Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 119
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Bluel
Gelu, ce ai cu engleza? Uite, recunosc, la mine e defect profesional (desi pe forum cred ca m-am abtinut s-o folosesc). Si poate ne spui si noua de ce e asa "amara", poate inca o femeie care nu s-a ridicat la nivelul asteptat de tine?
Iar treci deci la normal la absurd.....ce au femeile cu mizerabila limba engleza ??? dar trece , sunt deja oarecum obisnuit .......... ce am cu engleza ???????????!!!!???? nu am cu engleza nimic ci cu cei asa ca tine care in loc sa-si vorbeasca limba in care au fost nascuti si crescuti trec la acea stare de fudulie si se exprima intro limba ca si engleza ...............tu zici ca e = defect profesional = ?????? tu ma cerezi un copil ????? pai atunci eu ar trebui sa-mi fi uitat demult sfanta si frumoasa limba Romaneasca............... dar nu e asa dupa cum vezi........ desi sunt OBLIGAT in fiecare zi sa folosesc acea limba in care tu te-ai exprimat nu am so folosesc niciodata atunci cand ma pot exprima in ROMANESTE .... desigur ca te intrebi dece atata dezgust de aceasta limba ..... raspunsul e simplu si logic ..... Suntem pe un forum care se intituleatza = DESPRECOPII= iar in aceasta limba se dau ordine de executie a acestora .............. dar asta e o tema pe care voi cei care folositi mandri si fuduli aceasta limba nu mai aveti in calcul asemenea evenimente ...... numai ca undeva pe aceasta planeta plange un copil ca nu mai are parinti , sau ca ranile provocate de cei ce se glorifica in engleza il vor ucide in durere ........ si sti ce e mai absurd ??? ca noi cu totii inchidem ochii si ba mai mult ii glorificam la randul nostru mandri de fapta lor ........ desigur ca nu ne putem debarasa total de aceasta limba din nefericire din motive ( cum spui tu ) profesionale dar nu am sa folosesc limba engleza ca sa ma exprim cand pot sa ma exprim frumos ROMANESTE ...........iar acum cei care se autoconsidera americacanari folosind gesturi si limba acestora au posibilitatea sa ma critice si sa ma huiduiasca si daca so putea tot pe engleza ..........
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by geluhutanu sfanta si frumoasa limba Romaneasca............... dar nu e asa dupa cum vezi........ desi sunt OBLIGAT in fiecare zi sa folosesc acea limba in care tu te-ai exprimat nu am so folosesc niciodata atunci cand ma pot exprima in ROMANESTE .... desigur ca te intrebi dece atata dezgust de aceasta limba ..... raspunsul e simplu si logic ..... Suntem pe un forum care se intituleatza = DESPRECOPII= iar in aceasta limba se dau ordine de executie a acestora .............. dar asta e o tema pe care voi cei care folositi mandri si fuduli aceasta limba nu mai aveti in calcul asemenea evenimente ...... numai ca undeva pe aceasta planeta plange un copil ca nu mai are parinti , sau ca ranile provocate de cei ce se glorifica in engleza il vor ucide in durere ........ si sti ce e mai absurd ??? ca noi cu totii inchidem ochii si ba mai mult ii glorificam la randul nostru mandri de fapta lor ........ desigur ca nu ne putem debarasa total de aceasta limba din nefericire din motive ( cum spui tu ) profesionale dar nu am sa folosesc limba engleza ca sa ma exprim cand pot sa ma exprim frumos ROMANESTE ...........iar acum cei care se autoconsidera americacanari folosind gesturi si limba acestora au posibilitatea sa ma critice si sa ma huiduiasca si daca so putea tot pe engleza ..........
Gelu, deci e ok la servici s-o folosesti ca mai faci un ban cinstit, dar pe site-ul asta esti Jianu si dai la gioale de femei insarcinate daca mai isi permite vreuna vreun "OK". Eroule!! PS se vorbeste o gramada de romana si germana si olandeza si franceza in Iraq L’amore che move il sole e l’altre stelle.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by adrian_1
Banuiesc ca moderatorul de aici este femeie. Doar asa imi pot explica de ce mesajele barbatilor nu sunt postate aici. Ma astept ca nici asta sa nu apara. Fetelor, nu va mai plangeti ca nu postam noi barbatii pentru ca se pare ca moderatoarele acestui subiect sunt mai hotarate sa va lase dominatia si criticile si sa respinga parerile noastre decat sa incurajeze "discutiile". Dragi moderatoare : "rusinica", v-ati demonstrat limitele, macar v-am aratat obrazul....
Adrian, primele 10 mesaje ale oricarui nou utilizator sint moderate ca o masura de protectie a site-ului, A
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina acum am citit ca ai scris de varianta demo... mai, daca raportam la strategiile microsoft Gelu e mai degraba "seminar de combatut linux". Varianta demo zic eu, este Adrian. Primul mesaj? "ah, inadmisibil ce a facut sotul Mirelei". Mesajul doi? "fetelor dar aratati-i Mirelei si the dark side, cum nu te descurci cu banii si nu prea ai parte de diverse cand ramai singura, aratati-i cum unele ati ajuns la concluzia ca mai bine scuzati escapada". Mai tarziu "err... moderatorii de-aici sunt femei, ne dosesc mesajele ca sa sprijine suprematia uterelor de pe acest forum". Ca atunci cand s-a lansat windozele vista in varianta beta. Woooow. Dupa doua saptamani ne batem cu bug-urile... J si Carlita Carliontz (05.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...