Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (89)


Recommended Posts

Rapid, ca cica am treaba:

1. Anca, arati SUPEEEER! Bravo tie!

2. Sabinuta e bestiala, mai...nu's de ce am impresia ca bolfosenia ii cam calca pe urme si nu's daca sa rad sau sa plang.[:D]

3. Nu's unde ati fost, da' arata extraordinar de bine pensiunea aia![pk] F. frumoase pozele.

4. Noi le-am facut pasapoartele la inceputul lui iunie, nu era asa aglomerat.

 

Iuli, nu stiu cu ce e boala aia de zici tu, da' bine c-a scapat repede si usor David de ea, ca are o denumire ciudata rau![pup] Pai cum sa n-ai concediu? Ca doar ai dreptul la atatea zile care corespund numarului de luni lucrate/anul asta, nu?

 

Ema, La multi ani fericiti!

 

Cristina, f. frumoase pozele, mi s-a facut si mie dor de mers cu cortul! Cred si eu ca Denis s-a simtit bine, tuturor copiilor cred ca le place sa stea la cort.

 

O zi buna la toata lumea.

 

Aaaa, era sa uit - in week-end am fost si noi plecati la Balan, dincolo de oras, undeva in Muntii Hasmasului: , o zona absolut superba, daca aveti ocazia nu o ratati - oameni mult mai civilizati decat la noi, curatenie, liniste etc.etc.

 

 

 

 

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

 

Carti personalizateid="red"> - Cartea copilarieiid="red">

Lucrusoare la bazar umanitar

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lora :

1. multumesc, sar'na [:D]

2. eu zic sa razi acum si sa plangi cand face poznele [8D]

3. am fost in Bucovina, la Sadova, Pensiunea se numeste Dor de Munte, 4 stele, ieftin si bun, apartamentul rezervat de noi a costat 160 ron pe noapte

4. daca ma ducea si pe mine capul, il faceam si noi din iunie, ca barbatu sta pe capu'meu din primavara, dar.... [batcap][:D]

 

 

[*]Anca, mami de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

he, he... parca ati inviat oleaca.

Anca iti multumesc pentru poze, m-am delectat cu ele si mi-au umplut sufletul de frumusete si buna dispozitie.

ce sa zic, sunteti o familie frumoasa, tu esti finutza, tanara si din ce in ce mai frumoasa. iar Sabinutza ta, vad ca-i poznasa mare... cu kk si masa rasturnata.

 

lora astept poze si de la tine, vad ca toata lumea a petrecut in weekend.

ma pregatesc sa plec acasa, ne mai auzim maine.

 

 

Cristina, cea mai mandra mama de [hc] Denisuc (30.07.2007)id="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neatza!

Dau repede o cafelutza ![pk]

Noi ne ducem la tara, ca de...trebuie sa umplu musai congelatoarul cu ardei, vinete .Am luat 15kg de ardei,vreo 16 de vinete si 40 de rosii pt suc.Sunt preturi bune la leguminoase perioada asta:1,5lei ardei,vinete 1.2 lei si rosii cu 1 leu/kg.Nu am vazut gogosari si capia,poate o sa apara deacuma incolo

Am o gramada de treaba!

Maine socrii mei fac 41 ani de casatorie asa ca se lasa si cu gratar, tort...[:D][cool][s]

Duminica am treaba cu alegerile(colegiul 6) asa ca o sa am un wk super plin![:)]

 

[si-eu]Mihaela,id="red">mami de ingeras id="blue">Cosminiqid="red">[bonjovi][pup][hagi]

Ridurile nu fac decat sa arate unde au fost zambetele" id="red">(Mark Twain)

 

 

 

http://bazar.desprecopii.com/browse.aspid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Vin si eu la cafeluta!

Cosminiq, bune preturile, din ce piata le-ai cumparat?

 

Ramonaid="red">, mamica fericita de mici comori - Maria Laviniaid="purple"> (01.03.2006) si Elena Elisa id="purple">(07.10.2010)

 

https://picasaweb.google.com/117035164553547422644/ElenaElisaOramona?locked=true#

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OOOO, Allexa acum am citit ca v-ati intors[:-@]

Parca a trecut asa de repede timpul!Cate nopti ati avut?A fost fain?[beach]

[cort]Sunflower, ce te invidiez !!!Si eu as merge cu cortul(stie Lora[:D]ala la juma...[;)])dar sotul meu nu vrea si pace[duel][:(!]Cand mergeti tura viitoare sa ma luati si pe mine(glumesc[:D]!)

 

[si-eu]Mihaela,id="red">mami de ingeras id="blue">Cosminiqid="red">[bonjovi][pup][hagi]

Ridurile nu fac decat sa arate unde au fost zambetele" id="red">(Mark Twain)

 

 

 

http://bazar.desprecopii.com/browse.aspid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In piata en gross am fost noi astazi,ne-am facut si noi ceva provizii si erau si gogosari si ardei capia,doar la sac...

 

Cosminiq - da, a fost fain,de fapt a fost super,totul...nici nu ma asteptam sa fie asta concediu si pt noi...ci doar distractie pt copii,dar a fost bine,timp super frumos, apa f calda( si 25 grade)...am stat 7 nopti.

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...