Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 119
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Uite ca ti-a raspuns Diana in locul meu, eu chiar nu ma obosesc pt. ca esti irecuperabil [:D] and ....time is money [:D] Eu cred totusi ca problema ta e alta, am incercat sa leg engleza de problema ta, dar probabil am fost foarte subtila pentru tine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ultima postare a lui Gelu m-a lasat bouche bee-na,ca vorbim si franceza- pt. ca am citit-o de 2 ori si n-am priceput nimic[mariaj][mariaj][mariaj]Ce are a face copilul ranit si lacrimos cu engleza?A avea acces la o limba atat de uzitata nu inseamna neaparat ca-i pupam in fund pe americani sau britanici si alti vorbitori, nativi,de engleza.Fa un efort,Gelule, si zi ceva inteligibil si pt. muritorii de rand.Please![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A intrat un barbat sa ne tina piept la toate la subiectul asta despre ei(barbatii) si noi i-am sarit la jugulara... Are ceva sange in o*a...[:D] Ce or avea cu noi barbatii astia ca suntem asa de fine,dragalashe,ca niste ingerasi[:D]? "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...