Va salut si va pup pe toate!!

 

[s] La multi ani , Cosmin!! Sa fii sanatoas, fericit si iubit de toata lumea. Mult succes la scoala, sa aduci multe bucurii parintilor (si ei tie, desigur). Sper sa primesti multe cadouri frumoase!!id="red">[s] Mihaela, sa iti traiasca flacaul! [pup]

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Cosmin!Sa cresti mare, sanatos, norocos si fericit![s] Mihaela, sa-ti traiasca baiatul!

 

Cu intarziere, La multi ani si pentru Denis si Cristina, sa fiti sanatosi si fericiti!

 

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

 

Carti personalizateid="red"> - Cartea copilarieiid="red">

Lucrusoare la bazar umanitar

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunflower, m-am delectat cu pozele voastre. foarte frumoasa petrecere! Ai baiat maaare. numai 4 ani a implinit? Pare mai mare, adica mi se pare destul de inaltut pt varsta lui si are asa o mutrita serioasa. Oricum , iti seamana foarte mult la figura. Unde e 'tzara' aia a voastra? Tare frumos arata. Ce mi-ar placea si mie asa un coltz unde sa fug de vecinii ce bormasineaza de 2 luni , de sirenele si claxoanele masinilor.

 

allexa, pupa maselosul si de la noi, sa sufere cat mai putin si sa iasa cotzatzii mai repede. Bravo si lui Razvan pt indemanare si reusita! Super! Chiar ca ai baieti mari de acu: unul te poate plimba, unul te poate mushca [:D]

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))]

Da, asa este, de cand asteptam o muscatura de la Stefanut [:D]...si Razvan este asa de bucuros si incantat ca a reusit sa mearga fara roti de sprijin, caci ieri cand am fost in oras si trecea cate un biciclist, el spunea in gura mare " si eu pot sa merg pe doua roti ! " [:D]

Pupici la toate fetele [pup]

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cafea]? [:D]

rise and shine everyone [aerob]

 

La multi ani cu intarziere si cu scuzele de rigoare pt Denis si Cristina, vazut poze faina faine [olala]

 

allexa ce mai trageti si voi cu maselutele, saracutul Stefanut...noi asteptam ultimul canin sa sparga si apoi randul 2 de masele (la noi au iesit la 1 an si 2 luni toate 4) [alcool]

 

azi trag o fuga pana la cresa sa vad daca au afisat ceva la sfarsitul saptamanii , sa o vad eu inscrisa pe lista pe maimutica si sa ma linistesc [:I]

 

hai totusi sa ma ridic si eu din pat...va pup si va doresc duminica placuta

 

ps: Ramona_patra cred ca e pe plaja acu' [emoticon invidios][:D]

byeee

 

 

[*]Anca, mami de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi treaba e "naspa "Stefanut cred ca a facut varicela .Si noi joi trebuie sa placam la mare .Dupa amiaza sau maine cel tarziu il duc la contagioase,are pe burtica, spate,frunte pete nici si rosii( asa sunt la inceput, nu ? Si cred ca a inceput sa-l si manance,isi ridica tricoul si-mi arata burtica,ceva il deranjeaza

 

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...